Trwa ładowanie...
Przejdź na

Była kochanka pozbawi Włodarczyka praw rodzicielskich? "Bawi się kosztem własnego dziecka"

100
Podziel się:

"Z Zuzią nie kontaktuje się od prawie roku" - ujawnia Magdalena Radomska. "Jest winien już około 70 tysięcy. Nie mam wyboru".

Była kochanka pozbawi Włodarczyka praw rodzicielskich? "Bawi się kosztem własnego dziecka"
bEDZZaad

Magdalena Radomska i Krzysztof Diablo Włodarczyk od ponad trzech lat nie mogą dojść do porozumienia w sprawie wychowania i utrzymania córki Zuzi. Jak ujawniła Radomska, Krzysztof zaczął z nią sypiać w 2012 roku, tuż po pojednaniu z żoną, która, poruszona jego próbą samobójczą, zdecydowała się dać mu kolejną szansę.

Bokser przekonywał nową kochankę, że z żoną nic już go nie łączy, a na dowód tego postanowił zrobić Magdzie dziecko. Radomska skarżyła się, że najpierw miesiącami namawiał ją, by dała się zapłodnić, a kiedy córka pojawiła się na świecie, uznał, że przynosi mu pecha w karierze.

Włodarczyk w rewanżu oskarżył byłą dziewczynę o to, że "wrobiła go w dziecko", żeby luksusowo żyć z alimentów i nie chodzić do pracy. Radomska wniosła do sądu o alimenty. Włodarczyk jednak nie wziął sobie jednak do serca wyroku, nakazującego mu płacenie 2,5 tysiąca złotych miesięcznie i stwierdził, że będzie płacił tylko tyle, ile uważa za stosowne, czyli około tysiąca złotych. W odpowiedzi Radomska zagroziła postępowaniem komorniczym i odebraniem mu praw rodzicielskich. Podczas zeszłorocznych świąt wielkanocnych pobili się o to w Sopocie.

bEDZZaaf

W międzyczasie żona boksera wreszcie uniosła się honorem i złożyła pozew rozwodowy, a Krzysiek zaczął spotykać się z kolejną kobietą i planuje z nią ślub. Ciekawe, jak szybko namówi ją na wspólne dziecko: Krzysztof Włodarczyk ZOSTAWIŁ KOCHANKĘ i ROZWODZI SIĘ Z ŻONĄ dla nowej dziewczyny!

Na razie ma dwoje, na które nie chce płacić. Matka nieślubnego dziecka Włodarczyka postanowiła ukarać go odebraniem praw rodzicielskich.

Dobrze się bawi kosztem własnego dziecka - komentuje w Twoim Imperium. Z Zuzią nie kontaktuje się prawie od roku, a ja nie dostaję na nią alimentów. Krzysiek jest mi winien już około 70 tysięcy złotych. Życzę Krzyśkowi powodzenia w życiu i gratuluję nowej zdobyczy, ale nie pozwolę, żeby bawił się kosztem mojego dziecka. Kompletnie nie interesuje się Zuzią, więc nie mam wyboru. Mój prawnik mówi, że pozbawienie go praw rodzicielskich będzie formalnością. Liczę, że sfinalizuję tę sprawę jeszcze w tym roku.

bEDZZaal
bEDZZaaG
KOMENTARZE
(100)
Tayson
3 lata temu
t**y z ryja i z charakteru
MM
3 lata temu
To nie facet, to kawał ch... Co dziecko jest winne? Nie rozumiem jak się może wyprzeć własnego dziecka...
Gość
3 lata temu
Mój tatuś też zawzięcie walczył z moją mamą o kontakty, kiedy moja mama poszła po alimenty, ale znudziło mu się przyjeżdżacie i udawanie wspaniałego ojca po kilku miesiącach
bEDZZaaH
KaskaPrawdeCi...
3 lata temu
Trzeba było nie iść do łóżka z żonatym facetem bo to co faceci gadają o zonach że niby nie kochają że sa w separacji to se można między bajki włożyć najpierw papier że rozwiedziony a później można pomyśleć o takim
Gość
3 lata temu
Co te baby w nim widzą?!?
Najnowsze komentarze (100)
Gość
3 lata temu
Ta matka nieślubnego dziecka chwali się na instagramie zakupami markowych ciuchow ze sklepu przy Moliera 2 , to sa bardzo drogie rzeczy. Pusta lalka, zenujaca, nigdzie nie pracuje , lans na dziecku juz sie skończył, teraz lans na sobie, Mam nadzieje. Ze ułoży się Diablo z nową partnerką.
Gość
3 lata temu
Pani Magdo,niech pani nie utrudnia mu kontaktow z dzieckiem,to bedzie sie nim zajmowal,chyba,ze przy okazji chce pani cos dla siebie ugrac ...on nie musi przyjezdzac do pani,
gość
3 lata temu
Myślę ,że Diablo miałby większe szanse na odebranie praw rodzicielskich matce niż ta pani jemu .
Gość
3 lata temu
Mlode dziewczyny nie są dla niego,mogą co najwyżej na rowerku z nim pojeździć albo obejrzeć 50 twarzy Greya..Ewentualnie mogą jeszcze pojechać na Bali lub na inne wycieczki
Gość
3 lata temu
Młode dziewczyny nie są dla niego, nie ogarną go.
Hgfg
3 lata temu
Co za brzydal. Co te kobiety w nim widzą.
Gość
3 lata temu
Panią Radomsku boli,że to nie ja wybrał, mści się w mediach stosując chwyty poniżej pasa, wylotystuje przy tym dziecko,wcale sie nie dziwie ,ze Diablo nie chce miec z nia nic wspolnego.
Gość
3 lata temu
Smiec! Ale Moj ex smiec jest jeszcze gorszy
bEDZZaaz
ka
3 lata temu
Świetny pomysł. Na pewno Krzyska to bardzo poruszy. A najbardziej ucieszy sie dziecko, kiedy bedzie starsze i usłyszy od kolegów "twój stary to cie nie chciał ". Czy ta kobieta nie rozumie, ze krzywdzi dziecko ? Głupie pytanie - nie rozumie. Bo w tych awanturach nie chodzi o dziecko, tylko zeby dopiec sobie nawzajem.
Gość
3 lata temu
Zaraz Zaraz,dwie sprawy 1.Wogole nie daje,czy nie daje tyle,ile pani Radomska sobie zyczy 2. A dlaczego on ma odwiedzać dziecko u niej w domu ? Może partnerka jego sobie nie życzy i nie dziwię się,matka ma obowiązek zezwolic na widywanie sie ojca z dzieckiem poza jej domem
gość
3 lata temu
Obrzydliwy burak!
Gość
3 lata temu
Obludny,zaklamany, fałszywy , sory Krzysiek,ale nie widzę w tobie przemiany i nie wierzę,że jesteś zakochany,bo zakochany człowiek sieje dobro wokół siebie,jest dobry dla wszystkich.
Gość
3 lata temu
Boże patrząc na.niego,jestem za Aborcją i eutanazją!Czy wy pindy tylko pieniądze widzicie, przecież to każde dziecko wystraszy, widać że p*****k ma branie
Gość
3 lata temu
A mądra partnerka dbalaby o to,żeby miał dobry kontakt z dziećmi , nie wyobrażam sobie innej sytuacji .Więc już chyba wiemy,kto nią jest , o ile jeszcze jest , bo u niego okres fascynacji wygasa po *roku*
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDZZabs
bEDZZabt
bEDZZabu
bEDZZabv
bEDZZabw
bEDZZabb