Niedziela 03.06.2018 14:30

Jolanta Pieńkowska wróciła do DDTVN! "Jedna z niewielu dziennikarek A NIE CELEBRYTEK"

Dzień Dobry TVN Jola Pieńkowska Jolanta Pieńkowska Magda Mołek

Jolanta Pieńkowska wróciła do DDTVN! "Jedna z niewielu dziennikarek A NIE CELEBRYTEK"

Jolanta Pieńkowska była jedną z pierwszych prowadzących Dzień Dobry TVN. Jej partnerem był Wojciech Jagielski, który w roli "śniadaniowego hosta" sprawdzał się mało wybitnie. Później u boku Roberta Kantereita Jola również nie budziła zachwytów. Sama Pieńkowska, choć już wtedy była dziennikarką z dużym doświadczeniem, nie zyskiwała dobrych notowań wśród widzów, którzy krytykowali ją za przerywanie gościom i nadmierną egzaltację.

Od jakiegoś czasu Pieńkowska związana jest z TVN24 BiŚ, gdzie dostała szansę prowadzenia Faktów z zagranicy. Główna antena TVN-u ponownie zaprosiła ją jednak do współpracy w związku z nieobecnością ciężarnej Magdy Mołek.

"Powrót" Pieńkowskiej podzielił widzów. Zachwycona jej występem była ekspertka od spraw wszelakich, Karolina Korwin Piotrowska, która przy okazji wbiła szpilę m.in. Patricii Kazadi, Ewie Drzyzdze czy Agnieszce Szulim, które również zastępowały Magdę:

No nareszcie. Jedna z niewielu pozostałych na placu boju dziennikarek a nie celebrytek. Brawo @dziendobrytvn - napisała na Instagramie.

Widzowie są jednak podzieleni:

O nie! Przez tą Panią odpuszczę niedzielne DDTVN. Po co te kombinacje. Ula Chincz zastąpi świetnie Magdę Molek

Samo to, że została oddalona do innej straci pokazuje to że jest mniej lubiana... Nie no proszę nie tłumaczyć jej wykształceniem albo innymi predyspozycjami zawodowymi ... Ja mało kto lubił !!! Była na nią nagonka... za to ze traktowała z GÓRY ludzi - piszą ci, którzy nie zostali fanami Jolanty.

Dopiero w porównaniu z innymi zastępstwami Pani Mołek widać jak dobrą prowadzącą Dzień Dobry TVN jest Pani Pieńkowska!!! - napisał jeden z fanów.

Oglądaliście weekendowe występy Joli?

fot. Twitterfot. Instagramfot. ONS
fot. ONS

 

fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (349)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 349
Odpowiedz
409 119
zgłoś
Gość 03.06.2018 14:32
Jak ja tej baby nie lubie
Odpowiedz
38 98
zgłoś
gość 03.06.2018 14:32
Uwielbiam Pieńkowską. Odkąd jej nie ma w DzTVN to nie oglądam tego programu.
Odpowiedz
39 20
zgłoś
Gość 03.06.2018 14:32
Do wora!!!!
Odpowiedz
37 8
zgłoś
Gość 03.06.2018 14:33
Pudel jest jak Tom Hiddleston - wiecznie kogoś za coś przeprasza :) fani zrozumieją ;) A właśnie! Może byście wrzucili jakieś ploteczki o większych gwiazdach. A nie ciągle te polskie celebryckie szmbo, albo patologia Kardashianów. Coś o Tomie?? A nie, jedyny moment jak coś o nim pisaliście to wtedy jak spotykał się z Taylor Swift.. i wtedy co reklamował te okropne gacie (btw mój dziadek takie nosi.. serio..). Nie wiem ile mu zapłacili za tą reklamę ale mam nadzieję, że dużo :)
Odpowiedz
68 28
zgłoś
Gość 03.06.2018 14:33
Za sztywna jest
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 349