Wtorek 14.08.2018 00:20

Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia: Chylińska, Stenka, Sablewska… (ZDJĘCIA)

modapudelek stylizacje tygodnia Agnieszka Chylińska Danuta Stenka Maja Sablewska Julia Wieniawa Agata Młynarska Hailey Baldwin Katy Perry Charlize Theron

Nasze zestawienia najciekawszych stylizacji zdominowane są przeważnie przez zachodnie gwiazdy, jako że nasze rodzinne podwórko nie zaopatruje celebrytów znad Wisły w nadmiar ciekawych wydarzeń, na których mogliby zabłysnąć poczuciem stylu i odrobiną fantazji. Inaczej było jednak w tym tygodniu, głównie za sprawą prezentacji jesiennej ramówki TVN-u, który w swojej "stajni" ma pokaźną liczbę pasjonatek mody.

Zobacz: Najciekawsze stylizacje minionego tygodnia: Markowska, Jenner, Lopez… (ZDJĘCIA)

Na całość poszła zdecydowanie Małgorzata Rozenek-Majdan, która jako jedna z większych gwiazd stacji pojawiła się w obszernej kreacji od Versace. Podążając za trendem na monochromatyczne stylizacje, Izabela Janachowska zaprezentowała się w kanarkowym garniturze, natomiast Danuta Stenka postawiła na elegancki, śnieżnobiały kombinezon. Biel i czerń dominowały też w stylizacjach zza oceanu, m.in. w kostiumach jednej z oryginalnych supermodelek, Christy Turlington i narzeczonej Justina Biebera, Hailey Baldwin.

Która z tych stylizacji najbardziej przypadła wam do gustu, a która powinna pozostać w szafie?

« Poprzednie 1/17

Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia

2Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia