Trwa ładowanie...
Przejdź na

Holecka zachwala TVP: "To telewizja dla zwykłych ludzi"

330
Podziel się

"Mnie się wydaje, że obecna TVP widzi trochę więcej. Dostrzegamy więcej niż tak zwany mainstream, uwielbiany przez kamery innych stacji. Obecna TVP to telewizja nie tylko dla elit, lecz także dla zwykłych ludzi. Oddajemy głos tym, których nikt do tej pory nie chciał wysłuchać" - zachwala firmę, w której zarabia 40 tysięcy złotych miesięcznie.

Holecka zachwala TVP: "To telewizja dla zwykłych ludzi"
bErAOSGJ

Relacje Danuty Holeckiej z telewizją publiczną przez lata pozostawały burzliwe. Jak sama wspomina w wywiadzie dla prawicowego tygodnika Do Rzeczy, niejednokrotnie wyrzucano ją z TVP i TVP Info. Na szczęście za czasów "dobrej zmiany" wróciła już na stałe do Wiadomości, gdzie, jak informował magazyn Party, zarabia 40 tysięcy złotych miesięcznie.

O Hołeckiej wiadomo, że odebrała katolickie wychowanie w szkole, prowadzonej przez siostry nazaretanki. Szkołę opłacał jej dziadek, który w ślad za swoimi braćmi wyjechał na emigrację zarobkową do USA. Jak ujawnia Holecka, zakonnice stosowały ostrą tresurę.

Wartości chrześcijańskie są wartościami uniwersalnymi - tłumaczy prezenterka. Faktem jest, że katolickie wychowanie wzmacnia ducha i charakter. Miałyśmy wyznaczone proste zasady, których bezwzględnego przestrzegania od nas wymagano. Jeśli ktoś nie potrafił utrzymać samodyscypliny to miał nieprzyjemności.

bErAOSGL

Jak wspomina Hołecka, katolickie wychowanie nie tylko zahartowało jej osobowość, lecz także pomogło uleczyć się, niestety, tylko chwilowo, z bólu zęba. Nie lubię opowiadać takich historii, bo później mi wstyd, gdy przez to moi krytycy wyśmiewają Pana Boga - kokietuje w prawicowym tygodniku. Generalnie było tak, że zaczął mnie bardzo boleć ząb, akurat tego dnia, gdy musiałam poprowadzić Wiadomości. Wyszłam z newsroomu, uklękłam i zaczęłam prosić: "Panie Boże, pomóż, bo zwariuję. Przepraszam, że o to proszę, ale nie mogę wytrzymać". Po chwili wstałam z kolan, wróciłam do swojego biurka, usiadłam przy komputerze i nagle poczułam, że mogę się skoncentrować na pracy. Ból wrócił tuż po Wiadomościach. Ząb trzeba była natychmiast usuwać”.

O Holeckiej, oprócz tego, że uczyła się w katolickiej szkole, leczy zęby modlitwą, a jej dziadek był migrantem zarobkowym, wiadomo też, że gdy na pasku Wiadomości ukazała się informacja, że protest lekarzy rezydentów popierają "te same twarze, znane z marszów KOD i protestów totalnej opozycji" syn Danuty popierał protest.

Holecka apeluje w wywiadzie, by nie mieszać do polityki dwudziestoczteroletnich dzieci, które są już dorosłe, ale same nie wiedzą, jak mają właściwie myśleć. To jest niemoralne, by używać dzieci do ataku na rodziców - narzeka. Moi synowie mają po 24 lata. Są już dorośli. Nie wychowałam ich na bezwolnych ludzi, którzy robią to, co im mamucia palcem pokaże. Mój syn polubił na Facebooku profil protestu lekarzy, ale kiedy zorientował się, że na pierwszy plan w tym proteście wysuwają się politycy, nie chciał mieć z tym nic wspólnego. Zadaniem dziennikarza nie jest ocenianie dobrej zmiany czy jakiejkolwiek innej. Nasi przeciwnicy próbują przedstawić dziennikarzy TVP jako tych brzydkich, nieatrakcyjnych, w odróżnieniu od mediów lewicowy - liberalnych, które są, według nich, piękne, mądre i na topie. Mnie się wydaje, że obecna TVP widzi trochę więcej. Dostrzegamy więcej niż tak zwany mainstream, uwielbiany przez kamery innych stacji. Obecna TVP to telewizja nie tylko dla elit, lecz także dla zwykłych ludzi. Oddajemy głos tym, których nikt do tej pory nie chciał wysłuchać.

