Renulka bełkotliwie broni (?) Rusin: "Spór w sferze publicznej zawsze wymyka się spod kontroli. Zaczyna się walka na siłę medialną"

100
Podziel się

"Myślę, że zapalnikiem było poczucie, że jej wysiłki i wartości zostały zdeprecjonowane i potrzeba wyraźnej ich obrony" - analizuje Renata.

Renulka bełkotliwie broni (?) Rusin: "Spór w sferze publicznej zawsze wymyka się spod kontroli. Zaczyna się walka na siłę medialną"

Renata Kaczoruk ma spore doświadczenie w showbiznesowych konfliktach. Nic dziwnego, że nie odmówiła sobie przyjemności skomentowania najgorętszej dramy ostatnich miesięcy, zwłaszcza, że jedną z jej bohaterek jest jej rywalka, Małgorzata Rozenek.

Perfekcyjna i była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego nie polubiły się na planie Azji Express, który z Rozenek i Majdana zrobił nowych ulubieńców Polaków, a z Renulki, cóż, "Żenulkę": Renulka w "Azja Express" "NAJWIĘKSZĄ ŻENADĄ 2016"!

Niewinne oskarżenia o podły charakter i granie nie fair szybko eskalowały w konflikt na linii Majdany-Wojewódzki, który zakończył się w sądzie. Rozenek od tamtej pory nie marnuje okazji do złośliwych komentarzy pod adresem Kaczoruk. Tak jak wtedy, gdy celebrytka zgodziła się na występ w Tańcu z Gwiazdami.

Wydawać by się mogło, że Renata wykorzysta nadarzającą się okazję konfliktu Rusin z Rozenek, by dopiec rywalce. Jej wypowiedź dla magazynu Party jest jednak bardzo wyważona i dyplomatyczna. Kaczoruk, jako osoba słynąca z empatii, skupia się w niej głównie na uczuciach Kingi i podkreśla, że dla niej samej ekologia również jest niezwykle ważna.

Cieszę się, że przy okazji poruszone były - dla mnie również bardzo ważne - kwestie ekologii i w tym sensie wymiana była warta świeczki i potrzebna. Myślę, że takie tematy będą się coraz częściej pojawiały i będą budziły duże emocje, bo faktycznie ciężko przejść obojętnie nad takimi kwestiami jak cierpienie zwierząt. Bardzo dobrze rozumiem emocje Kingi. Rozumiem też, dlaczego trudno mogło być przyjąć jej krytykę - nikt nie chce mieć poczucia, ze "się do tego przykłada", nawet nie mając bezpośredniego wpływu. *Kinga działa w nadziei, ze może mieć wpływ na wybory innych i małymi krokami zmieniać sytuacje zwierząt. Dobra zmiana czasem wymaga dymu, *jednak chyba nie takiego, jaki powstał. Myślę, że zapalnikiem było poczucie, że jej wysiłki i wartości zostały zdeprecjonowane i potrzeba wyraźnej ich obrony.

Widać, że z czasów Azji Express Renacie została słabość do wielosylabowych, trudnych słów, ale z bełkotliwej wypowiedzi można wywnioskować, że w jej opinii, reakcja Rusin, choć słuszna, była przesadzona.

Spór w sferze publicznej zawsze wymyka się spod kontroli. Zaczyna się niestety walka na siłę medialną i nie wiadomo, jak daleko przesuwa się granice. Dla nikogo o zdrowych zmysłach nie jest to przyjemne doświadczenie i żadnej ze stron nie przynosi poczucia wygranej. Wręcz przeciwnie. Kosztuje mnóstwo stresu.

Myślicie, że Renulka wyciągnęła lekcje po zabiciu swojej "kariery" w Azja Express i celowo pozuje teraz na uduchowioną pacyfistkę?

KOMENTARZE
(100)
gość
rok temu
Reńska, nie używaj słów, których znaczenia nie znasz :D
gość
rok temu
Żenulka weź nie wypowiadaj się już na żaden temat
Gość
rok temu
A niedawno Rusin się dziwiła ze Kuba nie ostrzegł Renulki ze media są bezlitosne
Bergi Miś
rok temu
Wreszcie! Czekaliśmy na wypowiedź tego autorytetu. Teraz już wiemy co mamy myśleć!
Gość
rok temu
Rusin to nowobogacka pseudo-ekologia 😜. Tak samo jak Kulczykowa jeździła po biednych krajach i pokazywała białego człowieka z lepszego świata, taka kochana. Mysle, ze teraz świadomość ekologiczna wzrosła, wszyscy sie jakoś staramy bardziej dbać o zwierzęta i przyrodę, ale większość ludzi robi to w normalny sposób, bez hipokryzji, kretyńskich, przekłamanych postów na Insta.
Najnowsze komentarze (100)
gość
rok temu
Renatka, nie wypowiadaj się. Nikogo nie obchodzą twoje opinie, tylko długie nogi.
gość
rok temu
rusin FTW
gość
rok temu
Renulka-żenulka piszesz o rzeczach, których nie rozumiesz i piszesz żeby pisać. Czyżby już o tobie zapomniano?
Gość
rok temu
Kali jeść kali pic
Gość
rok temu
Nie jestem fanka zadnej z nich, ale Gocha jest klotliwa I ma ciezki charakter. Taka Doda tylko starsza
gość
rok temu
Sama siebie deprecjonuje.Jak mozna byc taka hipokrytka i jeszcze mysleć,ze ktos tego nie widzi.
Gość
rok temu
Kogo wolelibyście mieć w domu znich? Ja Gosię było by miło i wesoło
Gość
rok temu
Ona walczy o siebie .o nic wiecej
gość
rok temu
mysle ze medialne osoby nie powinny tak sie zachowywac przeciez nie sa idealne a jeden drugiemu zazdrosci ale czego
Gość
rok temu
Renata, idź dalej reklamuj buty, najleliej z lewej nogi. Mówienie ci nie wychodzi.
gość
rok temu
mysle ze medialne osoby nie powinny tak sie zachowywac przeciez nie sa idealne a jeden drugiemu zazdrosci ale czego
Gość
rok temu
Zdaje sie, ze rusin, widze po komentarzach, najela "boty" zeby odkrecic afere i teraz raptem same pozytywy ktos tu pisze
gość
rok temu
Rozenek to panienka po Co o niej sie wypowiadac to nikt itelektualnie kto ja powazania ? Nikt
gośćewa
rok temu
Renulka jestes super masz klase
...
Następna strona