Czwartek 21.06.2018 20:00

Roześmiana Brodzik w dziwnych okularach czyta dalsze losy "Magdy M."! (ZDJĘCIA)

Magda M. Joanna Brodzik Daria Widawska Radosław Figura Magda Miłowicz Magda M. Ciąg dalszy nastąpił

Roześmiana Brodzik w dziwnych okularach czyta dalsze losy "Magdy M."! (ZDJĘCIA)

Choć od emisji pierwszego odcinka Magdy M. minęło już 13 lat, wielu widzów do dziś darzy ten serial sympatią i sentymentem. Nieoficjalnie reklamowano go jako "polską wersja Ally McBeal", która gromadziła przed telewizorami kilkumilionową widownię. Serial został obsypany nagrodami, a związane z nim gadżety i dodatki, takie jak płyty DVD i książki sprzedawały się jak świeże bułeczki. Po latach postanowiono wycisnąć z sukcesu Magdy M. jeszcze więcej i dopisać dalsze losy bohaterów. Zadania podjął się Radosław Figura, scenarzysta Magdy M. właśnie, a także Lekarzy, Szpilek na Giewoncie, Kochaj i Tańcz, czy Samego życia. Ucieszyło to szczególnie odtwórczynię głównej roli, Joannę Brodzik.

Przypomnijmy: Podekscytowana Brodzik ogłasza na Facebooku... ciąg dalszy "Magdy M."! "Magda M. WIECZNIE ŻYWA!"

W środę w Empiku miała miejsce premiera książki Magda M. Ciąg dalszy nastąpił, na której pojawiła się Brodzik i Daria Widawska, grająca w serialu rolę Agaty.

Joanna czytała zgromadzonym fragmenty książki w dziwnych, asymetrycznych okularach. Na premierę przyszła ubrana w szyfonową bluzkę w grochy, do której dobrała satynową, rozkloszowaną spódnicę i białe buty przewiązane wstążkami. Z kolei Widawska postawiła na luźną stylizację z dresowymi spodniami.

W rozmowie z Telemagazynem aktorka zdradziła, że autor mądrze rozpisał dalsze losy bohaterów. Ponoć Magda M. po latach jest "dojrzalsza i pewniejsza siebie".

Jakbym miała porównać to uczucie do czegoś, to to jest jak pójście na zakończenie roku do wnuczki, która się dobrze uczy - sama przyjemność i żadnej odpowiedzialności. Radek bardzo mądrze doświadczył wszystkich bohaterów. Uniknął bardzo wielu niebezpieczeństw - nikt nie został "dzidzią piernik", nikt nie jest też marudny ani podstarzały - powiedziała gwiazda.

Joanna była w doskonałym nastroju - chętnie pozowała do zdjęć i rozdawała autografy. Chcielibyście, aby Magda Miłowicz powróciła także na ekranie?

fot. AKPAfot. AKPAfot. AKPA

 

fot. AKPAfot. AKPAfot. AKPA
fot. AKPA
fot. AKPA

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (99)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 99
Odpowiedz
215 19
zgłoś
gość 21.06.2018 20:00
Fajne, atrakcyjne babki.
Odpowiedz
19 20
zgłoś
Gość 21.06.2018 20:02
Odgrzewany kotlet
Odpowiedz
27 22
zgłoś
gość 21.06.2018 20:03
ale botoksik na czółku jest :)
Odpowiedz
55 32
zgłoś
Gość 21.06.2018 20:03
Nigdy nie obejrzałam choćby jednego odcinka, nie żałuję ;)
Odpowiedz
244 11
zgłoś
Gość 21.06.2018 20:03
Czy dobrze wyglada na swoj wiek? Czy nie jest za gruba, za krzywa, za bardzo zarozumiala? Tylko to wszyscy oceniaja. Ciekawe, jak was by oceniono, robiac wam zdjecia z zaskoczenia?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 99