Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Diler gwiazd" oszukiwał klientów? Jako kokainę sprzedawał... środek do usypiania koni

256
Podziel się:

Żaden z przesłuchanych dotąd świadków nie potwierdził wersji Anny G., która twierdzi, że kupowała od Cezarego P. kotlety i alkohol za pół ceny.

"Diler gwiazd" oszukiwał klientów? Jako kokainę sprzedawał... środek do usypiania koni

8 listopada rozpoczął się proces Cezarego P. znanego policji jako "diler gwiazd". Przez siedem lat zaopatrywał warszawskie salony w narkotyki, ze szczególnym wskazaniem na kokainę. Cezary P. został zatrzymany w kwietniu zeszłego roku przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego. Podobno wydał go Dariusz K., chcąc ratować własną skórę w procesie o śmiertelne potrącenie kobiety przechodzącej przez pasy. O skali działalności Cezarego P. może świadczyć znaleziona przy nim ilość narkotyków. W momencie aresztowania miał w samochodzie 430 działek.

Do tej pory zarzuty usłyszało, oprócz Cezarego P, jego żony oraz córki, kilkanaście osób, które pomagały w popełnieniu przestępstwa, rozprowadzając wśród swoich znajomych telefon do dilera. Są wśród nich: były menedżer Dody Jakub M., odtwórczyni roli Marzeny w serialu Na Wspólnej Natalia W., menedżerka Madoxa Beata E. oraz właścicielka luksusowych butików, była współpracownica Arkadiusa, Laura B.

Jednak w notesie Cezarego P. w którym zapisywał szyfrem dane swoich klientów oraz historię ich transakcji, policja znalazła znacznie więcej nazwisk celebrytów, polityków oraz znanych warszawskich lekarzy i prawników, którzy regularnie zaopatrywali się u niego w narkotyki.

Niektórzy już złożyli zeznania. Szczególnie zacięta w walce z faktami okazała się tancerka Anna G., która według zapisków Cezarego P. nakupowała u niego narkotyków za łączną kwotę 5250 złotych.

Anna G. swoją obronę zaczęła od zapewnień, że z "dilerem gwiazd" połączyła ją tylko troska o taneczną przyszłość jego wnuczki. Z czasem rozszerzyła swoje zeznania o zakupy u Cezarego P., jednak nie narkotyków, tylko... kotletów. Na koniec zdesperowana próbowała przekonać sąd, że nie może być narkomanką, ponieważ jest już alkoholiczką i połaszczyła się na wyprzedaż alkoholu za pół ceny. W rozmowie z Twoim Imperium twierdziła, że pewnego dnia konieczność kupienia alkoholu okazała się tak silna, że z farbą na włosach dzwoniła po Cezarego P., żeby jej przywiózł jakąś butelczynę.

Czarek miał sklep z alkoholem, który splajtował. Miał więc towar, którego tanio się pozbywał - wspominała tancerka. Niech rzuci kamieniem ten, kto nie chce kupić za pół ceny. Sytuację z alkoholem pamiętałam tylko dlatego, że na nagraniu słychać, jak mówię Czarkowi, że mam farbę na włosach i nie mam jak wyjść z domu. Być może pan prokurator na moim miejscu poszedłby z farbą na włosach. Do sklepu, w którym jest dwa razy drożej... To była szopka.

Chociaż jej wyjaśnienia brzmią głupio, w tym szaleństwie jest jednak metoda: alkoholizm nie jest w Polsce karalny. Niestety, jak dotąd, żaden ze świadków nie potwierdził, że Cezary P. handlował tanim alkoholem. Ani, skoro o tym mowa, kotletami.

Co ciekawe, na rozprawie, która odbyła się w tym tygodniu, wyszło na jaw, że Cezary P. oszukiwał nie tylko policję, lecz także własnych klientów. Zeznania w sądzie złożyła pewna stewardessa, która potwierdziła, że zaopatrywała się u niego w kokainę. Jednak sądowa ekspertyza wykazała, że proszek, który "diler gwiazd" sprzedał jej jako kokainę, jest w rzeczywistości... środkiem do usypiania koni. Dodajmy, że rekordowo drogim, gdyż Cezary P. wycenił go tak jak kokainę.