Prowadzący wywiad Maciej Pieczyński postanowił podpuścić Holecką, tłumacząc jej, że Hanna Lis i Beata Tadla nie lubią jej za firmowanie pisowskiej propagandy. Danuta przyznaje, że nigdy nie słyszała takich opinii, ale to z pewnością to dowód na to, że Tadla i Lisica mają poważne problemy ze sobą.

bErAOSGR

Nie wiedziałam. Ja nie pozwoliłabym sobie na tego typu komentarze, chociaż też byłam wyrzucana z Wiadomości i TVP Info - deklaruje szlachetnie. Dziwię się tym paniom, że tak je absorbuję. Nie wiem, cz w ten sposób odreagowują swoje problemy, w każdym razie choć nie bardzo rozumiem, szczerze współczuję.

_

bErAOSGS

_

_

_

bErAOSGT

_

_

bErAOSHm
KOMENTARZE
(330)
Gość
4 lata temu
A podawanie kłamstw codziennie to tez dla zwykłych ludzi ?
gość
4 lata temu
kobieto poczytaj co o tobie ludzie myslą, żenada i jeszcze raz zenada.
Gość
4 lata temu
Precz z kaczystanem😱😱😱
bErAOSHn
Gość
4 lata temu
Nie jestem ani za Pis ani PO ale Cholecka to jak dziennikarka tv z Koreii polnocnej.
Gość
4 lata temu
Kobieto, ogarnij się. Nie uważaj się za pana Boga, bo nie jego ludzie krytykują, nie z niego się śmieją, tylko z takich bigotek jak Ty. Myślisz, że kim jesteś?
Najnowsze komentarze (330)
obserwator>
rok temu
Nic dziwnego po szkole katolickiej mózg został wyprany i tylko ideologia pozostała bo rozumu chyba nic a za 40 tys.zł to można gadać partyjne głupoty i wychwalać wszystko i wszystkich zgodnie z doktryną partyjną,ale ciekawe co póżniej chyba zasiłek dla bezrobotnych lub praca w telewizji republika lub u Rydzyka.
Gosciowka
2 lata temu
Wiadomosci nieda sie sluchac klamia tych zwyklych ludzi kobieto obudz sie czytasz co ci podsuna
Krakus
2 lata temu
Tylko zapytaj na wsi kto ogląda TVP - wszyscy bo żyją daleko od szosy i mają tylko TVP. A popytaj w miastach - nikt mądry nie ogląda tego pisowskiego gniota .
gość
3 lata temu
Podobne media jak Korei Północnej
Gość
3 lata temu
G****a babo zamilcz.
gość
4 lata temu
Nie obrażaj żydów ś****o ryju p***y
gość
4 lata temu
Nie obrażaj żydów ś****o ryju p***y
gość
4 lata temu
Nie oglądam głupot wole książke
bErAOSHf
gość
4 lata temu
Obłudna baba za kase wszystko da miny jakie grymasy na twarzy aktorka
gość
4 lata temu
Tyle kasy?? Boże zmiłuj się nad nami wstyd ja mam 1200zł a Pani około 50 OOO ZŁ
gość
4 lata temu
Jak się zarabia krocie 40 0OO ty to się chwali o****a
gość
4 lata temu
Tak jest. Takich łatwiej okłamać, łatwiej nimi manipulować i wciskać im PiS-owską propagandę. Przestań kobito kłamać, bo od tego aż zęby bolą. Znasz to przecież z własnego doświadczenia.
gość
4 lata temu
historia ja rozliczy
gość
4 lata temu
Dla "zwykłych ludzi",a czy nie prościej było powiedzieć dla PARAFIAN. Sądzę,że nie muszę pani wyjaśniać kto to jest PARAFIANIN.
...
Następna strona
bErAOSHH