Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lewandowska o trudach macierzyństwa: "Nad wanienką leciały mi łzy, zasypiałam na dywanie"

1396
Podziel się

Anna pochwaliła się też, że jej roczna córka gra już na flecie i pianinie, a kołysankę skomponował dla niej sam Andrzej Krauze.

Lewandowska o trudach macierzyństwa: "Nad wanienką leciały mi łzy, zasypiałam na dywanie"
bCykIBfp

Dla Anny Lewandowskiej urodzenie dziecka stało się idealną okazją do powiększenia swojego biznesu o portal dla mam, na którym daje kobietom porady dotyczące wychowania dziecka, ubierania go i przestrzegania zdrowej diety. Z okazji Dnia Matki na stronie Baby by Ann pojawił się wywiad z Lewandowską, który przeprowadziła Kasia Burzyńska. Oczywiście rozmowa od początku do końca jest lukrowaną laurką pod adresem żony Roberta. Czytamy w niej, jak silna, mądra i zmotywowana jest Anna pomimo wielu trudów, jakie niesie za sobą macierzyństwo. Z wywiadu można dowiedzieć się m.in., że Lewandowska świadomie dbała o ciało przed i w trakcie ciąży, dzięki czemu urodziła naturalnie. W porodzie pomagała jej też... Matka Boska, której Anna "ofiarowała swój stan błogosławiony". Dowiedzieliśmy się też, że z powodu porodu Robert spóźnił się na trening.

W dalszej części wywiadu celebrytka opisuje moment, gdy po raz pierwszy wzięła córkę na ręce.

bCykIBfr

To było coś niesamowitego.(...) Przytulałam ją, kangurowałam, później to samo robił Robert - wspomina Anna.

Lewandowska twierdzi, że urodzenie Klary jeszcze bardziej scementowało jej związek z piłkarzem.

Nie zdawałam sobie sprawy, że dziecko może złączyć dwoje ludzi jeszcze bardziej. Klara wydobyła z nas ogromne pokłady miłości, umocniła nasze uczucia, teraz jesteśmy jeszcze silniejsi. Więź matki i córki jest nie do podrobienia, najpiękniejszym naszyjnikiem kobiety są rączki dziecka, ale więź córki z ojcem też jest niezwykła i głęboka. Klara jest córeczką tatusia! - mówi 29-latka.

Mimo że dziecko Lewandowskiej ma dopiero rok, Anna twierdzi, że jej córka jest uzdolniona muzycznie i już próbuje grać na flecie i pianinie, ma swoje ulubione piosenki, a nawet specjalnie skomponowaną dla niej kołysankę.

bCykIBfx

Odkąd dostała flet, próbuje na nim grać. Podobnie jest z pianinem. (...) Jej ulubione piosenki to Mam tę moc i Możesz wszystko, lubi też Sylwię Grzeszczak, (...) Klarcia lubi też, jak moja mama śpiewa jej kołysankę skomponowaną specjalnie dla Klary, przez wspaniałego kompozytora i przyjaciela rodziny, Andrzeja Krauze - z tekstem Ewy Żylińskiej - chwali się Lewandowska.

Następnie żona Roberta wyznaje, że po narodzinach córki była tak zmęczona, że słaniała się na nogach.

Nieprzespane noce, Robert grający co trzy dni. Na początku nie miałam pomocy, często zasypiałam na dywanie, gdzie popadnie. Byłam sama. Bałam się, że ze zmęczenia zasnę przy Klarze. Pamiętam jak po trzech tygodniach pojechałam na zakupy sama, nie było mnie 40 minut. To był wyczyn! Nagrywałam przyjaciółkom filmiki, że wyszłam z domu. Po zakupy spożywcze - opisuje.

Anna wspomina też traumatyczny moment, gdy musiała sama wykąpać dziecko, bo Robert pojechał na zgrupowanie.

bCykIBfy

Kiedy już to się stało, nad wanienką tak mi łzy leciały, tak płakałam, że Robert pojechał, że będziemy przez tygodnie same i że to on zawsze kąpał Klarę... Bardzo mi było smutno. Najgorsze jednak dla nas były nieprzespane noce. W pewnym momencie miałam wrażenie, że chodzę na czworakach, nie wiedziałam jak się nazywam. Dodatkowo dochodziły jeszcze moje obowiązki zawodowe i domowe - żali się.

