Królikowski nie chce Kuszewskiego w jury TTBZ? "JESTEŚMY NIECHĘTNI zmianom"

432
Podziel się

W nowej edycji show Kacper zajmie miejsce Bartka Kasprzykowskiego. Pozostałym jurorom chyba się to nie spodobało...

Królikowski nie chce Kuszewskiego w jury TTBZ? "JESTEŚMY NIECHĘTNI zmianom"

Udział Kacpra Kuszewskiego w ostatniej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo był przełomowy dla jego kariery. Choć wielu widzów zarzucało jurorom, że od początku traktowali go niesprawiedliwie, faworyzując Annę Dereszowską (przypomnijmy: Internauci znów są wściekli na wygraną Dereszowskiej w "TTBZ": "Kiepska parodia oryginału! Jakim cudem wygrała?"), ostatecznie aktor wygrał program, a nagrodę 100 tysięcy złotych przekazał na Centrum Praw Kobiet, któremu rząd odmówił dofinansowania.

Niechęć jurorów do Kacpra była jednak widoczna przez cały sezon. Wydaje się, że nie inaczej jest teraz, gdy trwają przygotowania do kolejnej edycji TTBZ. Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że z programem pożegnał się Bartek Kasprzykowski, a jego miejsce zajął właśnie Kuszewski. Zmiany w składzie ponoć zostały niechętnie przyjęte przez pozostałych jurorów - Kasię Skrzynecką, Małgorzatę Walewską i Pawła Królikowskiego, który postanowił skomentować ten fakt w rozmowie z Party.

W krótkim wywiadzie ojciec Antka Królikowskiego bez entuzjazmu odnosi się do kwestii powitania Kacpra w jurorskiej loży. Swoją niechęć tłumaczy tym, że jury było już ze sobą zżyte i zgrane, a Kuszewski najwyraźniej burzy ten porządek.

My zawsze jesteśmy niechętni zmianom w jury, bo nigdy nie wiadomo kogo ta zmiana dotknie. Do dziś wspominamy Kasię Kwiatkowską, DJ-a Adamusa, z którym mieliśmy wspólny język. Myśmy się wszyscy gdzieś zakolegowali, a nawet trochę bardziej bo to jest praca na takich strunach emocji, które są połączone - tłumaczy pokrętnie Królikowski. Jesteśmy takim zespołem który jak gdyby nie gra do jednej bramki, ale gramy ten sam mecz.

Juror twierdzi też, że nie jest powiedziane, że osoba, która wygrywa edycję nadaje się na stanowisko jurora.

W scenariuszu jest taka reguła, że wygrywający serię wchodzi w skład jury, ale czasami są to osoby, które nie chcą takiego obowiązku na siebie przyjmować, a czasami są to osoby, które po prostu zdaniem autorów i producentów programu by się może nie sprawdziły - mówi.

Najwyraźniej jednak producenci uznali, że Kuszewski jest na tyle popularny, że opłaci im się obsadzić go w nowej roli.

Myślicie, że pozostali jurorzy będą mu okazywać swoją niechęć na wizji?

KOMENTARZE
(432)
gość
2 lata temu
Każda edycja powinna mieć nowych jurorów. A "królik" jest obleśny. To on pierwszy powinien opuścić ten program.
Beza
2 lata temu
A ja bym Krolikowskiego wywaliła. Ma żenujące wypowiedzi. A Kacprowi Dax szanse😀😀😀
gość
2 lata temu
Kuszewski jest sympatyczny, da sobie radę
Gość
2 lata temu
a ten to co dyrektor przeciez to tylko zabawa.ja go nie lubie b**a Krolikiwskiego.
Gość
2 lata temu
Nie mogę patrzeć na tego spaślaka. Wiecznie jak niedomyty, tłuste kudły. Nic z nim nie oglądam bo zbiera mnie na wymioty.
Najnowsze komentarze (432)
gość
10 miesięcy temu
patrzcie znalazly sie gwiqzdy skrzynecka ta juz dawno pownna odejsc a ta cala walewska boze drogi stara kobieta powinna zajac sie wnukami
Wierna "Widzk...
rok temu
Program jest fantastyczny...!!! Jedynie opinie Pana Kuszewskiego są tak denerwujące...że muszę używać niecenzuralnych słów ;-) Dlaczego się ktoś "mądruje" na temat...o którym nie bardzo ma coś do powiedzenia?!! Pani Walewska ...ukłon dla Pani...jest ekspertem a mimo wszystko nie jest tak ostra w wypowiedziach jak Pan Kuszewski! Myślę,że jako program rozrywkowy bardzo by zyskał gdyby Pan Kuszewski zrezygnował z zasiadania w jurry. Pozdrawiam Państwa serdecznie :-) :-) :-)
gość
2 lata temu
to własnie obleśny Królikowski powinien odjść ze składu jury , odstaje wyraźnie poziomem od pozostałych
gość
2 lata temu
A może Krulikowskiego czas zmienić -żaden z niego fachowiec w tej dziedzinie a nażeka.
gość
2 lata temu
stary, obrzydliwy, tłusty, spocony, o****h. WYWAWLIC KRÓLIKOWSKIEGO,
anka
2 lata temu
królik wolał by syna lub żone
wujek
2 lata temu
a ty stary chytry dziadu jednej roli
gość
2 lata temu
pewnie synusia chciałby w jury albo swoją żonkę- beztalencie
gość
2 lata temu
Krolikowski pewnie by chciał żeby w jury zasiadła Wieniawa obecna dziewoja synalka!a ja bym chciała żeby z jury odszedł właśnie krolikowski,niech coś zaśpiewa, ha ha ha
gość
2 lata temu
błagam wymieńcie tego spasionego niechlujnego królikowskiego bo przez niego zle sie oglada ten program - kuszewski super ale królikowskiego puki czas zamieńcie na kogoś innego. błagamy.
ewa
2 lata temu
Kacper swietnie spiewa i na pewno jego opinie beda sprawiedliwe i wywazone! A Krolikowski moze boi sie o posade ???
111
2 lata temu
TO obles stary jego powinni wypiepszyc i Skrzynecka bo tak sie tam zasiedziala ze d****o jej rosnie
gość
2 lata temu
Zwykła zawiść przez pana przemawia panie Królikowski. Kacper Kuszewski to sympatyczny, i bardzo zdolny chłopak, i tego nie możecie strawić, że może okazać się lepszy, i bardziej lubiany.
gościnka
2 lata temu
Królikowski co to za figura niech siedzi cicho bo w tym programie nudny i monotematyczny jak flaki z olejem.
...
Następna strona