Wtorek 02.10.2018 15:15

Marina wbija szpilę Sarze Boruc: "Wiem, jakie to trudne ZROBIĆ WSZYSTKO SAMEMU"

Sara Boruc Sara Mannei Marina Łuczenko Marina Łuczenko-Szczęsna Artur Boruc Wojciech Szczęsny

Marina wbija szpilę Sarze Boruc: "Wiem, jakie to trudne ZROBIĆ WSZYSTKO SAMEMU"

Przyjaźń dwóch WAGs pretendujących do tytułu "najpiękniejszych", Sary Boruc i Mariny Łuczenko, była wielokrotnie podkreślana przez nie same w mediach społecznościowych. Żony Artura Boruca i Wojciecha Szczęsnego wyjeżdżały na wspólne wakacje, które obszernie relacjonowały na swoich profilach czy udostępniały wspólne fotografie, pod którymi pisały o sobie "siostry bliźniaczki".

Zobacz: Luksusowe zakupy, podróże i lans na Instagramie - tak wygląda "przyjaźń" Mariny i Sary Boruc (ZDJĘCIA)

Do niedawna z tej dwójki to Marina była większą "gwiazdą" i jak się okazuje, taki układ bardzo jej odpowiadał. Piękna i pogłębiona relacja WAGs skończyła się razem z wydaniem pierwszego singla Sary, który został ciepło przyjęty przez krytyków muzycznych i fanów. Nie można tego powiedzieć o płycie Mariny...

Zobacz: Marina ma żal do Sary? "Wkurza się, że jej płyta się podoba"

Sytuacja pomiędzy "przyszywanymi siorkami" robi się coraz bardziej gorąca. Marina Łuczenko-Szczęsna nie była szczególnie zaangażowana w promowanie muzyki Sary. Mogłoby się wydawać, że żona Wojtka po prostu zmieniła politykę prowadzenia konta na Instagramie, stąd niewielka ilość postów, które nie dotyczą jej samej.

Niestety, szybko się okazało, że Marina wciąż zamierza promować muzykę, jednak tylko "swoich utalentowanych przyjaciół, którzy osiągają wszystko bez pomocy wytwórni":

Jakie to jest dobre. Fajnie jest mieć utalentowanych przyjaciół. Zawsze będę wspierać niezależnych artystów, bo sama wiem jakie to trudne zrobić WSZYSTKO samemu od podstaw bez wsparcia wytwórni (układów), PR'owców itp..." Brawo kochani - napisała, pomijając zasady interpunkcji.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Sary. Żona Artura udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z tortem otrzymanym od wytwórni z okazji premiery albumu:

Dziś odgrzebałam to zdjęcie... Nie wiem, czy widać, ale byłam taka szczęśliwa! To dzień wydania mojego debiutanckiego albumu, mojego emocjonalnego dziecka, mojej historii pełnej wrażliwości, którą mogłam się wreszcie w Wami podzielić... A Wy... nie zawiedliście mnie, okazaliście tyle miłości i zrozumienia dla tej nowej mnie i za to będę Wam dozgonnie wdzięczna 🥀
W moim życiu nie ma już miejsca na negatywne emocje i fałszywych ludzi, pokazaliście mi, że można tak zwyczajnie, bezinteresownie kogoś lubić, wesprzeć i dać tyle miłości.
Moja kochana wytwórnia @universalmusicpolska zadbała o to by ten dzień był specjalny!! Ten piękny torcik z okładką mojej płyty to właśnie prezent od nich😇 Dziękuje, ze jesteście, wpieracie, ze uwierzyliscie we mnie. To także dzięki Wam ten krążek jest jaki jest ❤️ kocham ❤ - napisała pod zdjęciem.

Możemy wnioskować po wzajemnej wymianie "uprzejmości" pomiędzy WAGs, że jesteśmy świadkami początku końca tej wielkiej, luksusowej przyjaźni.

Być może Edward Miszczak powinien wykorzystać obecną sytuację w show biznesie i nakręcić polską wersję serialu Przyjaciółki i rywalki. W obsadzie na pewno mogłyby się znaleźć Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek oraz Sara i Marina...

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (420)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 420
Odpowiedz
228 49
zgłoś
Gośćds 02.10.2018 15:16
Glupie raszple
Odpowiedz
312 56
zgłoś
Gość 02.10.2018 15:18
Obie puste i niesympatyczne
Odpowiedz
20 19
zgłoś
Gość 02.10.2018 15:18
Aha
Odpowiedz
160 96
zgłoś
Gość 02.10.2018 15:18
Marina przynajmniej potrafi śpiewać i od dziecka się tym zajmowała (śpiewała chyba nawet w musicalu), Sara w Idolu została odesłana z kwitkiem. Natomiast obie z prawdziwymi artystkami nie mają nic wspólnego.
Odpowiedz
23 44
zgłoś
Gość 02.10.2018 15:19
Ładna jest
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 420