Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolina Leszko, która ma śpiewać piosenki Kory, ujawnia: "Zaczęłam się bać o życie moje i moich dzieci"

206
Podziel się

Wokalistka Złotego Maanamu, która ma zastąpić Korę na scenie, skarży się na falę hejtu. "Ktoś zapowiedział, że przyjedzie na nasz koncert i zrobi tam demolkę".

Karolina Leszko, która ma śpiewać piosenki Kory, ujawnia: "Zaczęłam się bać o życie moje i moich dzieci"
bCHssPzF

Kilka dni temu, niecały miesiąc po śmierci Kory, jej dawni koledzy z zespołu Bogdan Kowalewski, Paweł Markowski oraz Krzysztof i Ryszard Olesińscy zapowiedzieli trasę koncertową Złotego Maanamu z nową wokalistką, Karoliną Leszko. Ryszard Olesiński wyjaśnił w Internecie, że chodzi o uczczenie pamięci dopiero co zmarłej Kory oraz nieżyjącego od pięciu lat Marka Jackowskiego. Przypominał, że pomysłodawcą Złotego Maanamu był właśnie Jackowski, który zresztą osobiście wybrał nową wokalistkę w Szansie na sukces.

Póki żyła Kora, stanowczo sprzeciwiała się reaktywacji repertuaru, który w ogromnej większości tworzyła z Jackowskim, pod szyldem zawierającym w nazwie słowo "Maanam" objęte od 18 lat ochroną patentową. W nerwach nazwała nawet byłych kolegów "hienami". Kamil Sipowicz sugerował zaś, że jeśli będą oni upierali się przy tej nazwie, to konieczne może okazać się skierowanie sprawy na drogę sądową.

Muzycy chwilowo odpuścili, jednak krótko po śmierci Kory powrócili do pomysłu. Już nie pytają nikogo o zgodę, tylko ogłaszają oficjalnie rozpoczęcie trasy koncertowej, zapewniając, że chodzi wyłącznie o uczczenie pamięci zmarłych Kory i Marka.

bCHssPzH

Niestety, fani nie wyglądają na przekonanych. W Internecie pojawiły się pomówienia o "skok na kasę" i to akurat są te bardziej stonowane opinie. Bo nie brakuje tez dużo bardziej radykalnych.

Karolina Leszko, która została wybrana przez Jackowskiego na wokalistkę Złotego Maanamu i przez minione lata czekała na swoją szansę na sukces, ujawnia, że dostaje pogróżki z fanklubów Kory.

Szmato pie*dolona, dostaniesz po ryju ty powinnaś gnić w trumnie, a nie Kora, zdechniesz, dziwko - to tylko niektóre fragmenty szokujących wiadomości, które ma otrzymywać, a którymi postanowiła podzielić się z... Super Expressem.

Zaczęłam się bać o życie moje i moich dzieci - wyznaje roztrzęsiona Leszko. Zalała mnie fala wyzwisk i pogróżek na prywatnym Facebooku. Na dodatek ktoś zapowiedział, że przyjedzie na nasz koncert i zrobi tam demolkę.

bCHssPzN

Menedżer zespołu, Wojciech Pijanowski, dawny prowadzący Koła Fortuny, a prywatnie wieloletni przyjaciel Marka Jackowskiego, zapowiada, że nie puści tego płazem.

Sprawę zgłosiliśmy na policję - informuje w tabloidzie. Karolina ma takie same prawa jak inni. Policjanci już prześwietlają tego hejtera. Napadanie na dziewczynę bez powodu to jest świństwo do kwadratu. Ja rozumiem krytykę, ale unikałbym chamstwa i języka, który podpada pod paragrafy Kodeksu karnego.

Czy w Was też to wszystko budzi już niesmak?

bCHssPzO
bCHssPzP
bCHssPAi
KOMENTARZE
(206)
gość
2 lata temu
Chorzy ludzie piszą takie rzeczy.... Czy Kora byłaby dumna z takich fanów?? Psychopaci a nie ludzie rozkochani w muzyce.
gość
2 lata temu
ludzie powinni zagłosować butami - nie kupować biletów, nie chodzić na koncerty - sprawa sama się rozwiąże. nie będzie kaski, nie bedzie ani złotego ani srebrnego maanamu.
Gość
2 lata temu
Nie idzmy na ich koncerty i tyle.
bCHssPAj
gość
2 lata temu
Przecież na zdjęciu jest inna Karolina Leszko...
gość
2 lata temu
Przestancie w kolko pisac o Korze i Lewandowskich bo przestane tu wchodzic. Blagam.
Najnowsze komentarze (206)
gość
2 lata temu
hiena cmentarna
Ania
2 lata temu
Niektórzy ludzie maja problem z zaakceptowanie rzeczywistości. Cos sie kończy ale też cos zacYna, nie dajmy sie zwariować. Nic nie jest constans.
Gość
2 lata temu
Sarmata hiena
gość
2 lata temu
Kora była dla mnie kimś wyjątkowym. Wychowałam się na piosenkach Mannamu, ale nie rozumiem hejtu, który tylko dlatego, że przypomina Korę i Mannam tak wpływa na internautów. Ja też kocham Korę i Mannam.
gość
2 lata temu
Nareszcie zmieniliście zdjęcie szanowni redaktorzy!
Gość
2 lata temu
Jest wokalistka i niech śpiewa ale dlaczego piosenki Maanamu? Niech stworzy swój repertuar. A juz śpiewanie po śmierci Kory jest mocno niesmaczne
Gość
2 lata temu
Haha ludzie mąż tego pustaka to przestępca i pewnie opłaca media by spełnić zachcianki o sławie tego powtarzam Pustaka
gość
2 lata temu
Kora była tylko jedna. !
bCHssPAb
gość
2 lata temu
Kora i Marek nie zastąpieni żaden falsyfikat ich nie zastąpi są the best
Gość
2 lata temu
Posłuchałam na you tube jak ta pani śpiewa.....i kończ waść wstydu oszczędź. I tyle....
Gość
2 lata temu
Żenada. By uczcić Korę powinni uszanować jej wolę... A jakby nie było - skutecznie przeciwstawiała się reaktywacji.
Gość
2 lata temu
Kory nie da sie zastąpić...
Gość
2 lata temu
Spokojnie nikt na takie gówno nie przyjedzie chyba że pseudo kibole sie nudzą. Ale nawet oni na słowo kora będą s********ć np do kina na 3 cz król lew.
gość
2 lata temu
Karolina Leszko i reszta bandy wymazała tysiące niepochlebnych komentarzy pod ich kawałkami na jutubie. zostawili tylko pozytywne, ale wiocha. część teledysków ma zablokowane komentarze. Część nie ujawnia liczby lajków, bo pewnie są w przeważającej części diskajki. Masakryczni oszuści.
...
Następna strona
bCHssPAD