Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupa odpowiada Pudelkowi i przyznaje, że REKLAMOWAŁA KOSMETYKI TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH! "Nie wszyscy jesteśmy Matką Teresą"

325
Podziel się

Joanna nagle wycofuje się rakiem... "Był taki czas, że może byłam naiwna".

Krupa odpowiada Pudelkowi i przyznaje, że REKLAMOWAŁA KOSMETYKI TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH! "Nie wszyscy jesteśmy Matką Teresą"
bCyRNsBN

Nowy kontrakt reklamowy Małgorzaty Rozenek niespodziewanie wywołał spór ideologiczno-ekologiczny dotyczący branży kosmetycznej. Wszystko zaczęło się, gdy Joanna Krupa stwierdziła, że rzeczona firma testuje kosmetyki na zwierzętach. Prawda leży jednak po środku: oficjalnie takich testów nie ma, ale na przykład Chińczycy wymagają, by wszystkie kosmetyki zza granicy przechodziły badania na zwierzętach, bo to ma służyć "bezpieczeństwu".

Przyjrzeliśmy się branży kosmetycznej i szumnym deklaracjom celebrytek, które rzekomo nie przykładają ręki do krzywdy zwierząt. Prawda jest jednak brutalna: od skórzanych torebek przez sztuczne rzęsy (produkowane często z norek) do wegańskich czy wegetariańskich "kosmetyków cruelty-free", które sprzedawane są w plastikowych opakowaniach - nas wszystkich dotyczy wykorzystywanie zwierząt. Nieważne czy kupujemy kosmetyki w Biedronce czy w butiku Yves Saint Laurent.

bCyRNsBP

Wygląda na to, że nasz artykuł dotarł do Joanny Krupy, która postanowiła nam odpowiedzieć. Odczytujemy to jako sukces, bo Dżoana przyznała na Instagramie, że sama kiedyś reklamowała kosmetyki testowane na zwierzętach. Czyli robiła dokładnie to, co teraz wytyka innym.

Nie wszyscy jesteśmy Matką Teresą, ja też nie jestem aniołem. Zawsze będę robić jakieś błędy w życiu, ale jak będę mogła coś rozgłaszać, to będę to robić do końca życia - zaczęła swoje tłumaczenia, które szybko przekuła w osobisty sukces:

Jestem pod ogromnym wrażeniem wszystkie mesendżes co odbieram, że otworzyłam wam oczy na firmy, które testują kosmetyki na zwierzętach. Niestety żyjemy w takich czasach, że kasa jest ważna i takie firmy kłamią i nie powiedzą prawdy.

Niestety, Joanna nie potrafiła przyznać się do błędu bezpośrednio, tylko zasugerowała, że jesteśmy opłacani przez tę czy inną firmę kosmetyczną, które teraz wyciąga brudy z jej życiorysu... To faktycznie jeden z najpopularniejszych zarzutów, jaki pojawia się właściwie pod każdym naszym artykułem.

bCyRNsBV

Widzę, że ta jedna firma próbuje przekupywać tabloidy, że ja kiedyś użyłam czy promowałam... Ta firma próbuje znaleźć dziurki w moim życiu... - mówiła Joanna.

Asiu i Wy, Drodzy Czytelnicy, umówmy się: gdyby faktycznie ktokolwiek nam płacił, to chyba nie pracowalibyśmy w Pudelku, tylko byli na wiecznych wakacjach sponsorowanych przez wszystkich dookoła? Mamy przecież tylu wrogów, że każdy chciałby "wysłać nam przelew". Wciąż czekamy na te miliony. Po drugie, naprawdę znamy większe brudy z życiorysów gwiazd niż reklamowanie tego czy owego i kiedy przyjdzie na to czas, "przelewy" nie powstrzymają nas od odpowiednich publikacji.

Był taki czas, że może byłam naiwna, ale teraz jest teraz - powiedziała Krupa. Zawsze ufałam na stronach internetowych jak pisali [że nie testują kosmetyków na zwierzętach - przyp. red.], ale odkąd się dowiedziałam, że to nieprawda, mam kontakt z PETĄ - zakończyła swój wywód Joanna.

Dziękujemy. Może trzeba było tak od razu?

bCyRNsBW
bCyRNsBX
bCyRNsCq
KOMENTARZE
(325)
gość
2 lata temu
Czekam na te brudy, co ich żaden przelew nie powstrzyma
Gość
2 lata temu
Walczy z futrami a torebki i buty nosi ze skóry? Skąd ona tę skórę bierze? O****a za kasę!
Gość
2 lata temu
Takie wlasnie jestescie panie Celebrytki- dla kasy sprzedacie wszystko, nawet wlasny honor i sumienie.
bCyRNsCr
Gość-
2 lata temu
Prawda jest taka, ze po prostu jeszcze 30 lat temu tak naprawdę nikt nie był niczego świadomy. Jadło się co było, mylo i smarowalo się tym co miała się po prostu kupione. I nie porównujmy przeszłości. Patrzmy na to co jest teraz
gość
2 lata temu
Tytuł artykułu wprowadza w błąd. Przecież Krupa powiedziała, że producenci kłamią, że nie testują kosmetyków na zwierzętach i wcześniej nie zdawała sobie z tego sprawy.
Najnowsze komentarze (325)
gość
2 lata temu
Też przed tą aferą nie wiedziałam które firmy testują na zwierzętach i to mi otworzyło oczy. Podobno są polscy producenci kosmetyków, mniejsze firmy które tego nie robią. Pojadę 21 września na beautydays do Nadarzyna i się rozeznam co proponują bo mają się tam wystawiać
Gość
2 lata temu
PETA to dopiero sa przewaly. Zwierzeta cierpia przez nich nie mniej niz przez firmy testujace. A do tego pod przykrywka pomagania im...
gość
2 lata temu
Przelewy idą na pozwy ;p a tak poza tym w tym kontekście pisze się "z zagranicy" a nie "zza granicy". Z resztą artykułu się zgadzam.
PudelekBurdel...
2 lata temu
Pani Dzoano, kasa nie jest ważna. Tylko w głowach pustych ludzi kasa jest ważna bo żadnych innych wartości w tych głowach nie ma.
Gość
2 lata temu
Krupa to hipokrytka!!!!
Magix
2 lata temu
No prosze wielka obrończyni zwierząt. Wszystko dla kasy. Sztuczna lala
Gość
2 lata temu
Wy macie jakieś brudy ?! 90% publikacji to kopia kozaczka i p********ie 3 po 3... newsem dla was jest ze ktoś ma torebkę za 10 tys. No żal...
Gość
2 lata temu
A PETA to wyznacznik? Wyznacznik który usypia 90% zwierząt jakie do nich trafiają. Wyznacznik który nie spełnia swoich własnych wymogów co do warunków w schroniskach. PETA to fikcja.
bCyRNsCj
gość
2 lata temu
kto bez grzechu niech żuci kamieniem ... ;) jesteście hipokryci zawistne mośki komuś wypominacie a sami święci ...?
gość
2 lata temu
Bronienie psa a szczura to dwie inne rzeczy . G****a
gość
2 lata temu
Krupa Ty C**o znieważyłaś Krzyż
Gość
2 lata temu
Ale przynajmniej coś się stara robić i pomaga zwierzetom
Nadia
2 lata temu
Joaśka jest w porządku. Robi coś dla zwierząt.
gość
2 lata temu
wszystko fajnie ale krzyż i różaniec nie na miejscu.
...
Następna strona
bCyRNsCL