Trwa ładowanie...
Przejdź na

PIERWSZA OKŁADKA Jessiki z "Rolnika"! Siedzi na ławce w "Panoramie Leszczyńskiej"

110
Podziel się:

W obszernym wywiadzie zdradziła, że wzięła udział w programie "Rolnik szuka żony", aby znaleźć męża. Zaskoczeni?

PIERWSZA OKŁADKA Jessiki z "Rolnika"! Siedzi na ławce w "Panoramie Leszczyńskiej"
bEIMKxIl

Z kolejną, piątą już edycją programu Rolnik szuka żony pojawiła się nowa gwiazda Internetu. Tym razem najjaśniej na ekranach telewizorów zaświeciła Jessica Miemiec, która od razu skradła serca i uwagę widzów. Jess przedstawiła siebie jako osobę kochającą dzieci - pracowała jako niania, która ma smykałkę do modelingu - wzięła udział w sesji zdjęciowej, którą umieściła na stronie maxmodels.pl oraz kocha muzykę - jest fanką zespołu t.A.T.u. Przy okazji tańczy na rurze raz wolno, raz szybko.

Nikt nie sądził jednak, że jej kariera tak szybko rozkwitnie. Nowy sezon Rolnika dopiero się zaczął, a Jessica już wzięła udział w pierwszej sesji okładkowej. Miemiec pojawiła się na pierwszej stronie Panoramy Leszczyńskiej.

bEIMKxIn

W prestiżowej sesji zdjęciowej towarzyszącej obszernemu wywiadowi, Jess pozuje na zielonej ławce w parku w czarnej stylizacji ożywionej czerwonym sandałem na koturnie. Wystrojona kandydatka na żonę rolnika przyznała, że choć marzy o zamieszkaniu na roli, nie lubi wcześnie wstawać, a pył unoszący się w oborze podrażnia jej piękne, duże oczy:

Nie podobało mi się wczesne wstawanie i pyły unoszące się w powietrzu i w oborze, przez które miałam czerwone oczy. Mogłabym tam zamieszkać, ale musiałabym wprowadzić zmiany - czytamy w wywiadzie. Przy okazji chyba niefortunnie zdradziła, że nie utrzyma się w programie za długo.

Jak myślicie, która gazeta złoży następną ofertę Jessice?

bEIMKxIt
bEIMKxIu
bEIMKxIO
KOMENTARZE
(110)
Gość
3 lata temu
Pomimo ze ma zupełnie inny gust niż ja, uważam ze ta dziewczyna nie jest złym człowiekiem, nie hejtujmy jej.
gość
3 lata temu
Nie mój styl, nie mój typ urody,nie podoba mi się jej imię, ale nie ona je wybrała, nie będę jej obrażać, szacunek należy się każdemu, każdy ma inny gust, niech po prostu będzie szczęśliwa. I Wy też bądźcie szczęśliwi. Oczywiście wiem, że niektórym nie spodoba się moja wypowiedź, zminusują, bo lepiej komuś dokopać, tak niektórzy uważają niż kogoś docenić, pochwalić, wyrazić sympatię dla drugiego człowieka. Ja poważnie choruję, dlatego cenię sobie życie i innych. Pozdrawiam.
Gość
3 lata temu
Świetna jest, bez niej nie byloby tak wesoło: )
bEIMKxIP
Gość
3 lata temu
Zwierzątka nas potrzebują pomagajmy im
gość
3 lata temu
Sesja jak na spacerze w parku.
Najnowsze komentarze (110)
gość
3 lata temu
dziewczyna musi dużo nad sobą popracować, szczególnie sposób wyrażania, prymitywny język, sposób bycia ma dużo do życzenia, zrobiła z siebie pośmiewisko
Gość
3 lata temu
Pusta dziewa szkoda gadac
Gość
3 lata temu
Pusta dziewa szkoda gadac
Gość
3 lata temu
Do urody jej daleko..ale ona nawet sensownie wypowiedzieć się nie umie..w ogóle w tej edycji same potwory.
Gość
3 lata temu
Co za szmatlawiec
Nienawidzę ja...
3 lata temu
Co to za @ jest
Paul Iszynel
3 lata temu
Brzydka może i nie jest. Widuję ładniejsze codziennie w każdym autobusie. Niech jej się dobrze dzieje. Nie uroda decyduje o wartości człowieka.
Dany
3 lata temu
Trochę pomieszaly się jej klepki w główce. Nie jest zupełnie normalna. Jej kandydat to p**a a nie facet. Jedna pani się ciagle z niego podsmiewa. Ale blondynka to idealna kandydatka.
bEIMKxIH
Gość
3 lata temu
Ale te kratery na gębie to porażka , sorry
Gość
3 lata temu
W wersji blond wyglada lepiej
gość
3 lata temu
nie wierzę że ten rolnik sam świadomie ja wybrał!!!!! pewnie reżyser wyczuł że będzie z nia większa ogladalnośc i kazał wybrać.
gość
3 lata temu
Kogoś mi przypomina... takiego jednego pustaka, tak samo identyczna
Gość
3 lata temu
Tragedia niech spojrzy w lustro
gość
3 lata temu
pasztet, skradla serca widzów których ?t**a dzida
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIMKxJA
bEIMKxJB
bEIMKxJC
bEIMKxJD
bEIMKxJE
bEIMKxJj