Wtorek 21.08.2018 00:10

Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia: Górniak, Kayah, Szpak... (ZDJĘCIA)

modapudelek stylizacje tygodnia Michał Szpak Edyta Górniak Kayah Nicki Minaj Heidi Klum Patricia Kazadi Natalia Nykiel Monika Brodka

Nieprzespane noce i nieprzyjemne zapachy w komunikacji miejskiej powodowane wysokimi temperaturami zdecydowanie dają nam się we znaki już odrobinę za długo. Od pogodowych kaprysów nie są w stanie odpocząć nawet gwiazdy, walczące z nadmierną potliwością pod obstrzałem wszędobylskich fleszy. Próbując być może ponaglić nadejście jesieni, celebrycka śmietanka zasmakowała przez ostatnie siedem dni w zdecydowanie mroczniejszych odcieniach, niż miało to miejsce dotychczas.

Zobacz: Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia: Chylińska, Stenka, Sablewska… (ZDJĘCIA)

Na iście gwieździstą stylizację postawiła Nicki Minaj, pojawiając się przed obliczem rzeszy fanów w czarnym jak smoła aksamicie. Emily Ratajkowski postawiła natomiast na bardziej gotycką zabawę z czernią, owijając swoje wyżyłowane ciało w mroczne koronki. Fankami klasycznego monochromatyzmu okazały się być również nasze rodzime gwiazdy, do których zaliczyć możemy Monikę Brodkę czy Patrycję Markowską.

Która ze stylizacji okazała się być w tym tygodniu strzałem w dziesiątkę, a która to totalne pudło?

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/18

Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia

2Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia