Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostra Meghan Markle znów atakuje księżną: "Jeśli ojciec UMRZE, TO BĘDZIE JEJ WINA"

190
Podziel się

Zdaniem Samanthy żona Harry'ego powinna "wstydzić się za siebie i rodzinę królewską". Czym aż tak zasłużyła sobie na nienawiść siostry?

Siostra Meghan Markle znów atakuje księżną: "Jeśli ojciec UMRZE, TO BĘDZIE JEJ WINA"
bCxkeTKd

Meghan Markle to niewątpliwie największa obecnie gwiazda monarchii. W brytyjskiej rodzinie królewskiej od czasów Diany nie było chyba budzącej tyle emocji postaci. Niestety nie wszystkie z doniesień dotyczących księżnej Sussex są miłe - jej rodzina od strony ojca w zasadzie od momentu ogłoszenia zaręczyn próbuje zniszczyć wizerunek Meghan.

Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że wyjątkowo aktywna w tej kwestii jest przyrodnia siostra Meghan, Samantha. Kobieta regularnie kontaktuje się z mediami, by niepochlebnie wypowiedzieć się o księżnej, za co została nawet skrytykowana przez dziennikarzy brytyjskiej śniadaniówki, którzy robili z nią wywiad. Samancie zarzuca się, że krytykując Meghan próbuje po prostu zostać celebrytką.

Gdy Amerykanka nie udziela wywiadów, swoją frustrację wylewa na Twitterze. Tym razem opublikowała naprawdę ostry wpis. Wykorzystała do tego oficjalną okazję - Meghan i Harry składali wtedy hołd Nelsonowi Mandeli.

bCxkeTKf

Może złożyłabyś hołd własnemu ojcu? Dosyć już tego! - "krzyczała" na Twitterze Samantha. Zachowuj się jak człowiek, jak kobieta. Jeśli twój ojciec umrze, będziesz go miała na sumieniu, Meg - kontyunuowała. Jak możesz patrzeć na siebie w lustrze? Harry, chyba miałam rację co do niej. Powinnaś wstydzić się za ten chłód monarchii.

53-latka odniosła się swoim wpisem do publikacji TMZ dotyczącej ojca Meghan. Mężczyzna miał powiedzieć dziennikarzom, że "widzi w oczach Meghan zmartwienie" oraz że "nie spocznie, dopóki nie wróci do życia córki".

Samantha Markle zapowiedziała wydanie książki zatytułowanej Życie w cieniu księżnej. Sama Meghan nie wypowiada się publicznie na temat jej rodzinnych problemów, odkąd oficjalnie dołączyła do rodziny królewskiej. Wygląda na to, że wydarzenia w życiu rodzinnym Meghan przybrały niebezpieczny kierunek...

bCxkeTKl
bCxkeTKG
KOMENTARZE
(190)
gość
2 lata temu
Nie dziwie się,że nie chce mieć z nimi kontaktu. Cały czas chcą na niej zarobić;wywiady,próba sprzedaży zdjęć przez jej ojca itp.
gość
2 lata temu
biedna ta meghan - kazdy czlonek jej rodziny to stalker
Gość
2 lata temu
Rodziny niestety się nie wybiera. Widać, że kobieta kipi za zadrosci..
bCxkeTKH
gość
2 lata temu
Co to za stara pijaczka ?
gość
2 lata temu
Meghan ma przerąbane z ta prostacka familia. Nie dziwie sie, ze nie chce mieć z nimi żadnego kontaktu. Potwierdza sie prawda, ze z rodzina dobrze wychodzi sie tylko na zdjęciu:/
Najnowsze komentarze (190)
GOŚĆ
rok temu
Takie są rezultaty wpuszczania chamstwa na salony. - Chamki są dobre w hotelach na godziny.
Gość
2 lata temu
Zawisc i zazdrosc nie zna granic.
gość
2 lata temu
Żałosna siostrunia, nawet nie wie i*****a, jak się kompromituje. "Życie w cieniu księżnej"- dobre. Nie może zrozumieć, że jest niczym wrzód na tyłku i nic tego nie zmieni.
Gość
2 lata temu
Samantha to taka Mama Kisio
gość
2 lata temu
Meghan to prosta baba z prostackiej rodziny. Nie wiem dlaczego królowa wpuściła coś takiego do rodziny monarszej . Po prostu wstyd,.
gość
2 lata temu
Prostaki chca za wszelka cene bywac na dworze i wejść w zycie dworskie. To jak dziki w ogrodzie.
gość
2 lata temu
Kiedyś Meghan była tęższa
gość
2 lata temu
Widocznie siostra jest zazdrosna, bo Meghan była córeczką tatusia i zaszła tak daleko
bCxkeTKz
Gość
2 lata temu
Jacy Wy ludzie tępi jesteście. Laska gra od początku, rodziny się wstydzi tak robi tylko ktoś bez żadnych ludzkich emocji.
gość
2 lata temu
Hm cokolwiek by nie robiłą, to ledwo została księżną a siostrunia już sobie książkę wydaje o siostrze, zazdrośnica, chce sprzedać historię, nieważne co Meghan czuje, nawet jak źle coś robi w sprawie rodziny, to siostra jest chamska pisząc o tym książkę dla ksy
Gość
2 lata temu
Popatrzcie jaka sprytna. Książkę chce teraz napisać! Czemu nie pisała 5 lat wcześniej!!?? Gnida jedna... Nie dziwię się też, że z tatusiem kontaktu nie ma... Żeby później sprzedawał wszystko, co ona powie, do mediów!!??? Też bym nie chciała.
Gość
2 lata temu
To jest siostra to stara zazdrosna pijaczka nie dziwi mnie to ze nie chce urzymywac z nia kontaktu .
Gość
2 lata temu
Jakbym czytala o swojej rodzinie, masakra. Ludzie z takimi psycholami się żyć nie da. Ja ucieklam za granicę. Moja siostra razem ze swoim mężem i ojciec probowali mnie zniszczyć szok! Tyle w nich jadu, zawiści, zazdrości i nienawiści że to się w głowie nie mieści.
gość
2 lata temu
Ale rodzinka. Następna frustratka chce zarobić na chorych wywiadach dla motłochu.
...
Następna strona
bCxkeTLb