Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tom Cruise OPUSZCZA SCJENTOLOGÓW? "Chce zrobić to dla córki"

114
Podziel się

Najsłynniejsza gwiazda sekty po latach przestanie reklamować ją swoim nazwiskiem?

Tom Cruise OPUSZCZA SCJENTOLOGÓW? "Chce zrobić to dla córki"
bCIdsnqt

Życie największych gwiazd Hollywood bardzo często toczy się według podobnego scenariusza: po osiągnięciu szczytu sławy decydują się na diametralną zmianę, która zwykle kończy się terapią odwykową czy załamaniem psychicznym.

Droga, którą poszedł Tom Cruise, zniszczyła jego życie prywatne. Aktor do sekty wciągnął swoją młodszą żonę i córkę. Musiał stanąć przed wyborem, który raz na zawsze przekreślił go w oczach wielu fanów. Scjentolodzy zabraniający kontaktów z osobami opuszczającymi kościół, kazali mu zerwać kontakty z Katie Holmes i małą Suri.

Problemy Cruise'a z sektą zaczęły się już w ubiegłym roku, kiedy to jej "szefostwu" nie spodobało się, że Tom... uległ wypadkowi na planie filmu. Przypomnijmy: Scjentolodzy UKARZĄ CRUISE'A ZA WYPADEK? "W kościele wierzy się, że takie sytuacje nie dzieją się bez przyczyny"

bCIdsnqv

Mimo to oddany scjentologom Cruise utrzymał swoją pozycję i nadal pozostaje najpopularniejszym nazwiskiem sekty, choć cena, jaką za to zapłacił, to prawie pięcioletnia już nieobecność Suri w jego życiu.

Jak donosi amerykański Star Magazine, Cruise jest bliski odejściu z kościoła. Rozłąka z córką jest podobno dla niego czymś, czego nie jest w stanie przezwyciężyć nawet oddanie scjentologii.

Doszedł do punktu krytycznego, coś musiało pęknąć. Jeśli chce odzyskać córkę, będzie musiał odejść z kościoła, który do tej pory był dużą częścią jego życia. To będzie dla niego najtrudniejsza decyzja do podjęcia - twierdzi źródło magazynu.

Katie Holmes nie daje jednak wiary w to, że Tom kiedykolwiek porzuci sektę:

bCIdsnqB

Katie byłaby poruszona, gdyby zobaczyła, że Tom skończył ze scjentologią i odbudowuje relację z Suri. To byłoby spełnienie ich marzeń. Ale Katie na to nie liczy. W końcu Tom kilkakrotnie dawał do zrozumienia, że związał się z tą religią na całe życie. Szanse są nikłe, a Katie pęka serce, gdy widzi, że w życiu Suri nie ma jej ojca - twierdzi informator.

bCIdsnqC
bCIdsnqW
KOMENTARZE
(114)
gość
2 lata temu
Trzeba być mało inteligentnym człowiekiem żeby uwierzyć w takie bzdury kosmiczne
Gość
2 lata temu
Stamtąd nie ma ucieczki. Katie udało się cudem, ale na pewno nie obyło się bez poświęceń
Gość
2 lata temu
dobrze ze od niego uciekła!
bCIdsnqX
Ciapaty
2 lata temu
Dobrze ze u nas nie ma takich problemów
gość
2 lata temu
Sekta to znaczna część jego życia. Córką nie interesuje się od kilku lat. Mózg ma wyprany, więc wątpię czy kiedykolwiek odejdzie od tego "kościoła"
Najnowsze komentarze (114)
Gość Lenka
2 lata temu
R****k to prywaciarz. On to nie kościółek. Dobrze wiecie, że Jezus nauczał czegoś innego. A kościół to wierzący w niego a nie jakieś rydzyki czy biskupy. Szkoda, że ludzie nie znają pisma i przez patologie pewnych księży postrzegają cały Kościół, niesłusznie. Zamiast się odwracać, trzeba się nawracać i przypominać im że się sprzeniewierzyli Bogu. Dobrze wiecie kochani że Bóg nie kocha chciwośc****azernosci, próżności.
Gość
2 lata temu
Ta jasne... mówi tak tylko dla fejmu.
Xyz
2 lata temu
Jak powiedział Mark Twain: religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
gość
2 lata temu
Przeflancuje się w innego religijnego oszołoma i po sprawie :-D
gość
2 lata temu
dowiedzial sie, ze weeszcie Katie jest szczesliwa to musi wkroczyc ponownie by zniszczyc to co dobrego.
logiczny
2 lata temu
Najnowsza część Mission Impossible zbliża się do kin to trzeba zwrócić na siebie uwagę i narobić rozgłosu w jakikolwiek sposób.
gość
2 lata temu
nie wierzę że inteligentni ludzie wierzą w te kosmiczne bzdury, zastanawiające jest dla czego dali się tak uzależnić.
gość
2 lata temu
Napiszcie, jak już rzeczywiście odejdzie, a nie może odejść.
bCIdsnqP
gość
2 lata temu
Chłopie, ogarnij się!
Dudis
2 lata temu
Chyba Panu wystarczy już propagandy i manipulacji co????
Gość
2 lata temu
Podobnie jak z jehowymi.... też sekta. Chcesz odejść to zniszczą ci życie,rodzinę itd.
matys
2 lata temu
tak wygląda skończony d***l!!!
gość
2 lata temu
bh cosmetics zestaw 6 profesjonalych pędzli do makijażu w cudownej białej kosmetyczce... które są najlepszą kolekcją pędzli dla każdej pięknej kobiety.
gość
2 lata temu
TONY MOLY KISS KISS LIP SCRUB… Idealny peeling w uroczym w kształcie ust opakowaniu dla Pań, które pragną pięknych i zadbanych ust przez cały rok!!!
...
Następna strona
bCIdsnrr