Trwa ładowanie...
Przejdź na

Quebonafide też ma dość sławy? "Zacząłem się trochę odgradzać, trochę mnie to przerasta"

97
Podziel się:

Myślicie, że Kuba też chciałby znowu jeździć ZTM-em?

Quebonafide też ma dość sławy? "Zacząłem się trochę odgradzać, trochę mnie to przerasta"

Quebonafide i Taco Hemingway to obecnie jedni z bardziej popularnych muzyków w Polsce, co niesie za sobą adekwatne zarobki i sławę. Zainteresowanie mediów raperami wzmogło się, kiedy obydwaj, o czym napisaliśmy jako pierwsi, zaczęli spotykać się z młodymi przedstawicielkami polskiego show biznesu, Natalią Szroeder i Igą Lis.

Popularność szczególnie uwiera stroniącego od mediów Filipa Szcześniaka, który od kilku lat konsekwentnie nie udziela wywiadów, a w piosenkach wyraża tęsknotę za prostym życiem anonimowej osoby, która może przejechać się komunikacją miejską.

Quebonafide również raczej nie marzy się kariera celebryty, ale chyba pogodził się z ceną popularności i postanowił przestać ukrywać swój związek z Natalią, pokazując ją nieśmiało w swoich mediach społecznościowych. Śmielej uczynił to z kolei Kuba Wojewódzki: Natalia Szroeder i Quebo już się nie ukrywają? Zadebiutowali na Instagramie... Kuby Wojewódzkiego (FOTO)

Raper zdecydował się również na udzielenie wywiadu, choć trzeba przyznać, że półtoragodzinna (!) rozmowa ze szczecińskiem kolegą po fachu Winim, jest dosyć specyficzna. Z ciekawszych wątków Quebo wyznał, że sukces płyty wydanej w duecie z Taco nieco go przerósł.

Przy tej płycie zacząłem się trochę odgradzać, bo trochę mnie to przerasta. Uważam się za osobę introwertyczną, która nagle została wrzucona do ekstrawertycznego świata - wyznał.

Raper przyznał, że jego relacje z fanami wyglądaly lepiej, gdy nie był jeszcze aż tak wielką gwiazdą.

Z osobami, które słuchają twojej muzyki, przechodzisz z relacji ziomalskiej. Hiperbolizują cię, traktują jak bohatera, szarpią cię, zrywają z ciebie koszulkę. Zdecydowanie wolałem czasy, kiedy mogłem sobie normalnie wyjść i z nimi pogadać. Nie było tych histerycznych pisków, bo to chyba one mi robią najwięcej takiego szumu i zamieszania w głowie, nie potrzebuję tego.

Myślicie, że Kuba też niedługo zacznie rapować o dramacie osób niepodróżujących komunikacją miejską?

KOMENTARZE
(97)
ja
4 lata temu
Życzcie mi szczęścia, bardzo tego potrzebuję, proszę ! :-)
Gość
4 lata temu
To się trzeba najpierw tatuować, farbować włosy na różowo żeby wyróżnić się z tłumu a potem narzekać i zasłaniać kapturem pół twarzy bo źle że się jest rozpoznawalnym...
Gość
4 lata temu
Najpierw robią kasę na naiwnych fanach, a jak już stan konta się zgadza to nagle ich to przerasta i są wielce poszkodowani... Żenada
Gość
4 lata temu
Czy Natalia wybacza mu jego dziaby i zlote zeby?
gość
4 lata temu
Najpierw zaczął się promować w mediach i spotykać w miarę znaną piosenkarką a teraz udaje wrażliwego artystę, którego drażni popularność i piszczące małolatki. No to gościu rzuć to wszystko, wyjedz w Bieszczady i pisz teksty do szuflady. Kto ci broni?
Najnowsze komentarze (97)
gość
3 lata temu
ludzie zrozumcie, że to są artyści najwet jeśli wiele z Was nie uważa takiego hip hopu jaki robi Quebo za sztukę. To jest nowe pokolenie, czasy się zmieniają i trzeba to zaakceptować, lecz to są także ludzie z emocjami, a nie produkty na pokaz...
gość
4 lata temu
A kto to jest, przepraszam bardzo?
Gość
4 lata temu
Ale zaraz wszyscy sie czepiają i pudel tez. Kuba ma bardzo dobre teksty, które sam pisze i jest zwyczajnie wrażliwym chłopakiem i tego nie ukrywa. Jest artysta miał sie schować jak Sia? Sama nie słucham tego typu muzyki, z racji na wielki bum na jego piosenki przesłuchałam kilka i nie sa to puste słowa, a teksty dosyć głębokie o samotności, miłości, wrażliwości itd. Rozumiem ze rozwścieczony tłum mógł go zacząć przerastać, quebo jest osoba dosyć lękową np. Przed każdym lotem bierze xanax. Troche wyrozumiałości ludzie, bo przemawia przez was zazdrość. Na polskim rynku wreszcie pojawił sie ktos inteligentny i ciekawy, a wy zaraz hejt. Na pewno lepsza była Gosia Andrzejewicz, ich troje czy mandaryna...
gość
4 lata temu
Nie rozumiem fenomenu, ale to pewnie jedna z tych nowych gwiazd internetu rozdmuchanych do niesamoiwtych rozmiarów przez dzieci z podstawówek i gimnazjów. Takie czasy. G*******e rozdają karty bo żyją smartfonowym życiem i tym czym zyją rówieśnicy.
Gość
4 lata temu
Niech się zdecydują
Gość
4 lata temu
Nie mierz wszystlich swoją miarą
Gość
4 lata temu
Uwielbiam wasze pudelkowe rzeczy wyrwane z kontekstu. Sława go przerasta pff z***biście sobie z nią radzi, tylko jakby ktoś z was piszących ten artykuł widział jego zachowanie przynajmniej w kilku sytuacjach dopiero mogłyby go oceniać. Elementy wywiadu są kompletnie wyrwane z kontekstu. Kuba mówił o odgradzaniu się po wyjściu somy z tego względu, że wszyscy mówią o wielkim sukcesie, cudownym projekcie na szeroką skalę, a on nawet nie chcę brać sobie tego do siebie, bo przy każdym kolejnym numerze będzie miał taka iskierke w głowie e chłopie ty zrobiłeś już coś tak bardzo z******tego,czy ty będziesz jeszcze w stanie stworzyć coś lepszego, czy podołasz wygórowanym gustą tym wszystkich ludzi, którzy czekaja na coś dalej. Przerastają go takie myśli i od tego chce się odgrodzić. Najpierw obejrzcie sobie cały wywiad,a dopiero później komentujecie ten artykuł.
Burak po emer...
4 lata temu
Lubie jak Que sie uśmiecha😁
Gość
4 lata temu
A jego dziewczyna nie ma tego problemu?
gość
4 lata temu
QUEBO DO BUDY
Gość
4 lata temu
A kto to????
Wasz wybór
4 lata temu
Jak się chce być na swiecznaku w tych czasach to zapomnij o prywatności i anonimowości. Wasz wybór .
Gość
4 lata temu
Jeden chit , który już stał się powszechny i tyle. .
Gość
4 lata temu
Co kogo obchodzi wygląd,super muzyka.Płytę dostałam na dzień mamy od 15 latka,Super.Czemu mieszacie z błotem ,sławni przez partnerki? Cała Polska ich słucha a wy dzienikarze piszecie bzdury,a durny naród czyta.Mamy super muzyków światowej rangi a podcinacie skrzydła.Quebo,Taco jesteście Mega.Następną płytę kupię sama,już na nią czekam i bardzo Wam dziękuję.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie