Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwit i Piróg o swojej przyjaźni: "Uwielbiamy się, szanujemy i kochamy"

113
Podziel się

"Jesteśmy jak te kulki wprowadzone do jednego bębna maszyny losującej". Przy okazji celebryci promują spektakle, w których razem grają.

Gwit i Piróg o swojej przyjaźni: "Uwielbiamy się, szanujemy i kochamy"
bCNfLUmZ

Kolorowe magazyny lubią przedstawiać show biznes jako wielką kochającą się rodzinę, w której wszyscy się znają i przyjaźnią aż po grób. Niestety, ma to niewiele wspólnego z rzeczywistością. Medialne przyjaźnie, wykreowane na potrzeby promocji jak choćbysłynne "trojaczki show biznesu” trwają przeważnie tyle czasu, ile zajmuje sesja zdjęciowa i wspólny wywiad.

Oczywiście, nie brakuje także prawdziwych przyjaźni, jak Eweliny Lisowskiej i Ewy Farnej, Katarzyny Nosowskiej i Agatu Kuleszy czy Agaty Młynarskiej i Joanny Kurowskiej. Jednak zasada jest tak taka, że prawdziwe i szczere przyjaźnie unikają rozgłosu. W innych przypadkach kończy się tak żenująco jak w pamiętnym wywiadzie Moniki Olejnik i Kayah, szczebioczących niczym pensjonarki o ciuchach i chłopakach.

bCNfLUnb

W najnowszym wydaniu magazynu Party ich "sukces" postanowili powtórzyć Dominika Gwit-Dunaszewska i Michał Piróg. Jak się okazuje, połączyło ich to, że czują się dyskryminowani i poddawani niesprawiedliwej krytyce z powodu tego, kim są. Oraz fakt, że grają razem w jednym z warszawskich teatrów i przy okazji wspólnego wywiadu postanowili wypromować spektakle ze swoim udziałem.

Uwielbiamy się, szanujemy i kochamy - zapewnia entuzjastycznie Dominika. Od półtora roku intensywnie pracujemy w teatrze.

I nawet nigdy nie podnieśliśmy na siebie głosu! - dodaje Michał. Powiedziałbym, że jesteśmy jak te kulki wprowadzone do jednego bębna maszyny losującej. Dominika urodziła się w kombinezonie strażaka i jest prawdziwym ambasadorem pokoju.

Jak już wspominaliśmy, zjednoczyło ich poczucie krzywdy. Gwit ma żal do ludzi, że pogubili się w jej wzajemnie wykluczających się wyznaniach na temat wagi i nie rozumieją, dlaczego cieszy się z tego, że przytyła, skoro dopiero co cieszyła się z tego, że schudła. Sprawę komplikuje fakt, że Dominika w każdej wersji rozmiarowej zapewnia, że dopiero teraz czuje się sobą. Michał zaś ciągle narzeka na dyskruminację z powodu pochodzenia i orientacji seksualnej. We wspólnym wywiadzie postanowili bronić siebie wzajemnie przed hejtem.

bCNfLUnh

To jest trochę jak z grypą - tłumaczy Piróg. Kiedy się pojawia, a ty jej utrzesz nosa, pijąc ciepłą wodę w imbirem, cytryną i miodem to szybciej minie. Tak samo jest w życiu. Jeśli impertynencji albo poczuciu wyższości pozwolisz rozwinąć skrzydła, to cię zjedzą. Dlatego lubię ludziom utrzeć nosa i zapraszam do tego, by traktowali mnie podobnie. Jako homoseksualista nie powiem nikomu: "Bądź homoseksualistą, bo to takie fajne i modne". Powiem raczej: "Bądź tym, kim jesteś". Bo to nie jest kwestia wyboru. Dominika nigdy nikomu nie mówiła: "Utyj, a będziesz szczęśliwy".

Gwit skorzystała z okazji, by wtrącić swoją mantrę.

