Środa 13.06.2018 10:12

Ewa Minge popiera Górniak: "Brawo! Bijemy jej brawo i lubimy odwagę!"

Ewa Minge Edyta Górniak Donatan

Ewa Minge popiera Górniak: "Brawo! Bijemy jej brawo i lubimy odwagę!"

Tegoroczny festiwal w Opolu prawdopodobnie przeszedł by bez echa, gdyby nie zachowanie Donatana i Edyty Górniak. Przypomnijmy, że producent i wielbiciel ucierania masła z gołym biustem trochę zagalopował się podczas pozowania na ściance, za co diwa bezpardonowo spoliczkowała go, nie zgadzając się na trzymanie ręki na swoim pośladku.

Przypomnijmy: Górniak wydała oświadczenie o Donatanie: "Niedokarmione męskie ego!"

Wydarzenie nie uszło uwadze Ewy Minge, która pochwaliła Górniak na Instagramie. Projektantka zauważyła, że reakcja diwy była odpowiednia: nie opowiadała o molestowaniu w gazetach, a gdy zaszła taka potrzeba, pokazała agresorowi, gdzie jego miejsce.

Zareagowała tak ,jak powinna każda kobieta, która czuje się upokorzona, obrażona itp. - pisze Minge (zachowujemy oryginalną pisownię). Nie poleciała do gazety opowiadać jak pan jej ręką po tyłku przeleciał ale tak pięknie go potraktowała odruchem bezwarunkowym i jednoznacznym ,że teraz wszystkie gazety piszą o tym ! I nikt nie robi z niej ani wariatki ani ofiary ...wręcz odwrotnie , bijemy jej brawo i lubimy odwagę ,temperament i to ,źe po tym policzku dalej zawodowo z klasą pozowała jakby nic się nie stało . Bez histerii i jęków.

Projektantka nawiązała także do swojego niedawnego wpisu poświęconego Stanisławowi Pięcie i jego kochance, Izabeli Pek. Przypomnijmy, że Minge zasugerowała, że "modelka" chciała się wypromować i zemścić kosztem polityka: Ewa Minge o seksaferze posła Pięty: "ŻENADA WIELOPOZIOMOWA dla obu stron"

 

Niedawno podałam przykład jednej pokrzywdzonej kochanki jednego posła jako przejaw kompletnie żenującego zachowania . Podałam ten przykład w szerszym kontekście dziwnych czasem zachowań kobiet ,które zamiast zareagować od początku jednoznacznie ciągną temat latami i robią szopki medialne . Żalą się na ,to że są źle traktowane ,że dostają niemoralne propozycje i potem muszą,to koniecznie opowiedzieć całemu światu . Najchętniej w mediach . Fakt bywają przypadki kiedy warto ,nie zaprzeczam . Poważne ,szkodliwe społecznie i z kontekstem dla prokuratury . Ale napisałam tez ,ze nie jesteśmy pozbawione możliwości reakcji natychmiastowej i ,że można zwyczajnie dać takiemu delikwentowi jak nas obraza ...po nosie . I co ? Można ? Można ! Brawo @edytagorniak ! Zareagowała tak ,jak powinna każda kobieta, która czuje się upokorzona ,obrażona itp . Nie poleciała do gazety opowiadać jak pan jej ręką po tyłku przeleciał ale tak pięknie go potraktowała odruchem bezwarunkowym i jednoznacznym ,że teraz wszystkie gazety piszą o tym ! I nikt nie robi z niej ani wariatki ani ofiary ...wręcz odwrotnie , bijemy jej brawo i lubimy odwagę ,temperament i to ,źe po tym policzku dalej zawodowo z klasą pozowała jakby nic się nie stało . Bez histerii i jęków . Brawo Edyta

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)Cze 12, 2018 o 10:37 PDT

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (131)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 131
Odpowiedz
142 34
zgłoś
Gość 13.06.2018 10:22
Policzek jak najbardziej słuszny, szkoda tylko że nie odwróciła się na pięcie i nie odeszła, za to pozwała dalej jak gdyby nigdy nic
Odpowiedz
185 9
zgłoś
Gość 13.06.2018 10:22
Myślał, że na ściance to mu ujdzie na sucho 😁
Odpowiedz
8 11
zgłoś
Gość 13.06.2018 10:22
Żenada .
Odpowiedz
127 5
zgłoś
Gość 13.06.2018 10:22
Kiedy ludzie zdadzą sobie sprawę ze robią z siebie debila ! Donatan wyjebuj w kosmos !
Odpowiedz
200 6
zgłoś
Franz Funkenpumpe 13.06.2018 10:22
Tak jak nie trawę Edzi, tak ją popieram w tej reakcji na chamstwo prostaka !
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 131