Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marina wbija szpilę Sarze Boruc: "Wiem, jakie to trudne ZROBIĆ WSZYSTKO SAMEMU"

343
Podziel się

Sara odpowiada: "W moim miejscu nie ma już miejsca na fałszywych ludzi". To koniec ich przyjaźni?

Marina wbija szpilę Sarze Boruc: "Wiem, jakie to trudne ZROBIĆ WSZYSTKO SAMEMU"
bDHTTxnp

Przyjaźń dwóch WAGs pretendujących do tytułu "najpiękniejszych", Sary Boruc i Mariny Łuczenko, była wielokrotnie podkreślana przez nie same w mediach społecznościowych. Żony Artura Boruca i Wojciecha Szczęsnego wyjeżdżały na wspólne wakacje, które obszernie relacjonowały na swoich profilach czy udostępniały wspólne fotografie, pod którymi pisały o sobie "siostry bliźniaczki".

Do niedawna z tej dwójki to Marina była większą "gwiazdą" i jak się okazuje, taki układ bardzo jej odpowiadał. Piękna i pogłębiona relacja WAGs skończyła się razem z wydaniem pierwszego singla Sary, który został ciepło przyjęty przez krytyków muzycznych i fanów. Nie można tego powiedzieć o płycie Mariny...

bDHTTxnr

Sytuacja pomiędzy "przyszywanymi siorkami" robi się coraz bardziej gorąca. Marina Łuczenko-Szczęsna nie była szczególnie zaangażowana w promowanie muzyki Sary. Mogłoby się wydawać, że żona Wojtka po prostu zmieniła politykę prowadzenia konta na Instagramie, stąd niewielka ilość postów, które nie dotyczą jej samej.

Niestety, szybko się okazało, że Marina wciąż zamierza promować muzykę, jednak tylko "swoich utalentowanych przyjaciół, którzy osiągają wszystko bez pomocy wytwórni":

Jakie to jest dobre. Fajnie jest mieć utalentowanych przyjaciół. Zawsze będę wspierać niezależnych artystów, bo sama wiem jakie to trudne zrobić WSZYSTKO samemu od podstaw bez wsparcia wytwórni (układów), PR'owców itp..." Brawo kochani - napisała, pomijając zasady interpunkcji.

bDHTTxnx

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Sary. Żona Artura udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z tortem otrzymanym od wytwórni z okazji premiery albumu:

Dziś odgrzebałam to zdjęcie... Nie wiem, czy widać, ale byłam taka szczęśliwa! To dzień wydania mojego debiutanckiego albumu, mojego emocjonalnego dziecka, mojej historii pełnej wrażliwości, którą mogłam się wreszcie w Wami podzielić... A Wy... nie zawiedliście mnie, okazaliście tyle miłości i zrozumienia dla tej nowej mnie i za to będę Wam dozgonnie wdzięczna 🥀
W moim życiu nie ma już miejsca na negatywne emocje i fałszywych ludzi, pokazaliście mi, że można tak zwyczajnie, bezinteresownie kogoś lubić, wesprzeć i dać tyle miłości.
Moja kochana wytwórnia @universalmusicpolska zadbała o to by ten dzień był specjalny!! Ten piękny torcik z okładką mojej płyty to właśnie prezent od nich😇 Dziękuje, ze jesteście, wpieracie, ze uwierzyliscie we mnie. To także dzięki Wam ten krążek jest jaki jest ❤️ kocham ❤ - napisała pod zdjęciem.

Możemy wnioskować po wzajemnej wymianie "uprzejmości" pomiędzy WAGs, że jesteśmy świadkami początku końca tej wielkiej, luksusowej przyjaźni.

Być może Edward Miszczak powinien wykorzystać obecną sytuację w show biznesie i nakręcić polską wersję serialu Przyjaciółki i rywalki. W obsadzie na pewno mogłyby się znaleźć Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek oraz Sara i Marina...

bDHTTxny
bDHTTxnz
bDHTTxnS
KOMENTARZE
(343)
Gość
2 lata temu
Dwie durne kwoki
Gość
2 lata temu
Co by nie pisać to Sara jest Nasza a Marina to cudzol...
Gość
2 lata temu
Sara wygląda ze lubi manipulować ludźmi dostawać od każdego co potrzebuje. Zadaje się z tymi od których może coś dostać .Marine potrzebowała do swej plyty
bDHTTxnT
Gość
2 lata temu
A ja bardzo lubiłam patrzeć na ich wspólne focie. Jeśli faktycznie się pokłóciły, życzę im aby nie trwało to długo... Obie lubię 😘
SV2
2 lata temu
Sara przynajmniej nie nazywa swoich dzieci Liam :))) Bądź jak Sara :)))
gość
2 lata temu
Człowiek ktory zna swoja wartość nie bedzie poniżał innych. Marina to wlasnie zrobila. Czyli sie przyznała sama ze mniemanie o sobie ma niskie
Niemądre
2 lata temu
Hehe no nie lubią się panie ewidentnie. Jedna uważa się za lepsza od drugiej. Bardzo to głupie pokazać swą ułomność i jadowitosc całemu krajowi.
AGATA Z KRAK...
2 lata temu
co sie dziwic przeciez Marina to UKRAINSKA S****A
666
2 lata temu
TVN lubi promować utrzymaniu i intelektualne zera - żony Hollywood !!!
gość
2 lata temu
Sara płaci pudlowie za promocje tej ujowej plyty
Gośćgoha
2 lata temu
Piaskownica
gość
2 lata temu
Sara ładniejsza od ciebie marino ( co to za imie marina ????)
Gość
2 lata temu
Latina marina
bDHTTxnL
Gość
2 lata temu
Wolę Sarę. Udało jej się wypłynąć na rynku muzycznym. A Marina??? Podajcie choć jeden tytuł jakiegos hitu....Brak. jest tylko żona znanego piłkarza. Tak samo Lewandowska. Nikt by jej nie znał gdyby nie została żona piłkarza. Nigdy wczesniej o niej nie słyszałam. A o Chodakowskiej owszem. Jest znana tylko i wyłącznie dzięki SOBIE.
...
Następna strona
bDHTTxon