Trwa ładowanie...
Przejdź na

Były ksiądz Jacek Międlar atakuje kościół w autobiografii: "Papież Franciszek otacza się gejami w sutannach"

237
Podziel się:

"Wojna z homoseksualnym lobby ogranicza się jedynie do słów" - czytamy w książce.

Były ksiądz Jacek Międlar atakuje kościół w autobiografii: "Papież Franciszek otacza się gejami w sutannach"
bESXfoVx

Ksiądz Jacek Międlar zdobył wątpliwą popularność w sieci trzy lata temu, dzięki kontrowersyjnym, jak na duchownego, poglądom. Wikary krytykował głośno Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a w katedrze w Białymstoku odprawiał specjalne msze dla nacjonalistów, dzięki czemu otrzymał przydomek "duszpasterza narodowców". Ostatecznie skończyło się na tym, że Międlar dostał zakaz wystąpień publicznych z mediami elektronicznymi włącznie.

To jednak nie uchroniło Mai Ostaszewskiej przed internetowym atakami ze strony Jacka, który bez ogródek nazwał aktorkę "komediantką, która już sama nie wie, czy jest Niemką, czy kacapką".

bESXfoVz

Po zrzuceniu sutanny Jacek Międlar postanowił wydać autobiografię, w której opisuje hipokryzję księży. Były duchowny zwierzył się, że założył rodzinę po to, by pokazać, że jest "normalnym Polakiem", a nie "homoseksualistą, który chowa swoją gejowską orientację pod płaszczykiem walki z homo-lobby w Kościele katolickim". Nie jest też skrzywdzonym przez współbraci eksksiędzem".

Jacek Międlar opowiedział także o swoich przygodach w seminarium. Przyznał, że nadał jednemu z kolegów wulgarny przydomek:

Jednego z seminarzystów 'Orchard Lake' doskonale pamiętam. Miał na imię Szymon i już na pierwszym roku studiów dałem mu niecenzuralną ksywkę 'pedał'. Okazało się, że Szymon i dwaj inni klerycy stworzyli homoseksualny tercet.

W swojej autobiografii Międlar atakuje również papieża Franciszka, zarzucając mu, że "otacza się gejami w sutannach":

bESXfoVF

Populizm i zakłamanie watykańskich możnowładców sięga zenitu, a wojna z homoseksualnym lobby ogranicza się jedynie do słów, a papież Franciszek otacza się gejami w sutannach. Stopniowo jesteśmy przyzwyczajani do pederastii w Kościele, jak do czegoś absolutnie normalnego - pisze były ksiądz.

Zamierzacie uzupełnić domową bibliotekę o tę pozycję?

bESXfoVG
bESXfoWa
KOMENTARZE
(237)
Gość
3 lata temu
Podziwiam za odwagę, wszyscy wiedzą że wśród księży szerzy się homoseksualizm i pedofilia.. Tylko nikt o tym nie mowi
gość
3 lata temu
i taka prawda znam 3 chłopaków którzy zrezygnowali z seminarium bo byli tam molestowani
Gość
3 lata temu
Co zrobić jak sąsiad często pali papierosy na balkonie
bESXfoWb
Gość
3 lata temu
Nie wyrzucajmy wszystkich do jednego wora
Gość
3 lata temu
Mam wrażenie, że on chce zaistnieć za każdą cenę. A że są chłopaki-geje w seminarium to każdy wie. Uciekają przed zaściankowymi rodzinami, ale zwykle nie kończą go tylko w mieście zaczynają czuć się swobodniej i rezygnują. Na moich studiach też byli tacy, a był to zupełnie inny kierunek.
Najnowsze komentarze (237)
gość
3 lata temu
Oto i grzesznicy pokazali swoją prawdziwą twarz jak wyzywają tu ks. Jacka. A dla mnie on zawsze będzie księdzem choć zdjął sutannę. A ci geje co siedzą w seminariach nic dla mnie nie znaczą.
gość
3 lata temu
Jestem przeciw.
gość
3 lata temu
ŚWIETNA książka, polecam.
gość
3 lata temu
Ale oglądając jego filmy na youtubie, wywiady stwierdzam, że to on wasnie jest gejem, ale tragedia tego człwoeiak polega na tym, że po prsotu nie umie tego zaakacpeotwać.
Gość
3 lata temu
Mysle, ze on tez jest gejem dlatego takie bzdury wygaduje
Ona
3 lata temu
Powiem Wam tyle, że nie powinno nas to obchodzić, niech sobie robią co chcą to ich życie ale ważne jest to, że my zwykli ludzie z takich grzechów się obronimy a księża nie. Bo oni ślubowali, że nie będą tak robic, a my nie.
gość
3 lata temu
Jacek prawdziwi Polacy sa z toba -Bog Honor Ojczyzna
LKW fahrer
3 lata temu
Kolejny p***c, któremu marzy się sława, kariera i łatwa kasa. Do roboty je8any nierobie.
bESXfoVT
Waldi
3 lata temu
Ukryty gej, skrzywdzony przez swoich, założył pseudo rodzinę i marzy mu się sława. Nuda. To już było.
karolina
3 lata temu
Oczywiście, że zamierzam przeczytać tę książkę. Przynajmniej znalazł się jeden odważny, aby ujawnić prawdę nawet za cenę jaką zapłacił. Przecierpiał, ale teraz jest szczęśliwy i o to chodzi. Wielkie dzięki Panie Jacku, niech się Panu wiedzie.
Gość
3 lata temu
Mówi jak jest, szkoda że jest księdzem przystojny całkiem
Gość
3 lata temu
Wstyd że tak niszczy Wszystkich! Jeśli chciał rzucić kapłaństwo to nie pokazując że jest niewinny , bo tylko winny się tłumaczy. Potrzebujemy kapłanów prawych szczerze oddanych Służbie Człowiekowi i przede wszystkim Bogu. Przysięga dotyczy Każdego kto podejmuje drogę swego życia.
Gey
3 lata temu
Jacus dobrze wiesz ze za te slowa mozesz skonczyc w kazamatach koscielnych i sluch o tobie zdracjo moze raz na zawsze zamilknac
gość
3 lata temu
A kim ty chłopaczku jesteś, jakie masz doświadczenie i wiedzę żeby obrażać ludzi w internecie, wypowiadać "jedynie słuszne prawdy polityczne", krytykować zwierzchnika kościoła insynuując jakieś upodobania homoseksualne??????... Bierz się do porządnej roboty, zakasaj rękawy, a szybko się przekonasz o szarości dnia codziennego zwykłego Polaka...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESXfoWM
bESXfoWN
bESXfoWO
bESXfoWP
bESXfoWQ
bESXfoWv