Środa 13.06.2018

Donatan "przeprasza" Górniak: "Czuję się wykorzystany. Chcesz ZROBIĆ ZE MNIE WROGA PUBLICZNEGO"

Donatan Edyta Górniak Opole 2018

Donatan "przeprasza" Górniak: "Czuję się wykorzystany. Chcesz ZROBIĆ ZE MNIE WROGA PUBLICZNEGO"

Skandal - bo tym słowem możemy określić zdarzenie, do którego doszło podczas opolskiego festiwalu - dotyczący Edyty Górniak i Donatana rozkręca się w najlepsze. Po tym, jak producent odpowiedzialny za karierę Cleo i Luxurii Astaroth dopuścił się niestosownego zachowania wobec wokalistki, w sieci rozpętała się prawdziwa burza:

Ewa Minge popiera Górniak: "Brawo! Bijemy jej brawo i lubimy odwagę!"

Dorota Wellman krytykuje zachowanie Donatana: "Myślał, że mu się upiecze i zrobi sobie przyjemność"

Tłumaczenie Donatana, które można uznać za raczej mętne i infantylne, również nie przysporzyło mu fanów. Muzyk z tupetem stwierdził, że próbował "zwrócić uwagę na ważny problem" i "uczyć asertywności". Edyta Górniak szybko zdecydowała się na mocną ripostę:

Górniak wydała oświadczenie o Donatanie: "Niedokarmione męskie ego!"

Wygląda na to, że przyjaźń między Górniak a Donatanem to już przeszłość. Producent nie milknie i na Facebooku wystosował kolejne, dosyć tajemnicze oświadczenie:

Edyto, jeśli poczułaś moją rękę tam gdzie jej nie było, a co gorsza, jeśli poczułaś się niekomfortowo - to faktycznie przepraszam - zaczął. To trochę śmieszne, biorąc pod uwagę że na zdjęciach i nagraniach wyraźnie widać całe zajście i gdzie dokładnie była jego dłoń.

Bardzo Cię szanuję jako wokalistkę, dlatego stworzyłem dla Ciebie Andromedę i podarowałem Ci ten kawałek na płytę. Cała Twoja publiczna akcja facebookowa jest dla mnie niezrozumiała. Moja rozmowa z Twoim managementem po Opolu to, cytuję, "super skradliśmy Opole". Ustaliliśmy, że działamy tylko w sposób dobry, pozytywny z uśmiechem. Zresztą rozmawialiśmy i sms'owaliśmy o tym od paru dni... - dodał tajemniczo.

Do Opola też przyjechałem ze względu na Wasze zaproszenie. Czuję się teraz wykorzystany - widząc zainteresowanie mediów chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego. Nie chcę z Tobą wojować. Tylko Tobie mogą służyć kolejne artykuły i atencja mediów. Nie jestem człowiekiem konfliktowym, pojednawczo wyciągam do Ciebie rękę.

Faktycznie, "szlachetny" gest?

fot. Instagramfot. Instagram

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (365)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 365
Odpowiedz
25 15
zgłoś
Gość 13.06.2018 12:16
Nuda...
Odpowiedz
511 49
zgłoś
Gość 13.06.2018 12:16
Pulpeciku nie pogrążaj się :)
Odpowiedz
50 14
zgłoś
Gość 13.06.2018 12:16
Ty DEBILU Jeden
Odpowiedz
438 42
zgłoś
NIE DLA GRUBASA 13.06.2018 12:17
wezcie tego oblecha ze sporą nadwagą nie piszcie o nim bo to gruby pryk rzygać sie chce
Odpowiedz
63 7
zgłoś
Gość 13.06.2018 12:17
Jest paskudny i obleśny.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 365