Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tom Cruise opuścił PIĄTE URODZINY CÓRKI Z RZĘDU. "Suri chce wiedzieć, dlaczego tata jej nie odwiedza"

118
Podziel się:

"Jak każda mała dziewczynka marzy o tym, by tata był przy niej w ważnych chwilach i po raz kolejny musiała się rozczarować".

Tom Cruise opuścił PIĄTE URODZINY CÓRKI Z RZĘDU. "Suri chce wiedzieć, dlaczego tata jej nie odwiedza"

Tom Cruise nie widział swojej córki Suri od ponad czterech lat, a więc od momentu, kiedy Katie Holmes zdecydowała się odejśc z Kościoła Scjentologicznego i rozwiodła się z jego najbardziej gorliwym członkiem. To właśnie w wierze aktora upatruje się powodu, dla którego nie wykazuje on chęci spotkania z córką. Matka dziewczynki według scjentologów jest "wrogiem i zagrożeniem dla wiary", a zgodnie z jej nauczaniem, wyznawcy nie mogą utrzymywać kontaktów z takimi osobami.

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Cruise rozważa nawet opuszczenie Scjentologów po to, by móc odbudować relację z córką.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Tom raczej nie zamierza podejmować takiej decyzji w najbliższym czasie. W połowie kwietnia Suri obchodziła 12. urodziny. Niestety i tym razem musiała obejść się bez wizyty ojca, który ograniczył się do przesłania jej prezentu. Podobno dziewczynka wraz z tym, jak robi się starsza, zadaje coraz więcej pytań o brak obecności ojca w jej życiu i coraz bardziej jej ona doskwiera.

Jak każda mała dziewczynka marzy o tym, by tata był przy niej w ważnych chwilach i po raz kolejny musiała się rozczarować. Tom ostatni raz był na urodzinach Suri, kiedy kończyła 7 lat - zdradza źródło magazynu "Star".

Suri coraz częściej myśli o tym, dlaczego jej tata nie przychodzi w odwiedziny. Im staje się starsza, tym bardziej chciałaby się z nim spotykać. Coraz trudniej uwierzyć jej w usprawiedliwienia, jakie wymyśla Katie.

Myślicie, że Tom kiedykolwiek opuści Scjentologów?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(118)
Gość
6 lat temu
Sekta całkowicie go pochłąnęła :/
gość
6 lat temu
radykalizm religijny jest straszny :(
gość
6 lat temu
kate jej nie wytlumaczyla ze tata ma problemy z glowa i sekta i nie bedzie obecny w jej zyciu?
Gość
6 lat temu
Takie pierdy piszecie. Pewnie jej matka zadbała o pomoc psychoterapeuty dziecięcego po tym scjento-dzieciństwie i mała ma to przepracowane
Kate
6 lat temu
Wspolczucia dla malej.
Najnowsze komentarze (118)
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍...
3 lata temu
Religia ważniejsza od córki
Monikk
3 lata temu
Hello😁😁😁😁, Dydu wstawaj😋😋😋😋
Gość
6 lat temu
On to fanatyk tego kosciola i dopuki tam jest dziecko dla niego nic nie znaczy
gość
6 lat temu
Bo to nie jest jej tata.
gość
6 lat temu
Bo to nie jest jej tata.
Gość
6 lat temu
Tata mojej córki tez twierdził ze sobie życia bez Niej nie wyobraża... jednak sobie wyobraża, już przez15 lat. Wszystko po to żeby nie wydać ani grosza więcej. I nawet nie wie jaka ma wspaniałą corke🙂
Gość
6 lat temu
Przechodzilam to samo, przypomnial sobie po 8 latach:)
gość
6 lat temu
Kawał CH... z niego!!!!
gość
6 lat temu
Niech powie dziecku prawdę i tyle.
gość
6 lat temu
Takie reguly sekty,a poniewaz jest jej prawie glowa wiec je przestrzega.A po co jej zindoktrynowany ojciec.? Moze to zrozumie jak bedzie starsza,Kate tego experymentu dlugo nie zapomni,jezeli kiedykolwiek.. To straszni ludzie. Film o tej sekcie do dzis wywoluje ciarki.
gość
6 lat temu
Sekty katolickie jak domowy kosciol sa takie same.
Gość
6 lat temu
A co powiedzieć dziecku i jak? Ze tatuś jest świrem który wierzy w galaktycznego morsa przejechanego przez walec? Żeby nie wiem jak próbować , zwyczajnie się nie da tego normalnie powiedzieć .
Gość
6 lat temu
"5 raz z rzędu opuścił urodziny córki" trudny polski język
gość
6 lat temu
Katie raczej nie musi wymyślać żadnych usprawiedliwień, dziecko 12 letnie potrafi już korzystać z internetu, a jej ojciec jest osoba publiczną...
...
Następna strona