Niedziela 19.08.2018 12:45

Magdalena Środa ciepło o Januszu Korwin-Mikkem: "To śmieć"

Magdalena Środa Janusz Korwin-Mikke Kora Korynna Korwin-Mikke

Magdalena Środa ciepło o Januszu Korwin-Mikkem: "To śmieć"

Janusz Korwin-Mikke słynie ze swoich bezkompromisowych poglądów na każdy w zasadzie temat. Nie ukrywa swojej miłości do Władimira Putina, którego chciałby mianować prezydentem Polski, krytycznej opinii na temat obowiązkowych szczepień, niepełnosprawnych, którzy jego zdaniem powinni masowo umierać pod płotem oraz kobiet, które uważa za podgatunek, używany w gospodarstwie domowym i postuluje odebranie im praw wyborczych.

Polityk znany jest także ze swojej jurności. Tuż przed siedemdziesiątką spłodził piąte z kolei dziecko, a krótko po siedemdziesiątych urodzinach - szóste, z młodszą o 44 lata kobietą.

Prywatnie lubi zadawać się z patologią. Po chwilowym zauroczeniu wytatuowanym raperem Popkiem, któremu chciał przydzielić miejsce na liście wyborczej Partii Wolność, uznał, że "król Albanii" jest dla niego jednak zbyt normalny. Janusz zdecydowanie woli osoby takiego pokroju jak jego bliski współpracownik, Grzegorz G., który dla zabawy świadomie zarażał kobiety kiłą.  Zresztą nawet, gdy sprawa wyszła na jaw, Korwin-Mikke nie robił z tego wielkiego problemu, wychodząc z założenia, że ofiary same były sobie winne, bo po co pchały się Grzegorzowi G. do łóżka...

Ostatnio Janusz błysnął daleko idącą wyrozumiałością dla pedofili. Jego zdaniem to nawet lepiej, że Kora była w dzieciństwie molestowana przez księdza, a Ingmara Bergmana regularnie lał ojciec, bo dzięki temu stali się wybitnymi artystami.

Lewica biadoli, że "Kora" była w dzieciństwie "molestowana" przez księdza. Pytam: czy to zmieniło Jej życie?  - napisał na Twitterze. Jeśli TAK - to być może zamiast wybitnej piosenkarki wyrosłaby przeciętniaczka - albo (o zgrozo!) pieśniarka katolicka? "Co cię nie zabije, to cię wzmocni!" - przypominam - napisał niedawno.

Nie ma powodu wątpić, że Janusz tę szorstką zasadę stosował wobec własnych dzieci. Nie wiadomo, co poszło nie tak, w każdym razie starsza córka polityka nie została, niestety wybitną artystką, tylko złodziejką sklepową, narkomanką i piratką drogową.

Trudno się dziwić, że w tej sytuacji wychowawcze porady Janusza wywołały głównie politowanie.

Korwin-Mikke to dla mnie śmieć - wyznała w Super Expressie przyjaciółka Kory, Magdalena Środa która do ostatnich chwil życia trzymała ją za rękę. Niewart komentowania. Powinien odejść z polityki już dawno temu.

Tymczasem Janusz ma dokładnie przeciwne zdanie i odważnie zapowiada, że stanie do wyborów na prezydenta Warszawy.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (276)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 276
Odpowiedz
385 106
zgłoś
Gość 19.08.2018 12:45
Ma racje! To wariat
Odpowiedz
108 113
zgłoś
gość 19.08.2018 12:46
Sroda jeszcze gorsza.
Odpowiedz
60 73
zgłoś
gość 19.08.2018 12:47
oni oboje powinni już się uspokoić....
Odpowiedz
91 110
zgłoś
gość 19.08.2018 12:47
Gość: Ma racje! To wariat
ona jest akurat taka sama....
Odpowiedz
78 45
zgłoś
gość 19.08.2018 12:47
W pełni się zgadzam
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 276