Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Żyły martwi się o dzieci: "Nie wiem, czy zasługują, żeby ON BYŁ ICH OJCEM"

1240
Podziel się

Piotr zapomniał podobno złożyć życzeń urodzinowych córce... "Chciałam, żeby wiedział, jaką krzywdę zrobił dzieciom".

Żona Żyły martwi się o dzieci: "Nie wiem, czy zasługują, żeby ON BYŁ ICH OJCEM"
bCOyNHKd

Niedzielny poranek dla Piotra Żyły okazał się przełomowy i nie chodzi bynajmniej o osiągnięcia sportowe. Żona skoczka narciarskiego, Justyna, ujawniła we wpisie na Instagramie, że sportowiec zostawił ją i dzieci i wyprowadził się do kochanki. Wizerunek zabawnego, beztroskiego "śmieszka" polskiej reprezentacji prysł jak bańka mydlana.

bCOyNHKf

Jak można się było spodziewać, emocjonalny post Justyny Żyły błyskawicznie stał się "hitem sieci", chociaż na pewno nie o takiej popularności marzyła. W rozmowie z WP Kobieta Justyna przyznaje, że opublikowała wyznanie pod wpływem emocji.

Wczoraj po raz kolejny nie tylko okłamał mnie, ale i nasze dzieci. I to zaważyło na moim wpisie, który potem usunęłam na prośbę bliskich mi osób. Wiem, że nie było to z mojej strony profesjonalne i że brudów rodzinnych nie pierze w ten sposób - wyjaśnia. Ale Piotrek po prostu zablokował mój numer w telefonie i potraktował jak zupełnie obcą osobę.

Okazuje się, że problemy w małżeństwie Żyłów zaczęły się dużo wcześniej, a czarę goryczy przelał fakt, że Piotr poinformował żonę o kochance... na dzień przed Wigilią. Trudno więc uznać, że minione Boże Narodzenie było u nich bardzo udane. Jak wynika z relacji kobiety, Piotrek w ogóle mało przejmuje się dziećmi.

Piotrek obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę - wspomina Justyna Żyła. Robił takie różne podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć. Starałam się podchodzić do tego profesjonalnie, jako żona sportowca i nie utrudniać mu kariery. Zawsze starałam się go wspierać i traktować jak partnera. Broniłam go i stałam za nim murem. Kiedy potrzebował wsparcia, to byłam. Już nie chodzi tylko o to, jak mnie potraktował, ale też o nasze dzieci - nie wiem, czy zasługują na to, żeby on był ich ojcem. Chciałam po prostu, żeby wiedział, jaką krzywdę zrobił dzieciom.

bCOyNHKl

Justyna wyznała także, że ostatnio musiała przypominać Piotrkowi, żeby złożył życzenia urodzinowe córce, gdy był na igrzyskach w Pjongczangu.

Próbowałam ratować małżeństwo - stwierdza kobieta. Im bardziej się starałam, tym bardziej Piotrek się odsuwał. Chciałam, bo kochałam go i kocham nadal. Ale nikogo nie można zmusić do tego, żeby był.

Piotr Żyła do tej pory nie skomentował postów żony.

bCOyNHKm
bCOyNHKn
bCOyNHKo
bCOyNHKG
KOMENTARZE
(1240)
Gość
2 lata temu
Nowa zwróciła mu w głowie i nie będzie widział nic ważniejszego od niej ale głowa do góry kiedyś przejrzy na oczy tylko trochę będzie za późno...
gość
2 lata temu
Bardzo mi szkoda tej kobiety, ale dla dobra dzieci nie powinna się dzielić z tym co zrobił z całym światem.
Gość
2 lata temu
No hit za hitem
bCOyNHKH
Gość
2 lata temu
I oczywiście problemy rodzinne prane poprzez media
Gość
2 lata temu
Żyła to padalec.
Najnowsze komentarze (1240)
gość
2 lata temu
d**ek
gość
2 lata temu
nie wierzę tej babie
gość
2 lata temu
Babo zastanów się co robisz i nie krzywdż dzieci , pogadaj z mamą , babcią ,ciotką lub przyjaciółką a nie pierzecie brudów na oczach całej Polski , fe nie wy jedni z takim problemem. Przejdzie ta burza /bo nic stałego na tym świecie nie ma /i będziesz żałować . Powodzenia życzę.
gość
2 lata temu
Droga pani wstyd mi jak czytam te wypociny,brudy pierze sie w czterech sciasnach jak pani nie zal dzieci.Smrod długo pozostanie a wina zawsze jest po obu stronach
gość
2 lata temu
Droga pani brudy pierze sie w domu Zastanawia mnie czy nie zal pani swoich dzieci bo to na ich oczach sie dzieje, Nie dojrzała pani chyba do małzenstwa,Osmiesza sie pani na forum kraju smrod zostaje długo,Reasumujac wina zazwyczaj jest po obu stronach.
gość
2 lata temu
Nie ma kogo żałować, niech tylko kasę daje na dzieci
Gość
2 lata temu
Zmuszać go na siłę by był z dziećmi i żoną!śmieszne!Nie wyobrażam sobie!
Gość
2 lata temu
Papier przyjemnie wszystko a jaką jest prawda ??? Dziewczyno ale ty jesteś pusta !!!!!
bCOyNHKz
Gość
2 lata temu
Pani ma piękne oczy. A pan Piotr się pogubił: zamiast skakać prosto, skoczył w bok. I na dobre mu to nie wyszło.
gość
2 lata temu
Kochanka cie oskubie do cna i zostawi palancie/ I dobrze ci tak
gość
2 lata temu
młoda na pewno a czy piękna wszystko zależy od gustu ale jak się wywleka sprawy rodzinne i podaje do publicznej wiadomości to nie ma co się dziwić ze pan Piotr znalazł sobie inną, bo liczy się to co jest wewnątrz człowieka a piękna i mściwa awanturnica jest na pozycji przegranej.
Ania
2 lata temu
A ja mu życzę sukcesów i w sporcie i w życiu prywatnym.
gość
2 lata temu
Myślę, że dziewczynce przewróciło się w głowie. Za dużo dostała i nie potrafiła docenić. Własne brudy pierze się w domu a nie na forum publicznym. Niech się zastanowi, czy ona zasługuje na takiego męża a dzieci niech nie ustawia wrogo do ojca. Chore !
gość
2 lata temu
ta laska jest jakas chora nie może prac brudow we własnym domu tylko wszystko publicznie.?? nie dziwie się ze Żyla z nia nie wytrzymal.. dobrze ze się w pore opamietal a dziecia ojca nie odbierze i to nie takie proste jak się jej wydaje. A prawdziwy ojciec dla dzieci zawsze będzie ojcem...niezależnie od tego jak się zycie potoczy. A tak wogole to żeby się zaraz nie okazało ze zona zyly ma romans ^^
...
Następna strona
bCOyNHLb