Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michalczewski nadal czeka na wyrok za pobicie żony. "Mamy nadzieję, że sprawa zakończy się do końca maja"

115
Podziel się:

Bokser nie zgodził się z pierwszym wyrokiem, uznającym go za winnego naruszenia nietykalności cielesnej żony. Jak zapewnie adwokat Michalczewskiego, interesuje go wyłącznie pełne oczyszczenie z zarzutów.

Michalczewski nadal czeka na wyrok za pobicie żony. "Mamy nadzieję, że sprawa zakończy się do końca maja"

Jesienią zeszłego roku w gdańskim sądzie ruszył ponowny proces Dariusza Michalczewskiego o naruszenie nietykalności cielesnej żony, do którego miało dojść w grudniu 2016 roku.

Tuż przed Wigilią w trójmiejskim apartamencie Dariusza i Barbary Michalczewskich doszło do awantury domowej. Funkcjonariuszy wezwała przerażona żona boksera, która w pierwszym odruchu zeznała, że mąż regularnie znęca się nad nią od siedmiu lat. Zabrzmiało to o tyle wiarygodnie, że w podobny sposób traktował swoją byłą żonę, która musiała przed nim uciekać do schroniska dla ofiar przemocy domowej. Więcej: Była żona Michalczewskiego: "MĄŻ POBIŁ MNIE KILKAKROTNIE. Uciekłam przed nim do schroniska dla kobiet bitych przez mężów!"

Jednak Barbara po kilku godzinach zmieniła zdanie i odwołała wcześniejsze zeznania, wspierana przez prawnika męża, który dawał do zrozumienia, że sama nie wie, co mówi, a poza tym to wszystko jej wina, bo była zbyt surowa dla pijanego męża.

Adwokat wyjaśnił dziennikarzom, że "tak to już jest, że w nerwach mówimy różne rzeczy, a potem tego żałujemy". Zobacz: Michalczewska powiedziała policji, że mąż ZNĘCAŁ SIĘ NAD NIĄ OD 7 LAT? "Teraz tego żałuje"

Sąd jednak mu nie uwierzył i z lipcu zeszłego roku skazał boksera na trzy tysiące złotych grzywny.

Michalczewski, który w międzyczasie zdążył zabrać żonę do pięciogwiazdkowego hotelu w alpejskim kurorcie Ischgl oraz na Florydę, żeby pokazać wszystkim jaki jest dla niej dobry, nie zgodził się z orzeczeniem sądu i wniósł o powtórne rozpatrzenie sprawy. Na pierwszej rozprawie zeznania złożyło sześcioro świadków, w tym żona boksera, jego matka, teściowa, brat oraz bratowa.

Nie wiadomo jednak, co powiedzieli, bo sąd wyłączył jawność procesu. Adwokat Michalczewskiego zapewnia, że jego klienta interesuje wyłącznie wyrok uniewinniający.

Jak donosi tygodnik Twoje Imperium, raczej nie spełnią się marzenia Michalczewskiego, by sąd oczyścił go z zarzutów jeszcze przed Wielkanocą. Mamy teraz nadzieję, że sprawa zakończy się do końca maja - komentuje w tabloidzie pełnomocnik boksera mecenas Jacek Rochowicz. Nie zostałem upoważniony, żeby o tym mówić.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(115)
gość
4 lata temu
Torebki juz dawno kupione i sprawa zapomniana dla nich/niej
Gość
4 lata temu
Nie wiem kto głupszy..on maltretując kobiety psychicznie i fizycznie...czy ona..dająca się bić za życie bez pracy.W jednym i drugim przypadku-wieje łomnością
Gość
4 lata temu
Pewnie mężulek zagroził czymś więcej niż zwykłym obiciem twarzyczki... ze strachu wycofala zeznania. To jest klasyczny przykład rodzinnego niewolnictwa. Czasami nawet pieniadze nie pomogą w ucieczce przed tyranem...
gość
4 lata temu
Typowy, męski b****k... brzydzę się mężczyznami, a już szczególnie takimi, co znęcają się nad słabszymi czyli kobietami lub dziećmi. Powinni się ich wykastrować albo odizolować od społeczeństwa bo się nie nadają do egzystowania z ludźmi. Dość tej patologii!
gość
4 lata temu
Co to za szopka ??? Przecież ona dalej sie z nim lansuje , wiec wielkie mi halo?! Zrobiła z siebie ofiarę , a dalej z nim siedzi , śmiech !
Najnowsze komentarze (115)
gość
4 lata temu
on p***c ona zwykla ...... z wrzeszcza teraz pani salonowa
gość
4 lata temu
Brzydzę się tym Michalczewskim. NIGDY NA JEGO SIŁOWNIĘ!
gość
4 lata temu
Za pieniądze i prezenty pozwala na naszych oczach być nikim. Kobieto - wyglądasz jak babcia maltretowana psychicznie. Bądź naszym przykładem. Daj nam siłę. Powiedz nie. Jeśli nie stać cię na to zobacz w lustrze czy różnisz się od sprzedajnych ludzi...........
Gośćbn
4 lata temu
Ten rozmienił się na drobne bardziej niż Roy Jones jr. przez te wszystkie afery-przy czym na dzień dzisiejszy nadal by od Roya manto dostał-ale on woli startować do kobiet..
Gość
4 lata temu
Mieć żonę frajera ha ha
Gość
4 lata temu
Bezczelny damski bokser
skarpetki lub...
4 lata temu
Kolejny ideał ojca i męża .. na pozór tylko
Rafalala
4 lata temu
Dawać klepać sie po ryju dla nowej torebki? Hmmm ja bym nie mogła tak
gość
4 lata temu
kobiet się nie bije szanuje ceni i ****a
Gość
4 lata temu
Żal Pani , ale chyba o to chodzi jak widzę : dostać lanie , spłodzić kolejne dziecko , dostać torebkę wartą 60.000 zł i znów dostać lanie ... ? Wole torebkę za 60 zł i dobrego męża który po 19 latach kocha mnie tak jak na początku droga pani ....
gość
4 lata temu
co te sady robia i na co czekaja ???? ze on jeszcze nie siedzi !!!!!beszczelny p*****k chce sie oczyscic z przemocy ?????
Strong
4 lata temu
Damski bokser i tyle!!!!
Gość
4 lata temu
........h
gość
4 lata temu
co on tak ryj otwiera czeka na dentystę czy na spust s****y ?!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie