Najmłodszy poseł w Sejmie wziął ślub! Pochwalił się zdjęciem na Facebooku (FOTO)
łukasz rzepecki
05.08.2018 10:30

Najmłodszy poseł w Sejmie wziął ślub! Pochwalił się zdjęciem na Facebooku (FOTO)

O Łukaszu Rzepeckim zrobiło się głośno, gdy jeszcze jako członek PiS-u postawił się samemu Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Podziel się
Dodaj komentarz

O Łukaszu Rzepeckim zrobiło się głośno, gdy jeszcze jako członek PiS-u postawił się samemu Jarosławowi Kaczyńskiemu. Jako jedyny z partii rządzącej zagłosował przeciwko podwyżce cen paliw proponowanej przez PiS, tym samym narażając się prezesowi i reszcie posłów.

Ta ustawa jest zła, antyludzka i antyobywatelska, dlatego chciałbym zaapelować do moich koleżanek i kolegów z PiS i kierownictwa, żebyście wycofali państwo podpisy pod tą ustawą - grzmiał wtedy z mównicy.

Niedługo potem Rzepecki został wyrzucony z partii, o czym podobno dowiedział się z mediów. Na ratunek przyszedł wtedy Kukiz, który zgodził się na dołączenie polityka do ugrupowania Kukiz'15.

Witamy chłopaka sprawiedliwego i prawego, pana Łukasza Rzepeckiego, bardzo się cieszę, że zasilił szeregi naszego klubu. Bardzo się cieszę, że będziemy mieli w klubie człowieka, który realizuje obietnice wyborcze, człowieka, który jest wierny swoim wyborcom - powiedział Kukiz tuż po przyjęciu nowego członka klubu.

W sobotę 4 sierpnia 25-letni poseł wziął ślub, czym pochwalił się na Facebooku.

Znamy się bardzo dobrze, więc nadszedł czas na formalizację - mówił niedawno najmłodszy poseł tej kadencji w rozmowie z Super Expressem.

Łukasz wyjawił, że ze świeżo upieczoną żoną zaręczony był od sierpnia 2015 roku, ale znają się od ośmiu lat. Kamila studiuje dziennikarstwo, a poznali się... na przejściu drogowym. Rzepecki przepuścił na pasach swoją wybrankę, żeby później wziąć od niej numer telefonu. Poseł oświadczył się dziewczynie na plaży w Rewie tuż przed wyborami do Sejmu.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
05-08-2018

GośćRaz się sprzeciwił miał swoje zdanie i go kaczka wykopała widać jaki tam absolutyzm chory panuje, tylko marionetki zatrzymują posadę.

05-08-2018

GośćWszystkiego najlepszego

05-08-2018

GośćSzczęścia :)

06-08-2018

gośćALE MASZKARY

06-08-2018

GośćJak wtedy przemawiał w sejmie to mi kopara opadła, myślałem że jego "koledzy" go zlinczują, brawo za charakter i odwagę

06-08-2018

GośćChce by o nim było głośno , realizuje plan zostania celebryta, a może na jakiś wyższy stołek się pcha przecież noe od dziś wiemy, ze robienie wokół … Czytaj całość

05-08-2018

GośćKiedy ludzie się nauczą, że do muchy zakłada się koszulę z plisą zakrywającą guziki

05-08-2018

Gośćgosc Ale pączuś .........

05-08-2018

GośćTen papierek nie jest najważniejszy Ważny jest człowiek 🌷🌼🌷🌼🌷👍

05-08-2018

inka..Wszystkiego najlepszego na nowej drodze..SZCZĘŚCIA..