Otyłość jest chorobą, zawsze to powtarzam - przypomina. Ale mam prawo do szczęścia, jak każdy człowiek. Agresywny hejt nigdy nie jest konstruktywną krytyką. Hejt to słowa rzucane bezmyślnie: "Jesteś grubą świnią" albo "Ty żydowski pedale, wypie*dalaj z Polski". Wychodzę z założenia, że nie warto przejmować się pyskówkami. Mam swoje życie, które uwielbiam, cudownych przyjaciół, męża, który mnie kocha. To mnie interesuje. Jednocześnie czuję, że trzeba jednak tupnąć nogą, przede wszystkim w obronie nastoletnich, bardzo wrażliwych ludzi. Przecież młodzi popełniają samobójstwa z powodu przemocy w Internecie.

bCNfLUni
bCNfLUnC
KOMENTARZE
(113)
Gość
2 lata temu
Że ona jeszcze piroga nie zjadła!
Gość
2 lata temu
Tam sa jacys aktorzy dyplomowani? Czy to jakas kpina z teatru? Pirof jest tancerze. Gwit chyba tez zadnych studiow nie akonczyla. Mroczek wiadomo. Stanek? Tez chyba po sredniej. Jakie to moze byc przedstawienie skoro sami amatorzy?
Roxy
2 lata temu
W*n z lewą, markhle dodonem i rozenkową z pudla. Oraz innymi patolami celebrytami, dubajkami. Stop promowaniu beztalenci, prostytutek. Chodzciepohezdzic ze mna na meliny w karetce za 1900 zl. Zobaczycie, co to prawdziwe zycie i problemy!!#
bCNfLUnD
Gość
2 lata temu
ojejciu, jacy oni sa słitaśni...
Gość
2 lata temu
Ale wy jestescie durni. Laska jest otyla, ma tego swiadomosc. Kiedys schudla, napisala ksiazke, ale dopadl ja efekt jojo. Ma swiadomosc, ze wprowadzila ludzi w blad i jej nowe nawyki zywieniowe nie byly w stanie trwac u niej wystarczajaco. Ale jest sympatyczna babka. A wy wyzywacie ja i jej meza, ze jest feedersem, tylko dlatego ze jest szczuply, a ona gruba. I****i z was. Skupiacie sie u niej tylko na jej otylosci, a to wartosciowa kobieta, ktora stara sie byc szczesliwa. Jak to ja musi b***c, czytac takie wpisy o sobie samej.
Najnowsze komentarze (113)
gosc
rok temu
- Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin
gosc
rok temu
- Buy Amoxicillin Online Amoxicillin
gosc
rok temu
- Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin
gosc
rok temu
- Buy Amoxicillin Online Amoxicillin
gosc
rok temu
- Amoxicillin Online Amoxicillin For Sale
gosc
rok temu
- Buy Amoxicillin Amoxicillin Online
gosc
rok temu
- Amoxicillin Buy Amoxicillin
gosc
rok temu
- Amoxicillin Amoxicillin Online
bCNfLUnv
gość
2 lata temu
ale wieloryb
Gość
2 lata temu
Kulki ale wadżinalne 😂😂
Gość
2 lata temu
Nikt mi nie powie że tłusta dziewczyna jest szczęśliwa, ja też mam męża bardzo dobrego i kiedyś też byłam dość tlusciutka i wydawało mi się że wszystko jest ok/ @le niestety źle się czułam we własnej skórze to było coś okropnego, ale któregoś dnia powiedziałam dość / schudłam 15 kg szybko i dziś mogę powiedzieć że jestem we własnej skórze i bardzo szczęśliwa 😀😁
gość
2 lata temu
Otyłość Dominisiu może być na tle chorobowym a to nie to samo co nazwanie jej choroba ...otyłość to obżarstwo .....ty już sama się gubisz w tych swoich wynurzeniach
gość
2 lata temu
taka prawda
Gość
2 lata temu
Ona spoko ale nie no czy jej super przyjaciele nie mogą jej pomoc j****c w ryj żeby przestała Żreć ? Prawdziwy przyjaciel by pomógł
...
Następna strona
bCNfLUnX