Na szczęście posiadanie córki to nie tylko koszmar nieprzespanych nocy i łzy nad wanienką. Anna twierdzi, że odkąd urodziła Klarę, ma więcej seksapilu. Przy okazji zareklamowała swój portal.

Jak urodziłam, poczułam się bardzo kobieca, pewna siebie. Okazuje się, że nie tylko mężczyzna dodaje kobiecie seksapilu. Teraz prowadzę dużo warsztatów z budowania pewności siebie. (...) Na tym fundamencie powstało też Baby by Ann. (...) Motywowanie, inspirowanie, pokazywanie, jakie jesteśmy wspaniałe, mądre i niezwykłe. Przecież bycie mamą to urodzenie cudu bożego - mówi.

Anna pochwaliła się też swoimi metodami wychowawczymi.

bCykIBfz

Jest dzieckiem pełnym energii, cały czas uśmiechniętym, tańczącym, radosnym, wdzięcznym, że jest na tym świecie. (...) Wydaje mi się, że to jest zasługa naszego podejścia do niej, wychowania. Postanowiliśmy sobie, że nie krzyczymy w jej obecności, wciąż się do niej uśmiechamy, witamy ją codziennie pocałunkami, więc i ona rozdaje pocałunki wkoło, puszcza oczka. (...) To jest takie dziecko. Mam przeczucie, że Klara będzie miała jakąś misję w życiu - przepowiada Lewandowska.

Na koniec Anna dodała, że poród potraktowała jako "wyzwanie sportowe" oraz wyznała, że chce mieć kolejne dzieci, bo czuje do tego "powołanie".

Już nie możecie się doczekać kolejnych wywiadów?

bCykIBfA
bCykIBfS
KOMENTARZE
(1396)
gość
2 lata temu
omg..... gdyby to byl syn, to powiedzialaby, ze juz bramki strzela.
Gość
2 lata temu
Zygam tęczom. Sama musiala wykapac dziecko coz za wyczyn. Nie dałam rady przeczytac tego do końca
Gość
2 lata temu
Na pianinie gra rękami i nogami hahaha
bCykIBfT
Gość
2 lata temu
No matka boska nie mogla jej pomoc w kapieli??
matka
2 lata temu
wszystko na pokaz ! nie DAJE RADY ! bo chapie i chapie ciagle jej malo a dziecko potrzebuje matki i zainteresowania ! TO ZIMNA KOBIETA FUJ wstyd !!!
Najnowsze komentarze (1396)
nunulek
2 lata temu
Na targu w Kalkucie, przewrócił się worek z ryżem.
obieżyświat
2 lata temu
Ojojoj co to tego ,wychodzi na to ,że pierwsza na świecie została matką i to z takimi problemami. Musiała wykąpać dziecko i się nim zajmować ,należy jej się za to nagroda Nobla.
gość
2 lata temu
Po co te dzieci? Takie cierpienie: rodzenie, niewyspanie, płacz... A na koniec niech powie, że warto. NIE, NIE WARTO!
gość
2 lata temu
Nie wiem, czy ona jest tak g****a, czy robi to pod publikę dla reklamy. No normalna i*****a.
Karina
2 lata temu
Paliwo zdrożało bo ceny ropy ida w gore przez Trumpa
Karina
2 lata temu
Jak cena paliwa tak szybko poszła w górę to możliwe że tak samo szybko spadnie.
Brunet
2 lata temu
polski rzad walczy z podwyzkami paliw, ale amerykanie winduja je na potege! w koncu to oni zarabiaja na lupkach!
Wars
2 lata temu
dobrze że temat opłaty emisyjnej wciąż się rozwija, dzięki temu w najbliższym czasie w końcu odetchniemy czystym powietrzem !
bCykIBfL
Giteusz
2 lata temu
Ceny paliw zależą od notowań ropy naftowej. dlatego teraz paliwo poszlo w gore. Arabowie skacza trumpowi
wsad
2 lata temu
Trzeba myśleć, co się robi Panie Trump! Teraz wszyscy mamy po głowie.
gość
2 lata temu
Sorry ! Ale ona takie bzdury opowiada, ze nawet smiac mi sie niechce !...
gość
2 lata temu
Sorry !....ale ona takie bzdury gada, ze nawet smiac mi sie nie chce.
gość
2 lata temu
Ojej, naprawdę leciały????? Oj jaka bidna ta baba. No siadajcie i płaczcie ludziska. Toż to jedyna matka na świecie. Masakra.
Gość
2 lata temu
Skończcie lansować tego pustaka
...
Następna strona
bCykIBgn