Piątek 24.08.2018 16:00

Karolina Leszko, która ma śpiewać piosenki Kory, ujawnia: "Zaczęłam się bać o życie moje i moich dzieci"

Kora Kamil Sipowicz Ryszard Oleśnicki Złoty Maanam Karolina Leszko Maanam

Karolina Leszko, która ma śpiewać piosenki Kory, ujawnia: "Zaczęłam się bać o życie moje i moich dzieci"

Kilka dni temu, niecały miesiąc po śmierci Kory, jej dawni koledzy z zespołu Bogdan Kowalewski, Paweł Markowski oraz Krzysztof i Ryszard Olesińscy zapowiedzieli trasę koncertową Złotego Maanamu z nową wokalistką, Karoliną Leszko. Ryszard Olesiński wyjaśnił w Internecie, że chodzi o uczczenie pamięci dopiero co zmarłej Kory oraz nieżyjącego od pięciu lat Marka Jackowskiego. Przypominał, że pomysłodawcą Złotego Maanamu był właśnie Jackowski, który zresztą osobiście wybrał nową wokalistkę w Szansie na sukces.

Póki żyła Kora, stanowczo sprzeciwiała się reaktywacji repertuaru, który w ogromnej większości tworzyła z Jackowskim, pod szyldem zawierającym w nazwie słowo "Maanam" objęte od 18 lat ochroną patentową. W nerwach nazwała nawet byłych kolegów "hienami".  Kamil Sipowicz sugerował zaś, że jeśli będą oni upierali się przy tej nazwie, to konieczne może okazać się skierowanie sprawy na drogę sądową.

Muzycy chwilowo odpuścili, jednak krótko po śmierci Kory powrócili do pomysłu. Już nie pytają nikogo o zgodę, tylko ogłaszają oficjalnie rozpoczęcie trasy koncertowej, zapewniając, że chodzi wyłącznie o uczczenie pamięci zmarłych Kory i Marka.

Niestety, fani nie wyglądają na przekonanych. W Internecie pojawiły się pomówienia o "skok na kasę" i to akurat są te bardziej stonowane opinie. Bo nie brakuje tez dużo bardziej radykalnych.

Karolina Leszko, która została wybrana przez Jackowskiego na wokalistkę Złotego Maanamu i przez minione lata czekała na swoją szansę na sukces, ujawnia, że dostaje pogróżki z fanklubów Kory.

Szmato pie*dolona, dostaniesz po ryju ty powinnaś gnić w trumnie, a nie Korazdechniesz, dziwko - to tylko niektóre fragmenty szokujących wiadomości, które ma otrzymywać, a którymi postanowiła podzielić się z... Super Expressem.

Zaczęłam się bać o życie moje i moich dzieci - wyznaje roztrzęsiona Leszko. Zalała mnie fala wyzwisk i pogróżek na prywatnym Facebooku. Na dodatek ktoś zapowiedział, że przyjedzie na nasz koncert i zrobi tam demolkę. 

Menedżer zespołu, Wojciech Pijanowski, dawny prowadzący Koła Fortuny, a prywatnie wieloletni przyjaciel Marka Jackowskiego, zapowiada, że nie puści tego płazem.

Sprawę zgłosiliśmy na policję - informuje w tabloidzie. Karolina ma takie same prawa jak inni. Policjanci już prześwietlają tego hejtera. Napadanie na dziewczynę bez powodu to jest świństwo do kwadratu. Ja rozumiem krytykę, ale unikałbym chamstwa i języka, który podpada pod paragrafy Kodeksu karnego. 

Czy w Was też to wszystko budzi już niesmak?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (281)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 281
Odpowiedz
562 27
zgłoś
gość 24.08.2018 16:01
Chorzy ludzie piszą takie rzeczy.... Czy Kora byłaby dumna z takich fanów?? Psychopaci a nie ludzie rozkochani w muzyce.
Odpowiedz
242 72
zgłoś
gość 24.08.2018 16:02
Przestancie w kolko pisac o Korze i Lewandowskich bo przestane tu wchodzic. Blagam.
Odpowiedz
214 18
zgłoś
gość 24.08.2018 16:02
Przecież na zdjęciu jest inna Karolina Leszko...
Odpowiedz
67 47
zgłoś
Gość 24.08.2018 16:03
Kory panna nie przebije ale jak chce się ośmieszać żerując na jej twórczości by zaistnieć w świadomości to przecież może.
Odpowiedz
396 65
zgłoś
Gość 24.08.2018 16:03
Nie idzmy na ich koncerty i tyle.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 281