Trwa ładowanie...
Przejdź na

Damięcki znów się ożenił. "Ślub i wesele były bardzo skromne"

125
Podziel się:

"Oni są bardzo szczęśliwi, ja też jestem bardzo szczęśliwa, w końcu już niedługo zostanę babcią" - przypomina mama aktora.

Damięcki znów się ożenił. "Ślub i wesele były bardzo skromne"

Mateusz Damięcki siedem lat temu popełnił największy błąd swojego życia. Ożenił się z Patrycją Krogulską, w której był do tego stopnia zakochany, że nie zwrócił uwagi na to, żona rozgląda się za innymi mężczyznami, szczególnie takimi, którzy mogliby poświęcić jej więcej czasu niż zapracowany mąż. Wina, jak to zwykle bywa, leżała pewnie po obu stronach. Krogulska przeżyła spore rozczarowanie, gdy po ślubie odkryła, że Mateusza właściwie nigdy nie ma w domu. On zaś najwyraźniej liczył na to, że problemy rozejdą się po kościach: Damięcki wiedział o romansie żony!

Niestety, nie rozeszły się i niecałe dziewięć miesięcy po ślubie para rozwiodła się. Szczęście w nieszczęściu, że nie zdążyli postarać się o wspólne dzieci, które w takich sytuacjach cierpią najbardziej.

Traumatyczne przeżycia położyły się cieniem na życiu Damięckiego. Rodzina i znajomi aktora zamartwiali się, że już nigdy nie zdoła zaufać żadnej kobiecie. Na szczęście pięć lat temu w jego życiu pojawiła się Paulina Andrzejewska.

Mateusz długo nie mógł zdecydować się na ślub, czemu w sumie trudno się dziwić. Niewykluczone, że po bolesnych doświadczeniach mógł stracić wiarą w to, że małżeństwo gwarantuje szczęście, a przynajmniej wierność. Postarali się za to o dziecko. Podobno aktorowi bardzo zależało na tym, by poczekać z kolejnym ślubem na orzeczenie nieważności poprzedniego małżeństwa, jednak kiedy go nie otrzymał, rodzina przekonała go, że skoro dziecko jest już z drodze to nie ma co grymasić

Ślub kościelny to dla Mateusza bardzo ważna sprawa -ujawnia znajomy aktora. Chciał przysięgać Paulinie przed ołtarzem i był bardzo zmartwiony decyzją odmowną. Z pewnością będzie się jeszcze odwoływał.

Na razie, Jak potwierdza mama Mateusza, cywilna uroczystość odbyła się w minioną sobotę.

Tak, to prawda, Mateusz ożenił się z Pauliną - ujawnia Joanna Damięcka. Są bardzo szczęśliwi, kochają się. Ślub i wesele były bardzo skromne, tylko dla najbliższej rodziny. Wszyscy doskonale się bawiliśmy. Bardzo dużo osób przyszło na sam ślub. Udało się wszystko utrzymać w tajemnicy, co bardzo mnie cieszy. Oni są bardzo szczęśliwi, ja też jestem bardzo szczęśliwa, w końcu już niedługo zostanę babcią.

_

_

_

_

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(125)
Gość
6 lat temu
On to od 15 lat wyglada tak samo
Gość
6 lat temu
Zycze im szczęścia, fajny facet i widac normalna para..
gość
6 lat temu
szczęscia młodym
gość
6 lat temu
No i fajnie,życzę szczęścia.
Gość
6 lat temu
Lubię go, sympatyczny gość
Najnowsze komentarze (125)
Gość
6 lat temu
Jesli Pan Mateusz chce przysiegac swojej ukochanej przed oltarzem to ona tez musi postarac sie o uniewaznienie swojego slubu koscielnego. Taki drobny, przemilczany fakt z zycia pani Pauliny. :)
~J~
6 lat temu
Ta ładniejsza, bardziej naturalna
Gość
6 lat temu
Przystojniak
gość
6 lat temu
no i wspaniale - moje gratulacje !!!!!!!!
gość
6 lat temu
Podobna do Ewy Szabatin
gość
6 lat temu
ona wygląda jak jego matka!!! ile ona ma lat? ktoś wie???
Gość
6 lat temu
No i tak trzymać!Super facet ..
gość
6 lat temu
Bardzo fajny gość,nie mogł się zdecydowac to go starsza babka starym sposobem na dziecko złapała,stać go na młodszą i bardziej atrakcyjną
gość
6 lat temu
Sympatyczny skromny i bardzo przystojny aktor,aż żal go dla nieciekawej i starszej kobiety...
gość
6 lat temu
Oby poszczęściłosie lepiej niz przy ostatnim małzeństwie. Wszystkiego dobrego!
gość
6 lat temu
Ech i kolejny słodziak stracony
gość
6 lat temu
No to jest szansa, że se chłopak w końcu p******* bo z poprzednią żoną to tak kiepsko było. Tylko anal i anal
Gość
6 lat temu
Fajna para życzę wszyskiego najlepszego!Pozdrawiam
Gość
6 lat temu
Fajna para życzę wszyskiego najlepszego!Pozdrawiam
...
Następna strona