Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dama Agata Szostek zdradza kulisy programu: "Tak, "Projekt Lady" był reżyserowany. Bańka prysła!"

239
Podziel się

Agata zdradziła również, jaką osobą poza kamerami jest Małgorzata Rozenek.

Dama Agata Szostek zdradza kulisy programu: "Tak, "Projekt Lady" był reżyserowany. Bańka prysła!"
bCIqXsRN

Uczestnicy talent show i rozmaitych programów, których formuła została zaczerpnięta z zagranicy zwykle po zakończeniu emisji nagranych odcinków znikają z show biznesu. Zdarzają się jednak wyjątki, kiedy wylansowani przez stację uczestnicy cały czas starają się podtrzymać zainteresowanie zgromadzonych odbiorców, nagrywając vlogi, relacjonując przebieg operacji plastycznych, biorąc udział w innych programach (często żenujących) czy idąc najkrótszą drogą - pokazują nagie ciała.

bCIqXsRP

Agata Szostek wzięła udział w pierwszej edycji programu Projekt Lady i była jedną z najcieplej przyjętych uczestniczek. Od samego początku zaskarbiła sobie sympatię widzów wesołym usposobieniem i szczerą chęcią zmiany. Niestety, nie udało jej się wygrać i odpadła tuż przed finałem.

Agata w przeciwieństwie do koleżanki z programu, Kasi Fik, zamiast upijać się z nieokrzesanymi uczestnikami w Warsaw Shore, postanowiła zawalczyć o popularność nagrywając bardziej "ambitne treści", które jednocześnie zaspokoją ciekawość fanów i będą stanowiły odpowiedź na większość zadawanych pytań.

W piątek do sieci trafił pierwszy odcinek vloga Szostek, w którym zdradziła kulisy powstawania programu. Uczestniczka wyznała, że owszem, program był "reżyserowany", ale bardziej jeśli chodzi o układanie grafiku zajęć dziewczyn. One same robiły i mówiły, co chciały.

bCIqXsRV

Uwaga, uwaga odpowiadam na to wiekopomne pytanie. Tak, "Projekt Lady" był reżyserowany. Bum, trach, koniec, bańka prysła. Mieliśmy wyreżyserowany grafik zajęć, ekipa musiała to zrobić, ale nikt nam słów do buzi nie wkładał, ani nikt nie reżyserował naszego zachowania, w programie byłyśmy prawdziwe - mówi na nagraniu.

Agata postanowiła również odpowiedzieć na pytanie, jaką osobą poza kamerami jest Małgosia Rozenek:

Pani Małgorzata Rozenek jest prześliczna, jest przemiła i jest na pewno wyjątkowa. Taka, jak ją widzicie w telewizji. Ona taka jest. Faktycznie jest taka piękna na żywo.

Zdziwieni?

bCIqXsRW
bCIqXsRX
bCIqXsSq
KOMENTARZE
(239)
gość
2 lata temu
Przecież nie będzie robić negatywnego PR programowi, który fundował jej zagraniczną wycieczkę, metamorfozę itp.
Gość
2 lata temu
Ale tytuł... Z jej wypowiedzi wynika, że nie ma reżyserki tylko mają narzucony plan dnia, co chyba jest normalne.
Gość
2 lata temu
akurat mialam nieszczescie ogladac ten filmik i powiedziala nieco innego. Wiec blagam pudel przestan bawic sie w ta manipulacje slowna i pisz prawde!!
bCIqXsSr
Gość
2 lata temu
Ktos myslal ze to reality jest? Hahahahahhaha skonczeni i****i chyba tylko
Gość
2 lata temu
Z tego, co powiedziala wynika raczej to, ze program nie byl rezyserowany w potocznym znaczeniu
Najnowsze komentarze (239)
Gość
rok temu
To o rodzynku co powiedziała to kto reżyserowal? Sama to wymyśliła czy rodzynek jej kazał
gość
2 lata temu
Każda byłaby piękna po tylu operacjach i zabiegach odmładzających . A jaka piękna była zanim zaczęła być perfekcyjna
Gość
2 lata temu
Ale clickbait, żenujące.
gość
2 lata temu
POWALIŁO MNIE - z żenady
Gość
2 lata temu
A gdzie są cycki rozenki???? Zawsze były cycki rozenki!!!!!!
gość
2 lata temu
to z tego co powiedziała wynika że program nie był reżyserowany, a że był grafik dnia to normalne jak w każdym programie telewizyjnym!!!
gość
2 lata temu
to że mają wyreżyserowany plan dnia to chyba każdy wie!!!!! w końcu to program telewizyjny!!! ale zabłysnęła dziewczyna.
gość
2 lata temu
Sztuczna baba z wielkim parciem na szkło. Nawet jak była zoną Rozenka to miała parcie na szkło tylko On jej nie pozwalał.
bCIqXsSj
Felix
2 lata temu
A było pukanie Małgoni, takie reżyserowane?
Gość
2 lata temu
to dopiero sie nagadalas!!!!!
Gość
2 lata temu
Niewiem jak rozenek może być piękna na żywo jak straszy nawet w tv. Naciągnięta zakompleksiona kobieta. Takiego monstrum jeszcze nie mówiliśmy. Patyczakowate nogi które ledwo co utrzymują wielkie balony. Twarz wykrzywia grymas naciagniecia.
muniek
2 lata temu
Rozenek piękna w którym momencie? , czerwona sukienka sztuczny uśmiech kwiaty na głowie tylko jej piórka w ..... brakuje , wzięła by się za wychowywanie dzieci a nie lansowała się udając 30-latkę a ma 50 lat !!!
wk
2 lata temu
dama. a to dobre :D
Gość
2 lata temu
Co się stało z jej policzkami ? Rozenek ma opad polikow masakra.
...
Następna strona
bCIqXsSL