Kinga Rusin o swoich skromnych potrzebach: "Nie myślimy z Markiem o posiadaniu willi. Rzeczy materialne nie są dla mnie konieczne"

203
Podziel się

"Mnie jest dobrze w mieszkaniu" - deklaruje prezenterka. "Walczę o polską przyrodę i nic mnie bardziej nie interesuje". 

Kinga Rusin o swoich skromnych potrzebach: "Nie myślimy z Markiem o posiadaniu willi. Rzeczy materialne nie są dla mnie konieczne"

Kinga Rusin i Tomasz Lis po powrocie z Waszyngtonu, gdzie Tomasz pracował jako korespondent TVP, postanowili wybudować dom w podwarszawskim Konstancinie. Budowy osobiście pilnowała Kinga i wtedy właśnie, jak wyznała z perspektywy czasu, zrozumiała, że nie warto się poświęcać, bo mężczyźni i tak tego nie doceniają.

Oprócz nadzorowania budowy, miała na głowie opiekę nad dwiema córkami oraz prowadzenie swojej agencji PR, a Tomek i tak stroił fochy za każdym razem, gdy w lodówce zabrakło jego ulubionego jogurtu.

Całkiem dobrze działała moja agencja PR. Robiliśmy imprezy dla firm. Ja tej pracy nie doceniałam, mąż wpoił mi, że to mało ważne - wspominała potem w wywiadzie dla Twojego Stylu. Ważny był dom. Żeby było czysto, żeby z obiadem zdążyć i zakupy po drodze, jogurt truskawkowy i kabanosy, bo się skończyły. Więc wprawdzie mam firmę na drugim końcu miasta, ale ja ten obiad wydam, posprzątam, a potem jeszcze raz pojadę dokończyć pracę. Cały czas czułam się niewystarczająco dobrą matką, żoną, kochanką...

Małżeństwo Lisów skończyło się płaczem na podłodze tego wypielęgnowanego, wychuchanego przez Kingę domu, gdy dowiedziała się, że mąż zostawia ją dla jej najlepszej przyjaciółki, Hanny Smoktunowicz.

Pozbycie się nieruchomości, z którą wiązało się tyle bolesnych wspomnień zajęło Kindze kilka lat. Prezenterka z córkami zamieszkała w ogromnym apartamencie na Mokotowie, w którym przez przeszkloną ścianę łazienki położonej na antresoli można było oglądać telewizję w salonie. Ostatecznie pozbyła się również tej nieruchomości. Obecne mieszkanie Rusin jest utrzymane w stylu glamour i czarno-białej kolorystyce.

W rozmowie z Faktem prezenterka zapewnia, że do żadnej podwarszawskiej willi już się w życiu nie przeprowadzi. Trudno jej się dziwić, to mogłoby przywołać tragiczne wspomnienia.

Nie myślimy z Markiem o posiadaniu willi - zapewnia Kinia. Mnie jest dobrze w mieszkaniu. Żyjemy w takich czasach, że wszystkie rzeczy materialne oczywiście cieszą, ale nie są dla mnie konieczne. Walczę od jakiegoś czasu o polską przyrodę i nic mnie bardziej nie interesuje niż to.

KOMENTARZE
(203)
G
2 lata temu
Walczy o przyrodę to niech jeździ rowerem albo komunikacją miejską, tymczasem jeździ sobie sama w wielkm jaguarze , ktory pali nie mało ... Czy my jesteśmy g***i ? :D
Gość
2 lata temu
Najbardziej mnie „rozczula” jak milioner mowi ze nia sa dla niego wazne rzeczy materialne. Ha ha ha. Bo umre ze smiechu. To tak jakby piekny mowil ze uroda nie jest najwazniejsza. A nteligentny, ze inteligencja nie jest najwazniejsza.
gość
2 lata temu
"Pieniądze sa nieistotne w życiu" powiedziała Kinga do żebraka ktory poprosił ja o 5 zł wysiadając z Jaguara za 400 tys idąc na śniadanie za 350 zł...:)
gość
2 lata temu
Kobieto nie ośmieszaj się !!! Za kasę zrobisz wszystko.Rzeczy materialne nic dla Pani nie znaczą ? buhaha...
gość
2 lata temu
Jak walczy o przyrodę, to niech zrezygnuje z tej swojej landary, która emituje tyle zanieczyszczeń, że szkoda gadać.
Najnowsze komentarze (203)
Ania
2 lata temu
Kochani,tyle jest w was zazdrości, nienawiści. Dlaczego? Piękna kobieta,piękna para! Zyczmy wszystkiego co najlepsze. To tak niewiele. Pamiętajcie zazdrość złość niszczy ludzi.
Gość
2 lata temu
Mówi tak bo ma wszystko o czym przeciętny człowiek nawet nie marzy. No i nie zna realiów szarej rzeczywistości. Niedawno, w programie śniadaniowym po informacji gotujacego, ze dodaje do rosołu opaloną nad gazem cebulę zdziwiła się - kto teraz ma gaz? Mają p.Kingo, tysiące ludzi np. w Gdansku
gość
2 lata temu
Piekna para
Gość
2 lata temu
Przecież powiedziała, że cieszą... ale nie sa najważniejsze. Wyglądają na szczęśliwych , ładnie.
gość
2 lata temu
hipokrytka
gość
2 lata temu
sama na to zapracowala i się nie leniła,więc nie zazdroście tylko do pracy
Co za obłuda
2 lata temu
Nie musi posiadać willi, bo ona już to wszystko ma.
gość
2 lata temu
Ma kasę, którą sama zarobiła. Nie musiała nikomu wieszać się na szyi. Zarobiła, może z tym robić, co chce. Ma do tego prawo. Jeśli jej czegoś zazdroszczę to hartu ducha, wytrwałości i rozsądku. Mądra, pozytywna kobieta.
gość
2 lata temu
Mija się pani z prawdą
anna
2 lata temu
Fajna para, jestem pełna szacunku za to co robisz życzę szczęścia bo ci się należy
anna
2 lata temu
Fajna para, jestem pełna szacunku za to co robisz życzę szczęścia bo ci się należy
Gość
2 lata temu
Piękna mądra kobieta. Proszę nie brać negatywnych komentarzy pod uwagę.
gość
2 lata temu
Wszystkim bogaczom wydrapalibyście oczy zazdrośnicy!!..hejty hejty!!Tylko to potraficie!
Gość
2 lata temu
fajna z nich para .ona piekna on przystojny.bardzo ja lubie.świetny ma gust i zawsze super wygląda. zycie jej wynagrodzilo te wszystkie nieszczescia przy lusie za to hanke pokaralo i dobrze jej tak
...
Następna strona