Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kora o byłych kolegach z Maanam: "HIENY CMENTARNE!"

382
Podziel się

"Wystąpimy na drogę prawną" - ostrzega. Żarty się skończyły?

Kora o byłych kolegach z Maanam: "HIENY CMENTARNE!"
bDyXZPAR

_

_

bDyXZPAT

Kora po krótkich wakacjach zdecydowała się ogłosić w mediach, że walczy z chorobą nowotworową, ale jej rokowania są dobre. Piosenkarka zamierza nawet wrócić do jury Must be the music i najwyraźniej nie chce znikać z show biznesu. Okazuje się, że gwiazda wypowiedziała wojnę nie tylko rakowi jajnika, ale także... byłym kolegom z zespołu Maanam.

Muzycy, którzy zostali wyrzuceni z grupy, postanowili znowu zagrać razem i wykorzystać popularność Maanamu. W połowie stycznia miał odbyć się ich pierwszy koncert z nową wokalistką Karoliną Leszko. Na plakatach reklamujących występ pojawiła się także nowa nazwa zespołu - Złoty Maanam.

Kora postanowiła zareagować i ogłosiła, że jeśli grupa nie zmieni nazwy, wystąpi na drogę prawną. Na jej profilu na Facebooka pojawił się bardzo ostry wpis:

Pragniemy zareagować na doniesienia medialne o tym, że grupa byłych muzyków zespołu Maanam chce założyć zespół muzyczny o nazwie Złoty Maanam. (...) Nie mamy nic przeciwko temu, żeby nowy zespól wykonywał piosenki z repertuaru zespołu Maanam. Nie może jednak używać historycznej i prawnie chronionej nazwy Maanam. Dodanie przymiotnika Złoty do Maanam niczego tu nie zmienia. Marka Maanam jest znakiem towarowym zarejestrowanym i chronionym polskim prawem. Używanie jej przez trzech byłych muzyków, którzy grali w zespole Maanam tylko przez określony czas, będziemy uważali za zawłaszczenie i wystąpimy na drogę prawną. Tym bardziej iż muzycy ci zostali wykluczeni z zespołu Maanam przez Korę i Marka Jackowskiego z różnych powodów.

bDyXZPAZ

Jackowska nazywa ich dalej "hienami cmentarnymi":

Nie mam nic przeciwko tym muzykom, kiedyś ich nawet bardzo lubiłam. Tej dziewczynie też życzę, aby zrobiła wielką karierę, ale pod swoim nazwiskiem. Wszystko w dosyć okrutny sposób zbiegło się ze sobą: śmierć Marka, moja choroba i próba zawłaszczenia nazwy Maanam. Byli koledzy zachowują się jak hieny cmentarne. Może właśnie to byłaby odpowiednia dla nich nazwa?

_

bDyXZPBa

_

bDyXZPBu
KOMENTARZE
(382)
Gość
7 lat temu
Zdrowiej kochana !
gość
7 lat temu
Kora, zajmij się zdrowiem!
gość
7 lat temu
Zdrowia, Pani Olgo!
bDyXZPBv
gość
7 lat temu
Dobrze gada, niech wraca do zdrowia, świetna babka :)
gość
7 lat temu
Zycze jej zdrowia mimo ze do konca jej nie trawie, 3mam kciuki!
Najnowsze komentarze (382)
gość
2 lata temu
Karolina Leszko i trzej złodzieje z ex Maanamu: zakłamane pazerne hieny cmentarne!
gość
4 lata temu
Nieustraszona;) nie przestraszyła się Rozenek
http://conver...
5 lata temu
converse台灣門市
parajumpers p...
6 lat temu
parajumpers doris jacket parajumpers parka gebraucht
aranże
7 lat temu
Can I use? this as background music for free on my YouTube videos? :) aranże
karaoke
7 lat temu
Karaoke-ing lagu party rock anthem. Havoc gila T_T karaoke
gość
7 lat temu
hiena to bardzo brzydkie słowo, pani olgo... widać są rzeczy na których zależy pani bardziej niż na własnym zdrowiu, a to niedobrze. gdyby nie zespół być może nuciłaby pani coś tam pod nosem w barze karaoke - proszę wziąć to pod uwagę i wlać w życie miłość w końcu... zdrowia!!
gość
7 lat temu
Hieny????? a kim ona jest. Wywaliła z zespołu jego założyciela jak coś z ręką miał i nie mógł grac na gitarze. Przypłacił to zawałem. Nie pamiętacie jak o tym z ogromnym żalem opowieadł.A i lata temu z sipowiczem go zdradziła robiąc sobie dziecko i wmawiając markowi że to jego. Potem synowi jak miał 10 w przypływie szczerości , po jakimś koncercie powiedziała że facet którego za ojca nim nie jest. paranoja. A może karma co???????
bDyXZPBn
gość
7 lat temu
może Kora chce wykorzystać chorobę do podlej walki ? w 2008 r Jackowski zawiesił działalność zespołu bo Kora mimo zakazu nagrała jego piosenki. szkoda ze nie poszedł do sadu
gość
7 lat temu
nie wiadomo kto zostanie hiena cmentarna, zdrowie powraca skoro taka bojowa może ta choroba to pic na wodę?
gość
7 lat temu
zycze zdrowia pani olgo,wychowalam sie na pani muzyce,chyle czolo...
gość
7 lat temu
Stare dziady z Czerwonych gitar robią to samo,co członkowie Maanamu Kasa ,kasa,kasa
gość
7 lat temu
Ma pani rację ,pani Koro .Złoty Manam będzie się kojarzył z największymi przebojami dawnego Manamu pani i pana Marka Jackowskiego.To perfidne robienie w ten sposób kariery. Jestem z Panią i życzę zdrowia
kasjer
7 lat temu
nie wygra-Kora i zespół Maanam,Kora sobie zespół sobie i jest ok!!!
...
Następna strona
bDyXZPBP