Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dlaczego prowadziła festiwal?

415
Podziel się:
Dlaczego prowadziła festiwal?
bECiDElh

Fakt poświęcił kolejną rozkładówkę na obnażenie małości Anny Muchy. Gazeta zaprosiła do wypowiedzi Krystynę Loską, która powiedziała:

Festiwal filmowy w Gdyni to impreza prestiżowa. Konferansjer powinien znać swoje miejsce i wiedzieć, że nie on się tu liczy, ale twórcy, reżyserzy, aktorzy. Gospodarz gali jest od tego, by prowadzić imprezę, a nie po to, by sam się pokazywać.

Leon Niemczyk także nie szczędził ostrych słów:

bECiDElj

Od aktorów wymaga się kultury. A jeśli tej kultury nie było, to o czym tu mówić? Ja na nazwisko pracowałem 60 lat, ona już uważa się za wielką artystkę. Niech teraz zbierają "laury" ci, którzy powierzyli jej prowadzenie tej imprezy.

Witold Pyrkosz mówi o Ani tak:

To naganne zachowanie ze względu na rangę tego festiwalu. Po pierwsze, powinna mieć świadomość, w czym bierze udział. Po drugie, wystarczająco długo pracuje w zawodzie aktora, by wiedzieć, co jej wypada, a co nie. Jej zachowania nie da się wytłumaczyć.

Przypomnijmy - dyrektor artystyczny festiwalu Mirosław Borek postanowił zakończyć współpracę z młodą aktorką po pierwszym dniu festiwalu, kiedy to jej zachowanie, styl prowadzenia imprezy, a także ubiór zostały przez wiele osób odebrane jako skandaliczne.

bECiDElp

Fakt przypomina też ostatnie dokonania zawodowe i życiowe Muchy. Jeszcze niedawno młoda aktorka była radną warszawskiej gminy Centrum - jak podkreśla Fakt, nie za darmo. Jednak po jakimś czasie znudziła się tym zajęciem, a podczas swojego samorządowego etapu niewiele wskórała. Wtedy to dostała rolę w serialu M jak miłość. Jak się jednak okazuje, nie szło jej tam za dobrze:

Prawdziwym problemem było kręcenie przez Anię scen wymagających dramaturgii. Kiedy musiała zapłakać, duble było trzeba powtarzać po kilka razy. A i tak efekt był żałosny - mówi jeden z aktorów serialu.

Zastanówmy się, kto to mógł być? Na planie spotykała się głownie z braćmi Mroczkami, których trudno posądzić o dogłębną znajomość technik aktorskich, podobnie jak Kasię Cichopek. Zostaje więc Marcin Bosak - jedyny w tym towarzystwie aktor z wykształcenia.

bECiDElK
KOMENTARZE
(415)
gość
15 lat temu
Fakt to jest w ogóle jakaś s****a, a nie prasa.
gość
15 lat temu
yy jakich mądrych poglądów,, chyba ci sie cos pomyliło ona nigdy nie miała mądrych poglądów, zawsze była rozpieszczona i uważała ze wszytsko jest jej wolno.. g****a krowa
gość
15 lat temu
ale z niej d****a
bECiDElL
gość
15 lat temu
g****a d****a bedzie musiala szukac szczesia w stanach
Paulinka=)
15 lat temu
a ja tam ją lubie! tylko nie rozumiem jak ona może byc z tak pieprzniętym kims jak wojewodzki dla mnie to jest k****n d kwadratu!
Najnowsze komentarze (415)
gość
8 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
14 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
urwis
14 lat temu
jest CUDOWNA!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
15 lat temu
Uważam, że każdy może wyrażać swoje poglądy. Jej prywatna sprawa, że zrobiła to akurat na tym festiwalu. Od dłuższego czasu oglądam "M jak miłość" i uważam, że dobrze gra i jest dobrą aktorką. Nie sądzę również, że ważne jest aby być z wykształcenia aktorem liczy się talent, którego absolutnie jej nie brakuje.
gość
15 lat temu
DLA MNIE JESTEŚ I BĘDZIESZ MOJA IDOLKĄ
gość
15 lat temu
FAJNA JESTEŚ ŁADNIE SIĘ UBIERASZ
bECiDElD
Wiki :P:
15 lat temu
:-)
gość
15 lat temu
Suknia Anny Muchy bardzo mi się podobała i nie sadzę aby była nie odpowiedznia na ową impreze. Zastanówmy się jak ubierają się gwiazdy holywood(właśnie!!!!) i nikt nie jakoś dramatyzuje...Fakt...mogła powiedzieć coś odnośnie rocznicy zamachu na World Trade Centers...Nie powiedziała a jej partner M. Orłoś też o tym nie wspomniał, a mógł tak jak Ania M. To, ze ludzie lubią słodycze to normalne ( ja sama do nich należę:) Jest wiele grubych gwiazd, a nikt tego nie komentuje(choć nie uwazam, ze Anna Mucha do nich należy). A z żartów się uśmiałam. W prawdzie nie oglądałam tej tansmisji, ale czytałam te żarciki w internecie...Np. A teraz "Francuski numer" nie mylić z francuskim numerkiem, który jest o wiele lepszy...A czy to nie jest prawda. Jest!!!!Przecież owy film był tak koszmarny, że należały mu się takie żarty, które mnie osobiście śmieszyły.
gość
15 lat temu
jej glos mnie dobija
gość
15 lat temu
Organizatorzy sami sobie winni; mogli zatrudnić Torbicką. Poza tym, za bardzo Mucha sie nie minęła z prawdą wygłaszając te opinie o polskiej kinematografii.... :/
Andy
15 lat temu
odwalcie sie.! ja i tak ją lubie bardzo ! i już.
gość
15 lat temu
TO JEST ZWYKLY WPLYW FACETA NA KOBIETE CHAMSTWO KUBY ZARAZILO I JA !!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECiDEmw
bECiDEmx
bECiDEmy
bECiDEmz
bECiDEmA
bECiDEmf