Felicjańska przekłada ślub. "Mamy tyle pracy..."

147
Podziel się

"Nie ukrywam, że nasz związek nie zawsze jest łatwy" - przyznaje Ilona. Widziała zdjęcia, na których jej narzeczony obściskuje inną kobietę?

Felicjańska przekłada ślub. "Mamy tyle pracy..."

Rok temu Ilona Felicjańska ogłosiła, że zaręczyła się z Paulem Montaną, byłym narzeczonym Karoliny Wajdy i planują ślub za rok. Czyli wychodzi, że jakoś wkrótce. Wydawało się, że po sześciu burzliwych latach Ilona wreszcie ułoży sobie życie. Celebrytka znana z tego, że popłakała się na ulicy, gdy nie chcieli jej wziąć do Tańca z gwiazdami, sporo ostatnio przeszła.

Po tym jak siedem lat temu wsiadła pijana do samochodu i staranowała dwa zaparkowane auta, zdążyła opowiedzieć swoją historię wszystkim tabloidom, opisać ją w książce, rozwieść się z mężem, który kilka lat wcześniej zbankrutował, stracić opiekę nad dziećmi, mieszkanie i Fundację Niezapominajka, napisać książkę erotyczną i podbić sobie oko w żenującym programie Celebrity Splash.

Nikt chyba nie zaprzeczy, że po tym wszystkim zasłużyła na odrobinę szczęścia. Niestety, niedawno okazało się, że jej narzeczony ma kłopoty z wiernością, W mediach ukazały się jego zdjęcia obściskującego kobietę, którą z pewnością nie była Ilona. Jedno ze zdjęć pokazuje, jak kobieta kuca przed nim z twarzą na wysokości rozporka...

Ta romantyczna fotostory dała chyba Ilonie do myślenia, bo uznała, że trochę się pospieszyła z planowaniem ślubu. W rozmowie z magazynem Twoje Imperium daje do zrozumienia, że można się spodziewać przesunięcia daty uroczystości. Oczywiście, taktownie nie wspomniała, że powodem są kłopoty z wiernością pana młodego.

Do ceremonii dojdzie do niej na pewno, bo jesteśmy dla siebie stworzeni - zapewnia Ilona. Wszystkie gwiazdy na niebie i ziemi mówią, że będziemy cudownym małżeństwem. A ja wierzę w astrologię. Zresztą już traktujemy siebie jak męża i żonę. Tak się wzajemnie nazywamy. Na mojej wizytówce już widnieje nazwisko Montana.

No to rzeczywiście szkoda, żeby się nowe wizytówki zmarnowały. Na szczęście Ilona jest wyrozumiała i niewierność narzeczonego zręcznie wypiera.

Nie ukrywam, że nasz związek nie zawsze jest łatwy - wyjaśnia oględnie. Ale łączy nas ogromna miłość i nie boimy się o siebie. Chcemy razem stworzyć dom, ale też robić wspólnie fajne rzeczy...

Takie jak gorące pocałunki z innymi partnerami...?

KOMENTARZE
(147)
Gość
2 lata temu
On na każdym zdjęciu z Iloną taki wycofany, chłodny. Za to do tej szatynki ręce same mu się wyrywają. Nie życzę żadnej kobiecie takiego "partnera".
gość
2 lata temu
Ilona daj sobie spokój z tym panem.
mk
2 lata temu
współczuję jej - musi mieć bardzo niską samoocenę, skoro godzi się na takie traktowanie i skoki w bok narzeczonego :(
Gość
2 lata temu
Szkoda mi jej, bo trafila na zwyczajnego dupka
Gość
2 lata temu
Przecież on ma kochankę
Najnowsze komentarze (147)
gość
2 lata temu
Stary o****h
gość
2 lata temu
wygląda jak połomski
Gość
2 lata temu
Kobieto, jak najdalej od takiego partnera..
gość
2 lata temu
Ilona zaklina rzeczywistość
gość
2 lata temu
po gębie widać, że to pies na baby:(
gość
2 lata temu
Paweł Gorecki A tu jakiś pseudonim paul Montana hahaha ... Ale obciach!
gość
2 lata temu
biedna Ilona, zle trafila
gość
2 lata temu
dalibyscie kobiecie spokoj, a poza tym dziwne ze te zdjecia dopiero teraz wyplynely - widac po garderobie, ze zostały zrobione conajmniej kilka miesiecy temu...
Gość
2 lata temu
Jaki straszny brak szacunku do siebie żeby facet ja tak traktował... obleśny typ
gość
2 lata temu
Ona nadal pije. Nieraz ja widziałam w warszawskich lokalach pijąca wino. Podejrzewam, że to całe nawrócenie na łamach prasy, AA itp to tylko zabieg PRowy, żeby po incydencie z wypadkiem poprawić swój wizerunek.
Gość
2 lata temu
Facet jest nie wyżyty
Marta
2 lata temu
Ona lubi bogatych. Tamten był biedny, sam zresztą to mówił i też że jest niski i brzydki a Ilona takich nie lubi, to se teraz znalazla wysokiego pięknego bogatego 🤣
Gość
2 lata temu
I*****a
gość
2 lata temu
Ilonko, Ty, która może mieć naprawdę fajnego partnera wybierasz takie "byle co ". Dziewczyno, jeśli oszałałaś, to będziesz przeklinać dzień swojego wyboru do końca życia. Przynajmniej nie bierz ślubu. Nie myślałam,że jeszcze jest ktoś tak g***i jak ja w przeszłości. Dziewczyno ratuj sie. Zostaw to g****o.
...
Następna strona