"Rolnik szuka żony": Pikantne zabawy integracyjne: deptanie kapusty, masaż i kalambury - Pudelek

"Rolnik szuka żony": Pikantne zabawy integracyjne: deptanie kapusty, masaż i kalambury

151 reakcji
0
0
151
Podziel się

Między kandydatkami pojawiły się też pierwsze niesnaski. Mamy dobrą wiadomość: Jessica przeszła dalej.

Przed tygodniem uczestnicy Rolnik szuka żony poznali się z zaproszonymi kandydatkami, których listy najbardziej ich urzekły. Ten etap wydawał się jeszcze względnie łatwy, chociaż też obfitował w emocje. Najbardziej rozczarowany był chyba 30-letni Grzegorz, który nie poznał żadnej z dziewczyn: "Rolnik szuka żony": Rolnicy poznali kandydatki. Nie zabrakło wpadek...

W trzecim odcinku przyszła pora na konkretne decyzje: najpierw rolnicy mieli wybrać po pięć kandydatek. Paradoksalnie to chyba Grzegorz miał najmniejsze problemy z selekcją dziewcząt. Najwidoczniej żadna nie spodobała mu się tak mocno, żeby z pełnym przekonaniem zaprosić ją do dalszego etapu. Łukasz, rozwodnik wychowujący dwójkę dzieci, zastanawiał się nieco bardziej nad kandydatkami. Agata z Garwolina "nawet wpadła mu w oko", co zwiastuje początek miłości od pierwszego wejrzenia. Jan, wielbiciel astrologii, wybrał między innymi sobowtórkę Majki Jeżowskiej, ale odrzucił Grażynę, mimo że romantycznie wyznał, że chciałby z nią ugotować rosół. Mały skandal szykował w programie za to Krzysztof, który chciał oszukać dziewczyny, mówiąc, że nie wybrał żadnej z nich. Wynik był odwrotny: rolnik zaprosił do wstępnej rywalizacji wszystkie kobiety. Marek, hodowca krów, podziękował między innymi Agnieszce z fryzurą na Limahla, która obraziła się i pobiegła po schodach.

Po wyborze kandydatek przyszła pora na zabawy integracyjne. Marek macał z kandydatkami przedmioty, które umieszczono w zabudowanych skrzyniach. Było zatem trochę erotycznie i zabawnie. Dziewczyny wymacały między innymi świecę do motocykla i zalotkę do podkręcania rzęs.
Grzegorz zaprosił dziewczyny do szatkowania i ugniatania kapusty. Podczas tej romantycznej czynności przyszedł czas na przytulanie i wspólne łapanie się za głąba. Dramat rozegrał się, gdy jedna z dziewcząt uszatkowała sobie palec. Grzegorz jakoś się tym nie przejął i poszedł oglądać głąby dalej.

Jan również postawił na kulinaria i zorganizował dla wybranek warsztat przyrządzania czekolady. Trzeba przyznać, że to nietypowe zajęcie jak na polskiego rolnika. Łukasz zdecydował się natomiast na kalambury, które trochę rozjaśniły mu sytuację. Paulina z Essen wyrasta trochę na intrygantkę, bo rolnika mami komplementami, ale do kamery mówi, że wolałaby już wrócić.

Jessica przy grze w "koło prawdy" okazała się fanką zespołu t.A.T.u. Krzysztof chyba nie był zadowolony, zwłaszcza kiedy między dziewczętami pojawiły się pierwsze niesnaski. Zrobiło się jeszcze ciekawiej, gdy rolnik zapytał o pikantne rzeczy, jakie kiedyś robiły jego wybranki. Najlepiej w technice masażu zaprezentowała się Katarzyna.

Ostatecznie rolnicy musieli wybrać tylko trzy kandydatki, które przeszły do dalszego etapu. Jan po prostu odliczył do trzech, chyba nie wspierając się astrologią. Dalej przeszła także Jessica, która dumnie wyznała, że to na pewno kwestia słabszego makijażu. Grzegorz porzucił ofiarę szatkowania kapusty. Marek na koniec przytulił się z kandydatkami, więc chyba z tymi porzuconymi rozstał się bez żalu.

Jak myślicie, które z kandydatek najbardziej pasują do rolników?

151
0
0
0
0
0
0
Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(151)
Gość
rok temu
Krzysiu dzięki ze Jesi będzie :)
Gość
rok temu
Jessica wymiata
Gość
rok temu
Krzysiek i Jesika bomba😁😁😁😉
Najnowsze komentarze (151)
Eryk
rok temu
Blondynka Wioleta ma faceta od dawna to po co zabrała miejsce w eliminacjach innej osobie.
Gość
rok temu
Uwielbiam te wasze opisy i streszczenia😂😂😂
PaulaGość
rok temu
Jak nazywa się Grzegorz ?
gość
rok temu
masakra, najglupszy program z ciekawosci obejrzalam jeden odcinek zeby miec zdanie o programie, dno totalne tak jak i cala telewizja publiczna. Programy dla przyglupow.
anty
rok temu
współczesne federacje sportowe nie mają żadnych skrupułów, zarekalmowałyby wszystko byle kwit się zgadzał
Gość
rok temu
Marek ma cos z psychika-balabym sie go,ma cos z psychopaty i dlatego jest sam
Gość
rok temu
Dziewczyny jak mozecie sie tak ponizac!Ten stary dziadyga to zwykly cham i trep - odliczyl jak krowy na pastwisku!
Gural
rok temu
Faktycznie dobra zagrywka marketingowa, trudno będzie z tego wyjść i klubowi i sponsorom
git
rok temu
Ribentrop-mołotov bedą teraz reklamować na koszulkach
Pat
rok temu
EHF by zareklamował Stalina na koszulkach jakby im podsypali $$$$
wsad
rok temu
współczesne federacje sportowe nie mają żadnych skrupułów, zarekalmowałyby wszystko byle kwit się zgadzał
Khorsj
rok temu
Faktycznie dobra zagrywka marketingowa, trudno będzie z tego wyjść i klubowi i sponsorom
kar
rok temu
Ribentrop-mołotov bedą teraz reklamować na koszulkach
Krzysi
rok temu
Gazprom działa, najpierw liga mistrzów, potem mundial teraz piłka ręczna. Są okazje, żeby ugościć decydentów UE
...
Następna strona