Wtorek 13.02.2018 19:30

Majdany wystylizowani na Beckhamów reklamują perfumy Radzia...

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan perfumy Majdana David Beckham Victoria Beckham

Majdany wystylizowani na Beckhamów reklamują perfumy Radzia...

Nie da się ukryć, że związek z Małgorzatą Rozenek-Majdan ma na Radka zbawienny wpływ. Dziwnym trafem odkąd Radek i Gosia są razem, byłemu piłkarzowi urosły włosy a w jego szafie pojawiło się więcej garniturów i porządnych butów. Nic więc dziwnego, że z czasem Majdan zapragnął pachnieć jak "prawdziwy dżentelmen" i rozczarowany ofertą na rynku męskich zapachów, wylansował własny. Miało być światowo i luksusowo, bo Radek reklamował perfumy indiańskim jastrzębiem. Niestety, okazało się, że trochę naciągnął interpretację horoskopu i wyszło na to, że pachnie bobrem: Majdan chwali się, że jego nowe perfumy to "złoty jastrząb" w indiańskim horoskopie. Tymczasem okazuje się, że jest… BOBREM!

Mimo to małżeństwo Majdanów uważa, że zapach jastrzębia bobra jest doskonały na nadchodzące Walentynki. Gosia już pochwaliła się odpowiednią grafiką na Facebooku, przypominając zakochanym, że jeśli spóźnili się z prezentem, mogą kupić zapach Radka. Niestety, nie wszyscy chcą pachnieć jak Majdan, bo reklama wzbudziła mieszane uczucia:

Obawiam się, że jest Pani niewiarygodna w tej reklamie... Nosząc Rolexa na ręce trudno uwierzyć, że wybiera Pani te perfumy dla siebie - napisał jeden z użytkowników, wytykając chyba zbyt niską cenę perfum (około 100 złotych za flakon).

Naszym zdaniem zainteresowanie powinna budzić nie tyle cena perfum, co ich reklama. Gosia i Radek wyglądają na niej łudząco podobnie do Victorii i Davida Beckhamów...

Myślicie, że David też pachnie indiańskim bobrem?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (989)

Odpowiedz
18 0
zgłoś
gość 13.02.2018 19:44
Panie MISZCZAK proszę to przemyśleć szkoda kasy
Odpowiedz
23 1
zgłoś
janusz 13.02.2018 19:45
jak widzę tego obślizgłego, nieogolonego, nieostrzyżonego faceta to nie chcę wąchać ani jego ani jego perfum! majty też ma w takim stanie jak głowę?
Odpowiedz
21 0
zgłoś
Gość 13.02.2018 19:45
Buahahahahaha. Koło Beckhamów nawet nie mogliby stanąć. Kicz i paździerz.
Odpowiedz
10 0
zgłoś
gość 13.02.2018 19:45
Dlaczego Nie nazwał Ich Majdani ?
Odpowiedz
12 1
zgłoś
Gość 13.02.2018 19:45
Jaki kraj taki Beckham
Ładowanie komentarzy…