Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sławomir oszukuje fanów? "KŁAMCZUSZKU, jeździsz luksusowym audi"

812
Podziel się:

"Wierzyliśmy, kiedy mówiłeś, że 20-letni volkswagen golf trójka to twój ukochany samochód" - pisze dramatycznie Fakt. "Wcale nie jeździsz rzęchem, ale wartym kilkadziesiąt tysięcy złotych luksusowym audi."

Sławomir oszukuje fanów? "KŁAMCZUSZKU, jeździsz luksusowym audi"

Sławomir Zapała przeżywa obecnie najlepszy okres w swojej karierze. Podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem udało mu się przyćmić samego Zenka Martyniuka. Dobra passa Sławomira nadal zresztą trwa. Jak donieśli ostatnio znawcy nurtu disco-polo, jeśli wszystko dobrze pójdzie, Zapała zarobi w tym roku 8,5 miliona złotych, o dwa więcej od Martyniuka. Zobacz: Szokujące informacje z branży disco polo: Zenek już nie zarabia najwięcej!

Sławomir lubi przy tym podkreślać, że sukces nie przewrócił mu w głowie i pozostał tym samym skromnym chłopakiem, co kiedyś. Chętnie pozuje, sam i z żoną na tle starego volkswagena golfa, wartego 2 tysiące złotych. Ostatnio fotografował się z nim pod siedzibą TVP. Więcej: Podniecony Sławomir całuje żonę na tle brudnego Volkswagena (ZDJĘCIA)

Niestety, Faktowi udało się ustalić, że był to perfidny podstęp i manipulacja. W artykule zatytułowanym: Sławomirze, ty kłamczuszku! tabloid bezlitośnie obnaża oszustwo muzyka.

Sławomirze, zawiodłeś nas. Nawet nie wiesz jak bardzo - rozpoczyna ponuro tabloid. Okazuje się, że nas wkręcałeś, ty kłamczuszku jeden! Wierzyliśmy, kiedy mówiłeś, ze 20-letni volkswagen golf trójka to twój ukochany samochód. Kibicowaliśmy ci, gdy wbrew zdrowemu rozsądkowi twierdziłeś, że będziesz imponował nim kobietom. Wyobraź sobie, jak musieliśmy być rozczarowani kiedy dowiedzieliśmy się, że tak naprawdę jeździsz wartym kilkadziesiąt tysięcy złotych luksusowym audi Q7, którego ostatnio tankowałeś pod osłoną nocy na stacji w Krakowie…. Oj, nieładnie!"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(812)
Gość
6 lat temu
Przynajmniej się nim nie afiszuje, wielkie halo
gość
6 lat temu
Omg, problemy pierwszego świata -_-
Gość
6 lat temu
Przecież Sławomir to postać wykreowana przez profesjonalnego aktora!
Bleblech
6 lat temu
No i się zaczyna nagonka...Ale ludzie, przecież Sławomir nigdy nie ukrywał, że jego postać jest wykreowana, to samo tyczy się "rekwizytów". Poza rock polo prowadzi też normalne życie. Nie do wiary, co? ;)
Gość
6 lat temu
Hahhaah przecież ten facet to kreacja, pastiż ...coś jak Borat,weźcie dajcie chłopu spokój
Najnowsze komentarze (812)
Szczery.
rok temu
Szanowni Państwo - " Sławomir " to sceniczno -estradowe alterego tego Pana -całą otoczkę wykreowano do celów popkulturowych i marketingowych czegon ten Pan nigdy nie ukrywał ! tylko jego związek z tą Panią jest obecny w obu "zyciach " tego Pana. To swój chłop - zbija piątki z ludźmi na ulicach i stoi po bułki w kolejce jak każdy.Szkalowanie go mija się z celem bo nikt nie uwierzy ,że to goguś.
Kierowca
2 lata temu
Zarobił to sobie kupił. Taki Wiśniewski ma dużo długów i jeździ BMW na kogoś innego i śmieje się z nas wszystkich. Przecież to logiczne że 20 pojazd może być jako dodatkowy środek transportu ale nie jedyny!
Suomi
2 lata temu
nawet zdjecia nie maja
Gość
6 lat temu
Estradowy g****k
Gość
6 lat temu
Ludzie co w tym złego, że Sławomir ma 2 samochody. Nie musi wcale kłamać, bo 20 letni golf może być jego pasją i dlatego go posiada i sie nim szczyci, ale przecież musi mieć jako gwiazda oraz każdy człowiek normalny i komfortowy samochód do podróżowania w wygodzie i komforcie. Bo wybaczcie, ale 20 letni golf tego nie posiada. A Ci, ktorym przeszkadza Sławomira Q7 świadczy tylko o ich zazdrości i tyle w temacie.
Olka
6 lat temu
Ale pierdoły, jaki artysta taka widownia, ciemna to kupi wszystko
Gość
6 lat temu
W******k
gość
6 lat temu
Jezuuu pieniądze są jego może robić co chce
qqrq
6 lat temu
a proboszcz mój pomyka lexusem, i co ? jajco !!!
Franz
6 lat temu
Q7 za kilkadziesiąt tysięcy złotych? To musi być już dość leciwe.
gość
6 lat temu
od kiedy to auto warte kilkadziesiąt tysięcy jest luksusowe? to jest auto co najwyżej średniego segmentu
gość
6 lat temu
Ojej i co teraz ? Ale sie przejałem
Dejv
6 lat temu
Sławomir się nadaje do czyszczenia obuwia.zero talentu i taki ktoś występuje na scenie żal
Gość weselny
6 lat temu
A ja mam 3 auta i co złego w tym kto mu broni mieć dwa.
...
Następna strona