Trwa ładowanie...
Przejdź na

Głogowska tłumaczy się ze znajomości z dilerem: "Przywoził mi, co miał w domu - kotlety mielone, schabowe, może coś na parze gotowane”

394
Podziel się:

"Jeśli chodzi o Czarka, to nie miałam jakby zbyt dużego wyboru" - zapewniała w sądzie. "Dania były w przystępnych cenach i świeżutkie".

Głogowska tłumaczy się ze znajomości z dilerem: "Przywoził mi, co miał w domu - kotlety mielone, schabowe, może coś na parze gotowane”

W listopadzie zeszłego roku ruszył dugo oczekiwany proces Cezarego P. znanego jako "diler gwiazd”, bo przez siedem lat zaopatrywał warszawskie salony w narkotyki, głównie kokainę. O tym, jak dobrze interes się kręcił, świadczy fakt, że w momencie aresztowania Cezary P. miał przy sobie 430 działek. Jak się okazało w toku śledztwa, niektóre mogły jednak nie być narkotykami, lecz… środkiem do usypiania koni:

W notesie dilera, który służy jako dowód w sprawie, policja znalazła ponad 200 nazwisk stałych klientów ze środowiska show biznesu, a także branży lekarskiej, prawniczej oraz kręgów politycznych. Między innymi widniało tam nazwisko tancerki i byłej prowadzącej Tańca z gwiazdami, Anny G. Z zapisków Cezarego P. wynika, że nakupowała u niego narkotyków za prawie sześć tysięcy złotych. Anna G. idzie zaś w zaparte, że wydała te pieniądze na zakup… kotletów oraz alkoholu.

W sądzie tłumaczyła, że Cezary P. po prostu przywoził jej co tam znalazł u siebie w kuchni…

Przywoził mi takie jedzenie, jakie akurat miał w domu, bo bardzo długo nie mógł zrobić jakiegoś menu normalnego - wyjaśniła tancerka. To były zupy, drugie dania, kotlety mielone, schabowe, chińskie, może coś na parze gotowane...

Z zapisu zeznań wynika, że w tym momencie prokurator się trochę zdziwił, bo zwykle przy zamawianiu jedzenia klient ma jakąś możliwość wyboru. Tymczasem podczas rozmów telefonicznych z Cezarym P. ani razu nie pada nazwa żadnej potrawy.

Dlaczego w tych rozmowach nie mówi pani, co pani chciałaby zjeść? - dopytywał prokurator. Zupę, drugie danie, kuchnię jakąkolwiek? Nic pani nie wskazuje. Dlaczego takie zdanie w ogóle nie pada? Pan P. z własną lodówką przyjeżdżał? Z kuchnią na kołach…?

Ta kwestia zaintrygowała także sędzię.

Potrafi pani odpowiedzieć na pytanie? - zapytała tancerkę. Dlaczego nie ma nic o żadnym jedzeniu w sytuacji, w której zamawia pani jedzenie?

Anna G. zapewniła, że było jej wszystko jedno, co akurat Cezary P. jej przywiezie.

Ja, jeśli chodzi o Czarka, nie miałam jakby za dużego wyboru. Poza tym nie tak często zamawiałam jedzenie, jak spotykałam się z nim w celu wypicia kawy - tłumaczyła tancerka. Płaciłam niewiele, z reguły nic. Umawialiśmy się, że później ja zapłacę za kawę. Dania były u niego w menu w zupełnie przystępnych cenach i były świeżutkie. Za każdym razem nie miałam wyboru. To było po prostu jedzenie. I nigdy nie miałam problemu z tym, żeby mu nie zapłacić.

Jak wynika z zapisu rozmowy telefonicznej Anny G. z Cezarym P. tancerka, składając zamówienia, uwzględniała również potrzeby swojego tanecznego partnera Rafała M. oraz życiowego - Piotra G. Rafał M. jak się okazuje, podobnie jak Anna G. był wielbicielem kotletów. zaś Piotr G. gustował raczej w alkoholu.

Tak się składa, że Czarek mi kiedyś opowiadał, że ma swój własny sklep i preferencyjną cenę mi zaproponował - wyjaśnia tancerka. To była czysta. A czysta to była, nie wiem, wyborowa.Dalej: Johnnie Walker. Dalej: whisky, ale na tym nie znam się do końca. Na pewno przygotowałam listę wcześniej, z moim partnerem Piotrem G. i to na pewno było zamówienie. Alkohol to ja ustalałam z Piotrem głównie, bo ja nie piję alkoholu.

Tancerka ujawniła przy okazji, że zleciła badanie na obecność narkotyków w organizmie.

Może je później dołączę - zastanawia się w Fakcie Ania. Po prostu zależy mi na tym ze względu na moje dobre imię. Z tych badań wynika, że ani we krwi ani w moczu nie mam żadnych substancji niedozwolonych.

Może to dlatego, że Cezary P. od kwietnia zeszłego roku przebywa w areszcie…?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(394)
Gość
6 lat temu
Facet kosił gruba kasę na koksie a tak przy okazji lepił pierogi i leniwe, klepał i smażył kotlety a potem rozwoził je po mieście 😜🤔
Gość
6 lat temu
Kokainowe schabowe 😂
Gość
6 lat temu
Co za komedia! Szkoda, że w „menu” nie było Koka-coli.
gość
6 lat temu
Nie wspomniała o kompocie?? hah
Gość
6 lat temu
Dlaczego nie ma nazwisk z wymienionego przeciez kregu politykow czy nawet branzy prawniczej??? Czy ktos sie boi o swoja d*p...?
Najnowsze komentarze (394)
Gość
6 lat temu
Kokatlety ;D
gość
6 lat temu
kotlety mielone, schabowe, chińskie, może coś na parze gotowane.
gość
6 lat temu
kotlety mielone, schabowe, chińskie, może coś na parze gotowane.
sdg
6 lat temu
całe to celebryckie denne towarzystwo wciągało i wciąga a wy dalej im kabzę nabijacie!
gość
6 lat temu
no żeby się Gąsem bzykać to musiała coś brać
Gość
6 lat temu
Ona naprawdę to powiedziała w sadzie ???? Haha
gość
6 lat temu
to w Sądzie maja nagrania z rozmów telefonicznych? i nie ma tam nic o narkotykach? jak widac cały czas rozmowy były o jedzeniu tak? bo jak inaczej dowiedziec sie o cyzm rozmawiali
Gość
6 lat temu
Kogo ona chce oszukać.. .Te jej "kotlety " to przykrywka na nazwe narkotyków...ktos wolał " schabowego" , a ktoś " chińszczyzne"
Pablo
6 lat temu
Kotleta k...a :) no masakra. I nie wiedziała co dostanie. No co za chamstwo.. Dobre imię.
Gość
6 lat temu
A niech się trują. Co was to obchodzi jak ona się tlumaczy. Sąd sam sobie da z tym radę.
cygnuss
6 lat temu
To co, ona kotlety i gotowane kartofle nochem wciągała??? Dobrze, że jej surowych pyrów nie przywoził, boby był mały problem z wciągnięciem :) Ale się blerwa pogrąża :)
bb
6 lat temu
A co was p******i z****** obchodzi co kto sobie kupuje XDDD
gość
6 lat temu
A kogo obchodzi Głogowska grube ryby niech wyjawią
gość
6 lat temu
Ale ona chyba nie mysli, ze ktos w to wierzy?
...
Następna strona