Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Rolnik szuka żony": Jessica przywozi różowe kajdanki. "Tańczę na rurze raz wolno, raz szybko"

171
Podziel się:

Znowu się nie zawiedliśmy. Mamy nadzieję, że TVP zaproponuje jej własny program.

"Rolnik szuka żony": Jessica przywozi różowe kajdanki. "Tańczę na rurze raz wolno, raz szybko"

Akcja piątej edycji Rolnik szuka żony powoli się zagęszcza. W ostatnim odcinku mężczyźni szukający miłości w telewizji wybrali swoje kandydatki, którym zorganizowali zabawy integracyjne. Powoli zaczęły tworzyć się też kliki i kółka wzajemnej adoracji. Póki co faworytką widzów została "krokieteryjna" Jessica.

W najnowszym odcinku pokazano, jak kandydatki przyjechały do poszczególnych gospodarstw, by przez tydzień zamieszkać z rolnikami. Łukasz na wstępie przyznał przed kamerą, że ma już faworytkę, ale nie zdradzi tego pozostałym, żeby "nie psuć atmosfery domu". Jego ulubienicą jest 31-letnia Agata, która przed kamerą odczytała wiersz własnego autorstwa, którego nie powstydziłaby się Isabel Marcinkiewicz. Łukasz był rozedrgany i pełen emocji - odnosimy wrażenie, że w następnym odcinku już się jej oświadczy.

Jan trochę bulwersował się, że musi jeździć na mopie, ale bardzo przyłożył się do polerowania luster, by "zatrzymać w nich złe moce". Jego dom jest duży, pokoje przestronne, acz umeblowane ascetycznie.

Grzegorz postarał się o bukiety kwiatów i czekał na kandydatki razem z mamą. W tym samym czasie dziewczyny szły drogą, ciągnąć za sobą walizki. Co ciekawe, jakoś żadna nie pomyślała, by zapakować się w plecak. Na wstępie zobaczyły pokaz polowania krowy, którym były chyba lekko zszokowane. Potem Grzegorz przepytywał swoje dziewczyny na łące, popisując się znajomością porzekadeł rodem ze strony Bezlitosne.pl.

Marek wyznał nieco sentymentalnie, że chciałby się zakochać. Rolnik ma złamane serce, bo jego była dziewczyna wybrała rozwodnika i alkoholika. Niestety, z Markiem może być ciężko, bo mężczyzna ma problem z okazywaniem emocji i zamiast dotyku woli realną rozmowę. Wioletta, wybranka Marka wyjawiła przed kamerą, że też ma trudną sytuację życiową: w trakcie realizacji programu zmarł jej tata. Potem było jeszcze bardziej krępująco: prym w rozmowach wiodła mama rolnika, strofując Marka na każdym kroku.

Krzysztof okazał się za to bardzo podobny do ojca. Przypomnijmy, że wybrał między innymi Jessikę, która wyznała skromnie, że po prostu marzy, by "poznać normalnego faceta". W wolnym czasie tańczy na rurze "raz wolno, raz szybko" i w szkole kosmetycznej uczy się kłaść peeling kawitacyjny. Jessica nie ma dobrych skojarzeń z miastowymi chłopakami, bo ci chcą tylko wykorzystać dziewczyny.

Niestety, nie wróżymy tej parze przyszłości, bo Jessica już na wstępie dziwiła się, że na wsi jest mało sklepów, a ewentualną teściową skomplementowała, że "w tym wieku" nie wypada jej się mocno malować. Krzysztofowi na przełamanie lodów przywiozła kajdanki z różowym pluszem.

Dalej nie była już tak rozmowna: gdy do gospodarstwa przyjechała druga kandydatka, ograniczyły rozmowę do minimum, skupiając się na schabowym. Jessica mościła się w traktorze, nie zwracając uwagi na dwie pozostałe dziewczyny, które chyba za sobą nie przepadają.

Dwie kandydatki Jana od razu wzięły go w obroty i kazały nosić walizki. Z trzecią Janek trochę flirtował, wyraźnie wyróżniając ją spośród innych, co wzbudziło zrozumiałe niesnaski. Tutaj może być niebezpiecznie, bo mężczyzna od razu zaprezentował wybrankom, jak strzela się z bata. To faktycznie mocno romantyczne. Sobowtórka Majki Jeżowskiej okazała się tymczasem bardzo władcza, zapędzając owce do zagrody.

Już za tydzień będzie jeszcze ciekawiej: Jessica chyba nawet się popłacze... Jak myślicie, która z dziewczyn ma największe szanse u poszczególnych rolników?

Przypomnijmy, że przygody Jessiki możecie śledzić także w WP Pilot. Wystarczy, że klikniecie tutaj.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(171)
gość
4 lata temu
Jessica jest jaka jest, ale przynajmniej ma szczere intencje i jest miła, natomiast jej rywalka z aparatem na zębach wydaje się przebiegła i wyrachowana.
Gość
4 lata temu
Lubie rolnika! Wlasnie obejrzelismy z mezem:) Wy tez nie moze sie sie juz doczekac kolejnego odcinka??:)
Gość
4 lata temu
Jesika użyj kajdanek😀
Gość
4 lata temu
Super program dziś oglądałam 1 raz i się trochę pośmiałam.
Gość
4 lata temu
Mówcie co chcecie, ale Dżesika wydaje się bardzo sympatyczną osobą!
Najnowsze komentarze (171)
gość
4 lata temu
Jesica przynajmniej nikogo nie udaje
gość
4 lata temu
jessica jest bardzo brzydka
gość
4 lata temu
jessica jest bardzo brzydka
Gość
4 lata temu
Ta jesica to szkarada. A ponoć jej brat to brajan
Gość
4 lata temu
haha pudel mega! jeszcze smieszniej niz w odcinku
gość
4 lata temu
jjjjeeesssiica???????????
Gośćvvvvvv
4 lata temu
Przestsncie juz promowac te patologie !!!
Gość
4 lata temu
Moj ojciec pyta co to za program Rolnik szuka ziemi hiji
gość
4 lata temu
Wioletta? Chyba Aneta!
gość
4 lata temu
Jessica to nie kandydatka na żonę dla rolnika.Niech dalej trzyma się rury a rolnika zostawi w spokoju.
Gość
4 lata temu
Niemiecki program Rolnki szuka żony ( Bauer sucht Frau) jest bardziej interesujacy.
gość
4 lata temu
Wyjatkowo brzydka i pusta kobieta. Kto by ja chcial ?
Gość
4 lata temu
Lukasz i Agata / miłość od pierwszego spojrzenia życzę im aby byli razem 💝
gość
4 lata temu
Stworzyli najbardziej stereotypowy obraz uczestniczki zeby zdobyc publicznosc. A ludzie sie na to nabieraja.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie