Środa 23.05.2018 20:00

Porzucona żona miliardera, który sypia z Dybowską, zaprosiła KAMERY DO DOMU! "Mieszkanie Z NIĄ JEST STRASZNE"

Julia Dybowska Heather Bird Robert Tchenguiz

Porzucona żona miliardera, który sypia z Dybowską, zaprosiła KAMERY DO DOMU! "Mieszkanie Z NIĄ JEST STRASZNE"

Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że tzw. instamodelki, które w mediach społecznościowych chwalą się wystawnym życiem spędzanym głównie nad basenem, tak naprawdę są po prostu utrzymankami bogatych sponsorów. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby przy okazji, niektóre z nich, nie niszczyły życia innym ludziom.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o Julii Dybowskiej, która na swoim profilu chwali się życiową dewizą: "Miarą sukcesu jest liczba wrogów". Faktycznie, to motto pasuje do niej chyba jak ulał. Dybowska od dłuższego czasu spotyka się z miliarderem Robertem Tchenguizem, który - choć nie jest jeszcze rozwiedziony z żoną - zamieszkał z "przedsiębiorczą" Polką.

Heather Bird, żona biznemsena, nie stroni od nadawania sprawie medialnego rozgłosu. Wręcz przeciwnie - udzieliła już wywiadu brytyjskiemu Daily Mail, a ostatnio zgodziła się, by BBC nakręciła na ten temat... film dokumentalny.

An introduction to Robbie's War to film, w którym twórcy pokazują nie tylko "skomplikowane" życie prywatne Tchenguiza, ale też oszustwa, o które jest oskarżany. Miliarder twierdzi, że padł "ofiarą niesprawiedliwości sądów", zaś Heather skarży się na warunki, w których przyszło jej mieszkać. Kobieta zajmuje teraz mały pokój z lodówką i kuchenką turystyczną:

To nie był mój wybór - twierdzi i dodaje: Dzielenie domu z jego dziewczyną jest straszne. Ona jest bardzo seksowna, to typ modelki, która zamieszcza dużo zdjęć na Instagramie.

Tymczasem Dybowska chwali się kolejnymi "hot selfies" na swoim profilu i nie wygląda na przejętą całą sytuacją. Odniosła upragniony "sukces"?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (369)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 369
Odpowiedz
478 76
zgłoś
Gość 23.05.2018 20:01
Czemu kiedy były artykułu o Iron Majdan to były same pozytywne komentarze o Majdanach a teraz pod zwykłymi artykułami o Małgorzacie są same hejt na nią?:) czyżby ktoś tu kupował komentarze?
Odpowiedz
101 9
zgłoś
Gość 23.05.2018 20:02
Patologia
Odpowiedz
1494 44
zgłoś
Gość 23.05.2018 20:02
Zwykła prostytutka.
Odpowiedz
52 105
zgłoś
Gość 23.05.2018 20:02
Zaraz się posypią gromy itd ale taka prawda, ze partnerzy z wyboru i w podobnym wieku to dopiero wymysł naszych czasów. Przez tysiąclecia kobiety były wydawane za mąż za facetow w wieku ich dziadków i nie miały nic do gadania. Teraz każda ma wybór, skoro tak chce to nikomu nic do tego :)
Odpowiedz
1139 39
zgłoś
Gość 23.05.2018 20:02
Po co promujecie panny lekiego obyczaju? Potem dzieicie sie ze kariery robia takie pustaki jak wags i inne instagirl czy blogerki. Wiekszosc z tych osob nie ma nic do zaoferowania oprocz selfiaczy
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 369