Trwa ładowanie...
Przejdź na

Elton John NIE ZNOSI muzyki Eda Sheerana: "Ile można tego słuchać?!"

115
Podziel się

Legendarny piosenkarz ostrzegł też młodszego kolegę przed ciemnymi stronami sławy. "Bycie na szczycie nie trwa wiecznie" - grozi Elton.

Elton John NIE ZNOSI muzyki Eda Sheerana: "Ile można tego słuchać?!"
bCNnjGtN

Popularność Eda Sheerana to jedna z tych niezbadanych zagadek ludzkości, które trudno wytlumaczyć. Okazuje się jednak, że muzyka Brytyjczyka, od której ciężko uciec każdemu, kto czasem słucha radia, irytuje nawet inne osobistości świata show biznesu.

Ostatnio swoją niechęć do przebojów Sheerana wyraził nawet sam Elton John.

Zawsze zastanawiam się, dlaczego te piosenki wciąż są takie popularne - przyznał z rozbrajającą szczerością 71-latek. _**Kto tego w ogóle słucha?!**_

bCNnjGtP

Krytyka z ust legendarnego muzyka musi być dla Eda tym boleśniejsza, bo John dotychczas był dla niego raczej łaskawy. Być może więc gorzkie słowa pod adresem 27-latka są oznaką troski przed przesytem jego osoby wśród fanów.

Masz okres niesamowitych sukcesów, po którym zawsze przychodzi bessa - ostrzega Sheerana Elton. Ta złota passa zdarza się tylko raz w życiu każdego muzyka i tego nie da się niczym zastąpić.

Mi też wydawało się, że zawsze będę na szczycie. Potem zrozumiałem, że nie każdy mój singiel będzie przebojem z pierwszego miejsca - dodał John. Ed też prędzej czy później przez to przejdzie. Ostrzegałem go o tym i powiedziałem mu, że po prostu będzie musiał do tego przywyknąć.

Myślicie, że popularność Sheerana przeminie tak szybko, jak się pojawiła?

bCNnjGtV
bCNnjGuq
KOMENTARZE
(115)
G
2 lata temu
Piosenki Eda Sheerana jak na dzisiejszą muzyke popularną są dość dobre, chłopak prezentuje poziom w miare artystyczny. wiekszosc sam pisze i komponuje, co ak na standardy kreowania produktów machających d**ą i spiewających co im wytwórnia kaze jest wyjątkowe. Ale w porównaniu ze stara szkołą czyli np. Eltonem Johnem, Paulem Mcarnetneyem, Dawidem Bowiem te piosenki są przeciętne dość oklepane, wtórne. Mamy w Polsce i na świecie twórców artystów tylko oni tworza w tak zwanym podziemiu sa alternatywni, dlatego ze duże stacje radiowe promuj tylko produkty i tania komercje, jeśli to się nie zmieni dobra muzyka będzie właśnie tylko w alternatywie, a jak ktoś będzie chciał dotrzeć do mas to tylko wtórnoscia, albo po prostu prostytucją własnego zycia prywatnego. DOŚĆ CELEBRYTÓW, WIECEJ ARTYSTÓW!
Gość
2 lata temu
Ed jest świetny!
daza
2 lata temu
A SWOJĄ MOŻE SŁUCHAĆ?DZIWNE
bCNnjGur
Gość
2 lata temu
chyba zazdrość przez niego przemawia
gość
2 lata temu
Zazdrosci
Najnowsze komentarze (115)
gość
2 lata temu
Dla mnie Ed Sheeran to kolejny przereklamowany produkt Brytyjczyków w stylu Adele. Ochrypły nijaki głos, kiczowate sentymentalne piosenki. Promują go, bo podobnie jak Adele ma wygląd anty-gwiazdy, aby każdy przeciętniak mógł uwierzyć w swój "american dream". Ale zostawmy wygląd w spokoju. Wystarczy posłuchać jego największy hit "Shape of You", żeby zobaczyć z jakim "artystą" mamy do czynienia. Co za chała... :/
Gośćinka
2 lata temu
Wy to na poważnie z tą gwiazdka jednego sezonu? Ja słucham Eda już od lat. Chłopak wydał już kilka płyt. Ma mnóstwo stałych fanów.
Gość
2 lata temu
Nie lubię rudzielca 🤔
Gość
2 lata temu
Ja nie moge sluchac ani ogladac jednego an8 drugiego
Gość
2 lata temu
Ja nie mogę słuchać muzyki Eltona nie rozumiem jego fenomenu
Gość
2 lata temu
Elton już czas żebyś z****ł obrzydliwa gejowska s****wo
Gość
2 lata temu
Wypowiedź wyjęta z kontekstu bo przekaz w wywiadzie zupełnie inny.
Gość
2 lata temu
Ed jest Irlandczykiem nie Brytyjczykiem
bCNnjGuj
Gość
2 lata temu
Ed, zostań moim bratem. Wydajesz sie takim równym chłopakiem ;) super sympatyczny z którym mozna by konie kraść- idealny brat. Widzimy sie EDI 11 sierpnia na koncercie!!! :*
Sheerio
2 lata temu
Elton się wściekł, bo menedżer Eda opuścił memedżment Eltona i założył własną agencję, tym sposobem Elton nie ma zysków z popularności Eda. Jak zwykle chodzi więc o pieniądze.
gość
2 lata temu
Stetryczały, żałosny p***ł! Kij mu w czapę, bo w d***ę to za miło😁😁😁😁
Gość
2 lata temu
Ed wygląda na faceta co myje się raz na tydzień, rok czasu nosi te same spodnie i raz dziennie myje zęby. Jakis taki nieapetyczny jest. Sorry, że wtrwane z kontekstu, ale jakoś wolę go słuchać niż na niego patrzeć.
Gość
2 lata temu
już w środę będę śpiewać z edem w Phoenix parku Hahahah, nie mogę się doczekać
Gość
2 lata temu
Wolę rudego niż geja XD
...
Następna strona
bCNnjGuL