Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolina Piasecka: "Stosowane wobec mnie były wszelkie metody upodlenia: bicie, duszenie"

237
Podziel się:

"Nie żałuję, że przerwałam krąg przemocy, w którym twkiłam" - mówi w szczerym wywiadzie.

Karolina Piasecka: "Stosowane wobec mnie były wszelkie metody upodlenia: bicie, duszenie"

Rok temu na jaw wyszły przerażające nagrania z domu byłego radnego Prawa i Sprawiedliwości. Jego żona, Karolina Piasecka, opublikowała treści, które nie pozostawiają złudzeń: przemoc fizyczna i psychiczna była obecna pod dachem polityka. Karolina nie tylko była poniżana, bita i zastraszana. Choć kobieta nie mówi tego wprost, można się domyślać, że padła ofiarą gwałtu małżeńskiego.

Po roku Karolina odważyła się powiedzieć "dość" życiu w ciągłym strachu. Wykazała się ogromną odwagą, wystawiając na światło dzienne i komentarze internautów najciemniejsze zakamarki swojego życia. W rozmowie z Newsweekiem, Karolina opowiada jak zmieniło się jej życie po odejściu od męża-tyrana:

Nie żałuję, że przerwałam krąg przemocy, w którym twkiłam. Obecnie mam inne życie, jestem szczęśliwsza. 1 lutego świętowałam z córeczkami rocznicę uwolnienia, braku uczucia strachu, staję się spokojna. Jedyne co nadal mnie martwi to sprawy sądowe i karne, które nadal nie są uregulowane. Sprawa rozwodowa jest odlewczona - mówi roztrzęsiona.

Jednocześnie Karolina przyznaje, że na samym początku musiała walczyć o swoje. Mąż nie ułatwiał jej odejścia. W pewnym momencie Karolina bała się tak bardzo, że zatrudniła ochronę:

Musiałam mieć ochronę osobistą. Mąż wykorzystując to, że tłum wychodzi z kościoła, złapał moją córkę i zaczął z nią uciekać. Ochrona musiała interweniować, żeby córka została przy mnie. Teraz wytoczył sprawę sądową ochroniarzowi, ponieważ wywiązała się szarpanina i nakłamał w sądzie, że wszystko się działo na oczach dzieci - opowiada Karolina.

Na pytanie, skąd wzięła w sobie siłę, by przeciwstawić się mężowi, odpowiada stanowczo:

Znalazłam się w takim miejscu, dostając kolejne razy od męża, nie przesypiając kolejnej nocy, będąc dręczona, wyrzucana z domu, były stosowane wobec mnie wszelkie metody upodlenia: bicie, duszenie. Wtedy wzięłam sprawę w swoje ręce, postanowiłam, że trzeba to przerwać i powiedzieć o tym wszystkim, żeby stworzyć dobre miejsce dla rozwoju dzieci.

Choć widać, że Karolina czuje się lepiej, o czym sama zapewnia, nie da się nie zauważyć, że powrót do przerażających wydarzeń z małżeńskiego domu ciągle jeszcze budzi w niej ogromne emocje.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(237)
gość
6 lat temu
ten typior jeszcze nie siedzi ? pewnie i tak ziober by go uniewinnil, bo przeciez zona to wlasnosc polaka wiesniaka a rodzina to rzecz "swieta"
Gość
6 lat temu
Brawo za odwagę by odejść od tego c**eusza i za to że o tym mówi głośno!
Fretula
6 lat temu
To nie mężczyzna, to nic, małe nic, nie warte żadnego słowa więcej...
Gość
6 lat temu
Ten koleś to jakiś straszny świr, do p*****a z nim
gość
6 lat temu
Katolickie wychowanie kobiet powoduje, że stają się łatwymi ofiarami przemocy. Kościół uczy tak naprawdę, że kobieta ma być uzależnia od męża.
Najnowsze komentarze (237)
gość
6 lat temu
Bardzo ciężko wyrwać się z tego kręgu. Wiem po sobie. Bicia duszenia, prowokacje, wzbudzanie winy, wyrzucznie przez balkon, wywożenie do lasu. rzucanie po ścianach w ciąży> Tymczasem okazało się, że pancio był pedałkiem, który nie radził sobie z rzeczywistością a i parawan zaczął przeszkadzać, więc trzebabyło się wyżywać na nim ile wlezie!
gość
6 lat temu
bydlę, wstyd daj c****e żyć kobiecie i dzieciom dość już zatruwałeś im życie, brawo dla Pani Karoliny za odwagę i dużo szczęścia oby Pani zaznała z dala od furiata
gość
6 lat temu
Ząb za ząb, upodlić bydlaka.
gość
6 lat temu
ona chyba tez niezla manipulantka
gość
6 lat temu
#me too
Gość
6 lat temu
NAWET Z GĘBY WYGLĄDA NA PSYCHOLA
gość
6 lat temu
Ten świr powinien być odizolowany od społeczeństwa. Goguś z kompleksami to najgorszy typ człowieka. Próbował się dowartościować kosztem żony, będzie próbował kosztem kogo innego.
gość
6 lat temu
Powinien siedzieć w więzieniu za znęcanie się nad żoną.
Gość
6 lat temu
Odtwarzam kobieta. Życzę zdrowia, siły i szczęścia!
gość
6 lat temu
A, dlaczego on jeszcze nie jest w więzieniu????? Inny już by dawno tam był. Chronią go koledzy bo może nie jeden to samo robi. A pan Z jeszzce o tym nie wie,? czy udaje,że nie wie. Ech, ręka rękę myje ale w tkich okropnych sprawach gdzie są dzieci ? Zenada!!!!
gość
6 lat temu
niech wezmie taka jak on z libido ! i niech go pajczuje za odmowe.
gość
6 lat temu
buzia jak amorek ! nikt by nie pomyslal. f**k mucho mysli, ze kobieta stoi do dyspozycji jego chorych fantazji i on ma wszelkie prawo glosu . ona nie jest twoja wlasnoscia balwanie ! wspieram pania !
Gość
6 lat temu
BRAWO wzór szkoda życia zawsze można coś zmienić BRAWO
gość
6 lat temu
nie wierzę tej kobiecie za grosz
...
Następna strona