Trwa ładowanie...
Przejdź na

Figura zatrzyma córki. Sądowy psycholog potwierdził, że mają silną więź z matką

88
Podziel się:

"Kasia odetchnęła z ulgą" - ujawnia  w tabloidzie znajomy aktorki. "Wierzy, że już nic nie zagraża temu, by sąd wraz z decyzją o rozwodzie przyznał jej prawo do opieki nad córkami".

Figura zatrzyma córki. Sądowy psycholog potwierdził, że mają silną więź z matką

Katarzyna Figura od blisko sześciu lat próbuje rozwieść się z mężem, Kaiem Schoenhalsem, którego własna matka uważa za niebezpiecznego psychopatę. Dorothy Morton już dwukrotnie zeznawała na korzyść synowej, przestrzegając polski sąd przed wielkim błędem, którym, jej zdaniem, byłoby powierzenie Schoenhalsowi opieki nad córkami.

Córki nie mają z nim dobrych relacji - ujawniła półtora roku temu. Jego zachwyty nad nimi na Facebooku, ilustrowane zdjęciami uśmiechniętych córek to tylko jego gra i manipulacja. On w ten sposób dba o swój publiczny wizerunek. To jest tylko na pokaz. Boję się o siebie, o Kasię i wnuczki. Modlę się za niego każdego dnia, by jego dusza się zmieniła i by stał się kochającym ojcem. Oby nie dostał opieki nad dziećmi. Wierzę, że choć w tym przypadku sprawiedliwość zwycięży.

Obecnie 15-letnia Kashmir i 13-letnia Koko mieszkają z mamą, jednak troskliwy tata bardzo stara się, by sąd nabrał wątpliwości co do kwalifikacji Katarzyny do opieki nad własnymi dziećmi. Zażądał badań psychologicznych, twierdząc, że Figura nie nadaje się na matkę ich dwóch córek. Próbuje także zniszczyć żonę finansowo. Dzięki temu będzie mu łatwiej przekonać sąd, że aktorka nie może zapewnić córkom odpowiednich warunków.

Chociaż Schoenhals, jak ujawniła Figura, nie dokłada ani grosza do utrzymania dzieci, a nawet nie widywał się z nimi przez minione dwa lata, to uparcie zabiega w sądzie o naprzemienną opiekę.

Na szczęście, jak się okazało, przejechał się na swoim własnym pomyśle. Sądowy psycholog, który na żądanie Schenhalsa, zbadał relacje łączące Koki i Kashmir z matką, stwierdził, że łączy je bardzo silna więź. Opinia specjalisty będzie najważniejszym argumentem w sprawie o ustalenie opieki,

Kasia odetchnęła z ulgą - ujawnia znajomy aktorki w rozmowie z tygodnikiem Na żywo. *Wierzy, że już nic nie zagraża temu, by sąd wraz z decyzją o rozwodzie przyznał jej prawo do opieki nad córkami. *

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(88)
Gość
6 lat temu
Ten facet na pierwszy rzut oka wyglada podejrzanie... Pani Kasiu, głowa do góry, jesteśmy z Panią! Mnóstwo siły i uśmiechu!
gość
6 lat temu
myślę, że pani Kasia kocha dzieci, a eks-mąż? Nie zapominajmy, że jego własna matka zeznawała przeciwko niemu...
Gość
6 lat temu
Wygląda na wykąńczoną przez ten związek zapewne
gość
6 lat temu
To okropne, że dorośli ludzie tak potrafią zniszczyć innym życie przez swoje kompleksy i zawiść :(
Gość
6 lat temu
Super
Najnowsze komentarze (88)
gość
6 lat temu
ale morswin z niej jest najgorsza wstretna i ma słonine na szyi
watzi
6 lat temu
polska patologia - sąd rodzinny, który latami prowadzi sprawe pozostawiając dzieci pod opieką matki, aby na koniec stwierdzic, że córki mają z nią silny związek. Zapewne z ojcem (od którego matka skutecznie ich odcina przez te lata brazylijskiej telenoweli) nie mają żadnego. Jaki kraj, takie postępowania;
ja 82
6 lat temu
te córki za chwilę będą pełnoletnie - tak długo to się ciągnie że same zdecydują z kim chcą mieszkać albo pójdą na swoje...
Gość
6 lat temu
tyle lat to już trwa. straszne
gość
6 lat temu
Kasia trzymaj sięęęęęę!
Gość
6 lat temu
Ona wygląda jak zużyta pijaczka.
Gość
6 lat temu
Szpetna. Po dobna do jandy
Gość
6 lat temu
Najpierw je bije a pozniej kocha beznadzieja...
bata
6 lat temu
w ogole jak mozna pomyslec o oddaniu doroslych juz dziewczyn takiemu ojcu,ktory jest niebezpieczny juz z wygladu i wyrzadzic krzywde najlepszej aktorce w historii kina zycze szczescia pani katarzyno!!!!,
gość
6 lat temu
zamknij ten pysk i usta bo wpadnie ci cos do ryja
gość
6 lat temu
trzymaj sie kai niedaj sie starej pijaczce imarnej aktorzynie 1 filmu nago a syna zostawila to zapomniala
gość
6 lat temu
Zła taktyka pani Kasi doprowadziła do tylu lat zmarnowanego życia. Rozprawa rozwodowa ma być jak najszybsza, zanim prowodyr się nie wkurzy. Niezgodność charakterów nie do pogodzenia i kłótnie przy dzieciach. Podział majątku osobno, po rozwodzie. Taniej by wyszło stracić pół majątku, niż wydać na prawników. Sędziny są sprytne, współdziałają z matkami, widzą prawdziwe powody i charaktery. Dają wtedy szybkie (stosunkowo) rozwody właśnie ze względu na dobro dzieci. Poza tym nie należy odsuwać ojca od dzieci. Gniazdo przy matce, ale ojciec też niech uczestniczy. Sprawiedliwie życiowo tak jest. I lepiej dla wszystkich, niż zrobić przed dziećmi z ojca debila.
gość
6 lat temu
stara rozwalona d***a ialkoholiczka a dzieci tooo
gość
6 lat temu
Pani Kasiu, jest Pani piękna kobietą i tak apani pozwoli się oszpecać.Najlepszy kolor włosów dla Pani to średni błąd i długość nie krótsza niż do końca brody!
...
Następna strona