Trwa ładowanie...
Przejdź na

Asia Argento o śmierci Anthony'ego Bourdaina: "Ludzie mówią, że zabiła go moja zdrada, ale on też mnie zdradzał, to nie był problem"

72
Podziel się

"Anthony był w podróży 265 dni w roku. Nie jeteśmy dziećmi, jesteśmi dorośli" - mówiła w wywiadzie.

Asia Argento o śmierci Anthony'ego Bourdaina: "Ludzie mówią, że zabiła go moja zdrada, ale on też mnie zdradzał, to nie był problem"
bDmwUnPF

Asia Argento w czerwcu przeżyła nieprawdopodobną tragedię. Jej partner, ceniony na całym świecie kucharz i osobowość telewizyjna, Anthony Bourdain popełnił samobójstwo. Po jego śmierci na jaw wyszło, że od wielu lat zmagał się z pogłębiającą się depresją.

W poniedziałek światło dzienne ujrzała pierwsza część wzruszającego wywiadu z Asią, w którym włoska aktorka odważyła się skomentować śmierć ukochanego partnera i ciążące na niej zarzuty molestowania seksualnego:

bDmwUnPH

W drugiej części wywiadu Argento odpowiada na zarzuty fanów, którzy sugerują, że jej zdrady i molestowanie seksualne 17-latka doprowadziły do śmierci kucharza:

Ludzie mówią, że to ja go zamordowałam. Mówią, że ja go zabiłam - mówiła starając się powstrzymać łzy. Ludzie myślą, że on się zabił przez coś takiego? On też mnie zdradzał. To nie był problem dla nas. Był w podróży 265 dni w roku. Kiedy widzieliśmy się ze sobą, czuliśmy ogromną przyjemność przebywając w swoim towarzystwie, ale nie jesteśmy dziećmi. Jesteśmy dorośli - tłumaczyła.

To nie pierwszy taki przypadek w Internecie, że kobietę obwinia się o śmierć samobójczą partnera. Ostatnio także Ariana Grande padła ofiarą ataków zrozpaczonych fanów swojego byłego chłopaka, Maca Millera.

bDmwUnPN
bDmwUnPO
bDmwUnPP
bDmwUnQi
KOMENTARZE
(72)
Gość
2 lata temu
Dlaczego ludzie wchodzą w związki, a później zdradzają się nawzajem? O co chodzi? Przecież mogą mieć co noc kogoś nowego, nie krzywdząc przy tym osoby, z którą są.
Gość
2 lata temu
Sorry że nie w temacie ale jeśli chodzi o newsa o Lewandowskiej i jej zarobkach itd. To ja powiem tak gdyby nie jej mąż to dalej zarabiala by na wykopkach u siebie na wsi
gość
2 lata temu
dziewczyny , pozwolicie zeby korporacja kosmetyczna zamykała buzię celebrytom mówiącym prawdę o jej praktykach i doprowadzałą do ich zwolnienia??? ja się na to nie zgadzam , nigdy nie kupię niczego z a-von-u
bDmwUnQj
Gość
2 lata temu
Muzyk czy aktor jest większość czasu poza domem, więc wierności przestrzegają nieliczni.
Gość
2 lata temu
Wielka umoralniaczka a teraz wychodzi, że zdradzała, sypiała z jakimiś gimbusami nieletnimi itp. Najciemniej zawsze pod latarnią
Najnowsze komentarze (72)
Gość
2 lata temu
#metoo
Gość
2 lata temu
Dlaczego on sie zabil mysle ze mial cos na sumieniu ta cala smietanka za niedlugo poplynie
Gość
2 lata temu
Cieszę się że wróciłam do Polski! Newsy tego typu są beznadziejne i nie wiem kogo obchodzą 😉pozdrawiam rodaków 😂
Gość
2 lata temu
Niestety widać po niej że jest nie do końca stabilna psychicznie i emocjonalnie. On też nie był, i tak się właśnie skończył toksyczny związek dwójki pogubionych ludzi.
Gość
2 lata temu
Wielka szkoda ,bardzo lubiliśmy oglądać Anthonego z mężem . W Polsce nie jest tak znany stanach .RRIP
gość
2 lata temu
To na czym polegał ten związek? na zdradach? 100 dni w roku był na miejscu, przez ten czas można się sobą nacieszyć, pokochać a potem tęsknić na wyjeździe a nie zaliczać kolejnych partnerów. Show biznes to bagno.
Gość
2 lata temu
Nie wierzę w to,że ludzie mówiący o tym,że żyjąc w otwartym związku sa oboje szczęśliwi i jednocześnie się kochają. Prędzej czy później myślę,że jednak pojawia się żal i smutek choćby u jednej z nich. Nie chcę generalizować tego,ale jednak jest to przykre dla mnie, że w pewnym momencie człowiek dowiaduje się o tym,że ta druga strona potrzebuje czegoś więcej,czego nie jesteś w stanie jej zapewnić ,ale co jest w stanie dać ktoś inny. Ale co wtedy? Niektórzy godzą się na to aby tej osoby zwyczajnie nie stracić.
Gość
2 lata temu
Avon kojarzy mi sie chemicznie.
bDmwUnQb
gość
2 lata temu
Jeśli to są dorośli to USA ma poważny problem ... oni są tam NIEDOROZWINIĘCI EMOCJONALNIE.
Gość
2 lata temu
Kijowski spódnicy. Kompromitacja ważnej inicjatywy :(
gość
2 lata temu
Zdrady to koszmar... Sama zdradzam i mnie to wykańcza, ale nie mogę przestać...
gość
2 lata temu
Ona mówi " że jest dorosła " ha, ha, ha...……...
Gość
2 lata temu
Jakby bycie dorosłym obligowało do zdrady. Artyści się puszczają i tyle.
ll
2 lata temu
a kto to jest ;lewandowska , ha,ha
...
Następna strona
bDmwUnQD