Piątek 10.08.2018 12:30

Sukces Pudelka! "Stylistka" przeprasza za zdjęcia na Instagramie z pogrzebu Kory

Kora Olga Jackowska pogrzeb Kory Alicja Napiórkowska Łukasz Jemioł

Sukces Pudelka! "Stylistka" przeprasza za zdjęcia na Instagramie z pogrzebu Kory

Pogrzeb Kory był niewątpliwie wielkim i ważnym wydarzeniem nie tylko dla jej najbliższych, ale także dla całej rzeszy fanów i ludzi, dla których była inspiracją, którzy poznali ją choć przelotnie i wywarła wpływ na ich życie. Niestety, dla niektórych okazał się też okazją do słabego lansu. Na szczęscie kochani celebryci, w Internecie nic nie ginie, a już zwłaszcza na Pudelku.

Ludzie wściekli na sesje zdjęciowe na pogrzebie Kory! "ŻENADA", "DNO"

Z mocną krytyką w sieci spotkała się zwłaszcza publikacja na instagramowym profilu stylistki (?) Alicji Napiórkowskiej, która zamieściła fotografię zasmuconej siebie, wspartej na ramieniu Łukasza Jemioła.

"Takie prawdziwe, że strach się nie podzielić" - podpisała swoje zdjęcie. Od razu w komentarzach zawrzało, ale Napiórkowska odpisała: Wszystkim, którym nie odpowiadają moje publikacje, przypominam, że zawsze można wybrac opcje "przestań obserwować".

Po publikacji Pudelka butna Alicja zmieniła jednak zdanie. Niestety, jak to bywa u celebrytów, którzy nie potrafią "w internety", zrobiła to dość nieudolnie - najpierw pod naporem krytyki skasowała zdjęcie, później zamieściła oświadczenie, w którym zapewniła, że "nie interesuje jej żadna promocja"... To oświadczenie po kilku minutach skasowała i zamieściła kolejne, tym razem dodając słowo "przepraszam". Wychodzimy w sumie z założenia, że w sumie lepiej późno niż wcale, co oczywiście zupełnie nie umniejsza żenady tej sytuacji.

Ku przestrodze aspirujących celebrytów: pamiętajcie kochani, że screeny w sieci nie giną. Publikujemy wszystkie wersje posta, nad którym Napiórkowska tyle pracowała. Mimo tylu wersji nadal nie poradziła sobie z błędem interpunkcyjnym...

PS. Myslicie, że Napiórkowska kupiła od agencji zdjęcie, na którym "fotoreporter pięknie uwiecznił emocje" czy raczej "pożyczyła" z jakiegoś portalu? Przypominamy, że to nielegalna praktyka:

TYLKO U NAS: Fotoreporteży oskarżają największe gwiazdy o KRADZIEŻ. To początek wojny?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (574)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 574
Odpowiedz
21 54
zgłoś
gość 10.08.2018 12:32
Brawo!
Odpowiedz
68 30
zgłoś
Gość 10.08.2018 12:32
Ale z Was narcyze. Tylko w piórka nie obro... a w sumie już jesteście opierzeni.
Odpowiedz
93 15
zgłoś
gość 10.08.2018 12:32
żenada...
Odpowiedz
72 27
zgłoś
gość 10.08.2018 12:33
No...obudziła sie wreszcie ....
Odpowiedz
101 9
zgłoś
gość 10.08.2018 12:33
jak ja jej nie trawie!!!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 574