Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż Katarzyny Figury miał wypadek. Grozi mu amputacja nogi (FOTO)

464
Podziel się

Kai Schoenhals zbiera pieniądze w serwisie crowdfundingowym na kosztowną operację.

Mąż Katarzyny Figury miał wypadek. Grozi mu amputacja nogi (FOTO)
bCPtAYut

Katarzyna Figura i Kai Schoenhals poznali się pod koniec lat 90. w Hollywood i od razu wpadli sobie w oko. Niedługo później wzięli ślub i byli małżeństwem byli przez 12 lat. W tym czasie Figura urodziła mężowi dwie córki, które wspólnie wychowywali do czasu, gdy w zachowaniu jej męża coś zmieniło się na dobre. Niestety, pięc lat temu, Figura zwierzyła się w obszernym wywiadzie dla magazynu Viva, że padła ofiarą przemocy domowej. Aktorka wyznała, że była poniżana, bita i upokarzana przez męża. Sprawa rozwodowa ciągnie się od 6 lat, ponieważ małżonkowie walczą o wyłączną opiekę nad dziećmi - i choć polskie sądy na ogół przychylają się przydzielaniu opieki matkom, z niezrozumiałych przyczyn, tym razem mają pewne opory.

Teraz jak się okazuje, Kai Schoenhals może potrzebować pomocy i wsparcia żony jak nigdy wcześniej. Podczas wyprawy biznesowej mąż aktorki miał wypadek na drodze. Jechał motocyklem, gdy na drogę wybiegło dziecko. Schoenhals starał się je ominąć i podczas manewru niefortunnie spadł z motocykla, efektem czego było otwarte złamanie kości piszczelowej, która przebiła mu skórę:

bCPtAYuv

Kość piszczelowa i strzałkowa pękły na pół - napisał Kai na Facebooku.

Niestety, jak się okazało, pęknięta noga to nie jedyny problem Schoenhalsa. Warunki panujące w lokalnych szpitalach w Hondurasie zdecydowanie odbiegają od norm panujących w Europie: sale i łazienki są brudne, brakuje nie tylko sprzętu medycznego, ale także opatrunków czy papieru toaletowego.

Przyjaciele męża Figury widząc skandaliczne warunki, w których przebywa Kai, zdecydowali się zorganizować zbiórkę na portalu crowdfundingowym. Zakładają, że 30 tysięcy dolarów wystarczy, by przetransportować mężczyznę do Norwegii, gdzie będzie mógł przejść operację w godnych warunkach. Póki co nie udało się uzbierać nawet połowy kwoty.

bCPtAYuB
bCPtAYuC
bCPtAYuW
KOMENTARZE
(464)
Gość
2 lata temu
Karma
gość
2 lata temu
jak nic sie nie dzieje, to mozna kobiete ponizać olewać i być chamem, a jak się coś stanie, to nagle potulny piesek
gość
2 lata temu
karma :)
bCPtAYuX
gość
2 lata temu
Zlotowki bym nie dala damskiemu bokserowi, niech se na dvpie siedzi
Gość
2 lata temu
Ja bym się nie wykazała empatią na miejscu pani Kasi.
Najnowsze komentarze (464)
Gość
2 lata temu
Remember-Karma will get you and f******u up (sooner or later)
gość
2 lata temu
Karma wróciła. Niech z****a śmieć.
gość
2 lata temu
Nosił wilk razy kilka- ponieśli i wilka. Ha, ha
Sędzia
2 lata temu
Ta noga którą kopał Figlarę?
czyja to Kasi...
2 lata temu
Dwa błazny i pajace :)
mmm
2 lata temu
Nie wierzę, że biznesmen nie ma 30tys na koncie, by móc jak najszybciej zmienić szpital... Jest tyle ludzi bez grosza przy duszy, które potrzebują wsparcia i to dla nich powinno się jak najszybciej uzbierać potrzebną kwotę.
gość
2 lata temu
szkoda że wcześniej po niej jechał jak po łysej kobyle a dopiero teraz w obliczu choroby przypomniał sobie o jej zaletach
gość
2 lata temu
obleśny tłuścioch
bCPtAYuP
gość
2 lata temu
Pewnie po******lał ile fabryka dała a teraz jęczy.
gość
2 lata temu
No ale on nie ma jakiś oszczędności wszyscy biedni się porobili.
Gość
2 lata temu
Norwedzy maja ubezpieczenia
gość
2 lata temu
Współczuję tragedii, ale wydaje się, że biznesmena, który śmiga na motorze po Hondurasie stać na transport do Europy.
gość
2 lata temu
Wielki biznesmen i nie stac go na przelot do Norwegii ? Ze zlamana noga moze chyba sie poruszac o kulach i wsiasc w samolot?
gość
2 lata temu
to była sciema, nic sie nie dzialo,chciala odejsc i miec dzieci przy sobie bo ameryka inaczej by dala wyrok to bylo show ze byla bita teraz pewno mu pomoze,
...
Następna strona
bCPtAYvr