Trwa ładowanie...
Przejdź na

Shiloh chce się wyprowadzić od Angeliny? "Błaga, żeby pozwolono jej na stałe zamieszkać z Bradem"

143
Podziel się

12-letnia biologiczna córka Jolie i Pitta, która czuje się chłopcem, ma podobno dosyć mieszkania z matką.

Shiloh chce się wyprowadzić od Angeliny? "Błaga, żeby pozwolono jej na stałe zamieszkać z Bradem"
bCZJshUB

Jesienią 2016 roku wszystkich zaskoczyła wiadomość o tym, że Angelina Jolie i Brad Pitt biorą rozwód. "Najpiękniejsza para Hollywood" wytrzymała w małżeństwie zaledwie dwa lata. Podział majątku okazał się najmniejszym problemem. Prawdziwa batalia dotyczy opieki nad szóstką dzieci i ciągnie się do dziś. Angelina od początku nie przebierała w środkach, żeby zagarnąć pełnię praw rodzicielskich. Stosowała w tym celu wszelkie możliwe chwyty, łącznie z dyskredytowaniem Brada jako odpowiedzialnego rodzica. Zarzucała mu skłonności do używek oraz stosowanie przemocy.

Gdy aktor przyznał się do problemów z alkoholem, sąd przychylił się do wniosku aktorki i powierzył jej opiekę nad dziećmi, pozwalając Bradowi jedynie na krótkie widzenia pod nadzorem psychologa. Od tamtej pory Pitt robił, co mógł żeby odzyskać dobre imię i utracone zaufanie bliskich. Zaczął uczęszczać na terapię i skupił się na umacnianiu relacji z dziećmi. Niedawno postanowił ponownie zawalczyć o swoje prawa rodzicielskie, a sąd przychylił się do jego wniosku, co ponoć doprowadziło Jolie do furii.

bCZJshUD

Teraz aktorka ma jeszcze większy powód do zdenerwowania. Okazuje się bowiem, że 12-letnia Shiloh, biologiczna córka pary, chce się wyprowadzić od matki. Oficjalnie dlatego, że ma "dosyć ciągłych przeprowadzek". Nieoficjalnie mówi się o tym, że tęskni za tatą i ma dosyć życia z niestabilną emocjonalnie Angeliną.

Jest zmęczona przeprowadzkami z miasta do miasta i tym, że nie może być z tatą. Błaga, żeby pozwolono jej na stałe zamieszkać z Bradem - mówi informator magazynu Star.

Angelina w wywiadach twierdziła, że rozwód był "uzdrawiający" dla jej rodziny. Zdaniem osoby z otoczenia rodziny jest wprost przeciwnie, a metody wychowawcze aktorki są co najmniej dyskusyjne.

W jej mniemaniu robi wszystko dla dobra dzieci, ale ciągnąc je za sobą po całym świecie, jednocześnie trzyma je z daleka od ojca - dodaje źródło. Shiloh myśli niezależnie. Wreszcie zaczęła głośno wyrażać swoje zdanie i nic jej nie powstrzyma.

bCZJshUJ

Jolie często podkreślała w wywiadach, że Shiloh jest bardzo podobna do niej, gdy była w jej wieku. Dziewczynka od kilku lat ubiera się jak chłopiec i ma zadatki na buntowniczkę. Teraz wchodzi w najtrudniejszy wiek i może być trudno nad nią zapanować.

Myślicie, że Angelinie uda się ją zatrzymać przy sobie?

bCZJshUK
bCZJshVe
KOMENTARZE
(143)
gość
2 lata temu
Podobna do Brada gorna czesc twarzy a dolna do Jolie :)
Gość
2 lata temu
Bogata, ale jednak rodzina dysfunkcyjna.
Gość
2 lata temu
Niby maja pieniadze a za nieszczesliwi. Biedne dzieci
bCZJshVf
gość
2 lata temu
podobna do Brada jak dwie krople wody
Aga
2 lata temu
Shiloh to caly tata;) a tak wogole- dzieci tez potrzebuja ojca...a ciagle przeprowadzki,to najgorsze co moze dla nich byc...dla dobra dzieci by sie w koncu dogadali...milej niedzieli dla Wszystkich!
Najnowsze komentarze (143)
gość
2 lata temu
Biedne dzieciaki z tym tyłozgryzem. Kalectwo.
Gość
2 lata temu
Shilo jest ich najładniejszym dzieckiem
Gość
2 lata temu
Shilo jest ich najładniejszym dzieckiem
Gość
2 lata temu
Ojciec bije i pije ale matka to ta zła
Gość
2 lata temu
Matko, jaką patologia!
gość
2 lata temu
ta mała to czysty ojciec .... A na marginesie to się dziwię że takiej ćpunce i alkoholiczce niestabilnej emocjonalnie jakiś sąd dał dzieci
Gość
2 lata temu
Czysty dziadek John
gość
2 lata temu
Uśmiech ma Angeliny
bCZJshUX
gość
2 lata temu
Natura się nie myli, tylko ludziom odbija
Gość
2 lata temu
G*******e w główce się p********ilo
Gość
2 lata temu
Nie ma jej czego zazdrościć, nikt nie wie jak w tym domu jest naprawdę. Przede wszystkim, jak te wszystkie dzieci się dogadują...może być różnie, może czuje się bardzo samotnie
jaga
2 lata temu
Piękna dziewczynka - cudna
Gość
2 lata temu
A temu dziecko zrobiła największą krzywdę w imię New ageowego bełkotu.
mentalny wamp...
2 lata temu
Problemy z identyfikacją osobowości to wyłącznie zasługa rodziców tego dziecka .
...
Następna strona
bCZJshVz