Jeśli takie przypadki zdarzały się częściej, to może oszukani klienci powinni rozważyć pozew zbiorowy...?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(256)
Gość
6 lat temu
A te debile biegały i udawały ze sa na haju, hahaha
gość
6 lat temu
podajcie nazwiska tych prawnikow, lekarzy i gwiazd!!
Gość
6 lat temu
Kotlety kupowała? WTF? Btw, nieźle ich golił, jeśli to prawda z ty środkiem do usypiania koni :D
gość
6 lat temu
same narkotyki nie są szkodliwe tylko ten cały syf który dilery dodają,żeby jak najwięcej zarobić; srodek usypiajacy to pikus do tego co potrafia dodac,ale wiadomo trujesz sie na własne ryzyko ;)
Gość
6 lat temu
Nie wierzę jej. Umówili się porostu że przez telefon prochy będą nazywali alkoholem abo niby żarciem. Proste. Dziwnie że mając farbę na włosach nagle zachciało jej się wina za pół ceny. Co za bzdury.
Najnowsze komentarze (256)
Gość
6 lat temu
Pierwszy komentarz od razu ze debile bo myśleli ze sa na haju haha. Drogi czytelniku, ketamina (bo o niej tu mowa) ma podobne działanie do kokainy tylko sama kokaina nie jest. Tak jak kofeina nie jest amfetamina. Ale wiadomo, komentarz polaczka z serwisu plotkarskiego musi być uszczypliwy i arogancki :)
Gość
6 lat temu
A co to za stewardessa? Kto to znowu? Wolę wiedzieć z kim lecę samolotem :)
MARCIA666haha...
6 lat temu
bo ten caly swiat celebrytow to jeden wielki napęd podrobionych pseudo gwiazdeczek ktore sa dnem społecznym wyprodukowanym na potrzeby tanich chwytow ktore prędzej czy pozniej sie koncza :) haahahah pozdrawiam srodkowym palcem:d:d:d
gość
6 lat temu
Głogowska oszukanica na haju rozbawiona rozkręcona🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎
gość
6 lat temu
Ale rża
gość
6 lat temu
Ale rża
Gość
6 lat temu
Na bank I ruda q**a tusski jest na liście
Gość
6 lat temu
Ja bym powiedział ze kolo dostarczał mi koks na zime
gość
6 lat temu
ostatnie zdjęcie z którym się wam kojarzy
Gość
6 lat temu
Używanie narkotyków w Polsce jest legalne. Nielegalny jest tylko posiadanie i obrót nimi. Ogólnie nie rozumiem dlaczego mają ujawniać kto to spożywał, przecież to ich sprawa czym się tuli.
gość
6 lat temu
No to diler jest czysty, bo nie sprzedawał nic nielegalnego :P Za to banda celebrytów, polityków, lekarzy(?!), itp., powinna być napiętnowana! Lekarze, bo będąc pod wpływem środków odurzających narażali życie i zdrowie pacjentów. Politycy, bo powinni świecić przykładem, tym bardziej, że reprezentują nas wszystkich (i robią to za nasze pieniądze!! teraz widać po co im ciągłe podwyżki, dodatki, premie, itp.). Celebryci zaś za to, że wykorzystując sławę, narażają swoich fanów. Przecież niektórzy biorą z nich przykład/ chcą być tacy sami!! Szczególnie młodzież się z nimi utożsamia, a to dzieciaki są najbardziej podatne na 'modę' i to co pseudo-gwiazdki prezentują. Powinno się upublicznić wszystkie nazwiska!! Bez wyjątków!! Pozbawić ich też prawa do wykonywania zawodu, żeby nikomu pośrednio czy bez krzywdy nie wyrządzili!! A celebryci i tak stracą swoje 5minut sławy, gdy wyjdzie na jaw kto kupował :)
gość
6 lat temu
Wymyślone w celu obrony. Sprzedaż środka do usypiania koni nie jest nielegalna na tyle co kokaina. Proste jak budowa cepa.
Rambo
6 lat temu
Skoro kupowała stiuardessa to może i piloci latają na haju?????
piSsiory
6 lat temu
cały pisi nierząd totalny tam kupował, bo tylko naćpany może tak bezczelnie niszczyć i rozkradać ojczyznę Polskę
...
Następna strona