Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nieodpowiedzialny ojciec

420
Podziel się
Nieodpowiedzialny ojciec
bDSEVxPF

Wyczerpujące koncerty przed samym porodem mogą okazać się zgubne dla dziecka Michała Wiśniewskiego.

Mimo że termin porodu jego nowej żony - Ani Świątczak odległy jest już tylko o kilka dni, państwo Wiśniewscy nadal koncertują. W sobotę dali koncert z okazji urodzin Michała - Świątczak podskakiwała na scenie i śpiewała ponad dwie godziny.

Ona powinna natychmiast zejśc ze sceny! Przebywanie w takim hałasie niszczy cały układ słuchowy dziecka! Komplikacje mogą być bardzo poważne - mówi ginekolog dr Eugeniusz Malinowski w wywiadzie dla Faktu.

bDSEVxPH

Super Express zauważa jeszcze jedno - Ich Troje często grają koncerty w miejscach raczej nie szczycących się doskonałymi oddziałami ginekologicznymi. Jeśli akcja porodowa zacznie się na scenie, może zrobić się niebezpiecznie.

Z drugiej strony, Wiśniewski przyzwyczaił nas do pewnej dozy ekshibicjonizmu. Czekamy już tylko na film dokumentujący poczęcie jego kolejnego dziecka.

bDSEVxQi
KOMENTARZE
(420)
agoosia
15 lat temu
debilizmu niestety nie da sie wyleczyc........
gość
15 lat temu
i****a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i b****n
gość
15 lat temu
to jest po prostu i****a ! niech sie wynosi z Polski najlepiej, co za duzo to nie zdrowo, a on zdecydowanie przesadza :| Nikt za nim płakał nie będzie, jego 5minut dobiegło już końca, ŻEGNAMY PANIE WIŚNIEWSKI !
bDSEVxQj
gość
15 lat temu
nie lubie go ,nie dosc ze brzydki to g***i jak but!p****t!
gość
15 lat temu
Brzydki, durny zielony p****t. A ta Ania to chyba na kase poleciała. A feeeeeee
Najnowsze komentarze (420)
gość
7 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
12 lat temu
no właśnie nie powinna tak skakać może coś sie stać dziecku:(
gość
14 lat temu
ha ha
14 lat temu
d***k!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
14 lat temu
O tamtych dzieciach już zapomnialeś ty knocie jeden!!Nienawidze cie
gość
14 lat temu
ale i****a a ta jego anka z takim bęcem ze jej nie wstyt i do tego oczernia mandaryne a ciebie wisniewski nie stac cie na koszulke ???
gość
14 lat temu
to jest chore!czemu ludzie przejmują się jakąś kolorową papugą zamiast zająć się kimś kto naprawde potrzebuje pomocy?!ludziska obudżcie sie są osoby które potrzebują zainteresowania bardziej niż ten klaun!
gość
14 lat temu
nie śpiewaj człowieku!!!!!!! zmądzyj wkońcu
bDSEVxQb
gość
14 lat temu
Ta ANia Świątczak jest daremny on zresztą też-oboje są siebie warci!!Moze Mandaryna nie jest aniołem ale miała swoje zdanie!!
gość
14 lat temu
Trzeba mieć klepki przegniłe w zakutym łbie,żeby tak sie zachowywać. Scena niczego nie usprawiedliwia. Pani Ania powinna miec więcej rozumu, bo ptasi móżdżek doprowadzi do nieszczęścia; żal dzieciaka. Na cudzej krzywdzie szczęścia się nie buduje panie Michale. Pani Ania powinna to sobie tez uświadomić. Szkoda tych dzieci - wszystkich . Tatuś nieodpowiedzialny i żałosny.
gość
14 lat temu
na scenie w czasie koncertu wcale ni ejest tak głośno!!! luudzie!! zespoły w czasie koncertów mogą ze sobą normalnie rozmawiać, maja coś takiego jak odsłuchy, żeby wiedzieć co graja... g***i fakt jak zwykle robi aferę z niczego :P
gość
14 lat temu
DUREN
gość
14 lat temu
p*********c i nie zdaje sobie z tego sprawy,zakąpleksiony próbujący sobie coś udowodnić kosztem własnych dzieci,nie dziwnego,że pije- wskazane leczenie
gość
14 lat temu
BIEDNA KOBITKA ZWIĄZAŁA SIĘ NIEDOJRZAŁYM FACETEM,DESPOTĄ Z PROBLEMEM ALOHOLOWYM,ŻADEM MĄŻ,OJCIEC-P*****L KWALIFIKUJĄCY SIĘ DOLECZENIA
...
Następna strona
bDSEVxQD