Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wielki powrót w "M jak miłość": Kożuchowska WCIELI SIĘ W ROLĘ DUCHA?!

180
Podziel się

Chcielibyście być przez nią nawiedzani?

Wielki powrót w "M jak miłość": Kożuchowska WCIELI SIĘ W ROLĘ DUCHA?!
bDIQLBDV

Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich fanów uśmierconej postaci Hanki Mostowiak. Jak donosi Super Express, Małgorzata Kożuchowska zapowiada, że ponownie wcieli się w rolę Hanki. Gdy kilka dni temu jeden z fanów zapytał Kożuchowską, czy nadal gra w M jak miłość, gwiazda bez zastanowienia skwitowała: Oczywiście, ducha Hanki.

Z początku informacja odbierana była jako żart. Okazuje się jednak, że jej odpowiedź może mieć drugie dno, a aktorka rzeczywiście może pojawić się w serialu produkcji TVP2. Jak donosi osoba z produkcji, twórcy serialu są jak najbardziej otwarci na taką możliwość:

Nie mówimy "nie". Doświadczenia z Andrzejem Młynarczykiem, który wcielał się w postać Tomka i powracał we wspomnieniach bliskich, pokazały, że widzowie tęsknią za bohaterami, którzy odeszli. Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię i nie jest wykluczone, że postać Hani Mostowiak także wróci do serialu.

bDIQLBDX

Mimo, że Małgorzatę Kożuchowską możemy obecnie oglądać w Rodzince.pl, gdzie gra jedną z głównych ról oraz w niedawno zakończonej Drugiej szansie, pojawiają się głosy, że jej powrót chociażby na kilka odcinków do M jak miłość bardzo ucieszyłby widzów. Do historii przeszedł odcinek, w którym jej postać ginie w zderzeniu z kartonami, a jej śmierć obejrzało 8,4 miliona widzów.

Podobno pojawiają się już pomysły, jakoby aktorka miała powrócić do serialu jako zaginiona siostra bliźniaczka Hanki Mostowiak. W związku z tym, że TVN niedawno zakończył produkcję serialu Druga szansa, powrót aktorki do M jak miłość wydaje się być próbą zacieśnienia jej współpracy z TVP.

Waszym zdaniem lepszy byłby powrót Kożuchowskiej w roli nawiedzającego ducha czy w roli zaginionej bliźniaczki?

bDIQLBEd
bDIQLBEe
bDIQLBEy
KOMENTARZE
(180)
gość
2 lata temu
Jako duch bedzie straszyc Pisem.
Gość
2 lata temu
Co za bzdury ...masakra
Gość
2 lata temu
Kpins
bDIQLBEz
gość
2 lata temu
Duch szalejacy po fabryce kartonów.
Gość
2 lata temu
Ja proponuje zmartwychwstanie
Gość
2 lata temu
Może być zaginiona siostra nimfomanka, może zerżnie ktoś Marka w końcu, bo przez tego rudego pasztete s*******a do Irlandii
gość
2 lata temu
juz jej nie widze w tym serialu
gość
2 lata temu
mysle ze nikt za nia nie teskni
gość
2 lata temu
koniec nie powinna wracac w zadnej postaci
gość
2 lata temu
w zadnej odeszla to koniec
gość
2 lata temu
faktycznie coraz nudniejszy ten serial, jeszcze tylko wątek Marcina w miarę fajny, może pozwolić widzom pisać scenariusz? ;)
gość
2 lata temu
wolałbym aby malgosia mosrowiak wtrociła
gość
2 lata temu
Same duchy w tym serialu będą niedługo D jak Duch?
bDIQLBEr
gość
2 lata temu
czy ten b******l nie da nam odpocząć od siebie zagra ducha bo już nikt jej nie chce
...
Następna strona
bDIQLBET