Wtorek 12.06.2018 22:15

Z "Projektu Lady" do "Warsaw Shore"… Poznajcie punkową Kasię Fik

Kasia Fik Katarzyna "KASIIA" Fik Katarzyna Fik Projekt Lady Operacja Stylówa Warsaw Shore Wczorajsi

Z "Projektu Lady" do "Warsaw Shore"& Poznajcie punkową Kasię Fik

Projekt Lady to "misyjny" program TVN-u, w którym Gonia Rozenek uczy niesforne dziewczyny jak być damą. Choć widzowie praktycznie od początku sugerowali, że program jest ustawiony, show jest hitem stacji.

Uczestniczki Projektu to dziewczyny z "charakterem", lubujące się w imprezach, piciu piwa pod blokiem czy też bójkach pod wpływem alkoholu. Pod okiem Małgoni i dwóch mentorek, dziewczęta uczą się używania sztućców i siedzenia prosto przy stole.

Niestety, szybko okazało się, że nie wszystkie uczestniczki to zwyczajne dziewczyny "z ulicy", które przyszły do programu nauczyć się ogłady i dobrych manier. Niektóre z nich to aktorki-amatorki, wcześniej pojawiające się w innych telewizyjnych produkcjach.

W pierwszym sezonie była to Angelika Karwowska, która wcześniej była Sylwią w polsatowskim paradokumencie Słoiki. Przypomnijmy: Wpadka w "Projekcie Lady": Angelika to... Sylwia ze "Słoików"!

"Gwiazdą" drugiego sezonu Projektu była Julia Jaroszewska, która wcześniej występowała jako przebojową Jojo w Pamiętnikach z wakacji i Marlena, która obudziła się w łóżku z ojcem swojego chłopaka w Dlaczego ja?

Wygląda na to, że drugi sezon hitu TVN-u wykreował jeszcze jedną gwiazdkę telewizyjną. Jest nią Katarzyna "KASIIA" Fik. W TVN-ie wystąpująca jako punkówa, zbuntowana indywidualistka i romantyczka w jednym, bardzo przywiązana do swoich ozdób - biżuterii, pasków, ćwieków.

Kasia jeszcze niedawno zapewniała, że poszła do programu, żeby się zmienić.

Namawiał mnie chłopak, powtarzał, że jestem infantylna, żebym się w końcu ogarnęła. Chciałam to zrobić trochę dla niego. Z drugiej strony też widziałam, że nie jest dobrze. Mnóstwo piłam, imprezowałam, włóczyłam się po mieście po nocy, a potem spałam do południa. Jednak kiedy przyszło co do czego, zabronił mi. Zgłosiłam się do drugiej edycji, już po rozstaniu - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Niestety wszystko wskazuje na to, że nauki mentorek poszły w las. Kasia pojawiła się... w najnowszym odcinku Warsaw Shore. Fik przyszła na domówkę organizowaną przez patocelebrytów z MTV. Wpadła nawet w oko jednemu z nich, Ryjkowi. Jak skończył się udział Kasi w imprezie, dowiemy się dopiero w kolejnym, finałowym odcinku Ekipy.

Co ciekawe, Kasia wystąpiła wcześniej dwóch innych programach: Operacja: Stylówa i Wczorajsi, czyli taśmy prawdy, produkcji ESKA TV, w którym wystąpiła obok Pablo ze słynnego filmiku Mielno zniszczy każdego.

Jak myślicie, czy Kasia w finałowym odcinku Ekipy wyląduje w "bzykalni"?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (136)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 136
Odpowiedz
24 11
zgłoś
gość 12.06.2018 22:17
gość:
Maruś: Szukam chłopaka!
Ja TEŻ ! XD
i ja
Odpowiedz
25 49
zgłoś
Grzyp z gir 12.06.2018 22:17
Mam pytanie. Na bierzmowanie daje sie kase?
Odpowiedz
172 9
zgłoś
gość 12.06.2018 22:17
Dzięki Pudel, Wiedziałem że gdzieś już ją widziałem
Odpowiedz
9 14
zgłoś
Maruś 12.06.2018 22:17
gość:
Maruś: Szukam chłopaka!
Ja TEŻ ! XD
Skąd jesteś
Odpowiedz
363 13
zgłoś
Gość 12.06.2018 22:17
Prawda jest taka że one się nie zmienia bo tak żyją....
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 136