Gwit i Piróg o swojej przyjaźni: "Uwielbiamy się, szanujemy i kochamy"

113
Podziel się

"Jesteśmy jak te kulki wprowadzone do jednego bębna maszyny losującej". Przy okazji celebryci promują spektakle, w których razem grają.

Gwit i Piróg o swojej przyjaźni: "Uwielbiamy się, szanujemy i kochamy"

Kolorowe magazyny lubią przedstawiać show biznes jako wielką kochającą się rodzinę, w której wszyscy się znają i przyjaźnią aż po grób. Niestety, ma to niewiele wspólnego z rzeczywistością. Medialne przyjaźnie, wykreowane na potrzeby promocji jak choćbysłynne "trojaczki show biznesu” trwają przeważnie tyle czasu, ile zajmuje sesja zdjęciowa i wspólny wywiad.

Oczywiście, nie brakuje także prawdziwych przyjaźni, jak Eweliny Lisowskiej i Ewy Farnej, Katarzyny Nosowskiej i Agatu Kuleszy czy Agaty Młynarskiej i Joanny Kurowskiej. Jednak zasada jest tak taka, że prawdziwe i szczere przyjaźnie unikają rozgłosu. W innych przypadkach kończy się tak żenująco jak w pamiętnym wywiadzie Moniki Olejnik i Kayah, szczebioczących niczym pensjonarki o ciuchach i chłopakach.

W najnowszym wydaniu magazynu Party ich "sukces" postanowili powtórzyć Dominika Gwit-Dunaszewska i Michał Piróg. Jak się okazuje, połączyło ich to, że czują się dyskryminowani i poddawani niesprawiedliwej krytyce z powodu tego, kim są. Oraz fakt, że grają razem w jednym z warszawskich teatrów i przy okazji wspólnego wywiadu postanowili wypromować spektakle ze swoim udziałem.

Uwielbiamy się, szanujemy i kochamy - zapewnia entuzjastycznie Dominika. Od półtora roku intensywnie pracujemy w teatrze.

I nawet nigdy nie podnieśliśmy na siebie głosu! - dodaje Michał. Powiedziałbym, że jesteśmy jak te kulki wprowadzone do jednego bębna maszyny losującej. Dominika urodziła się w kombinezonie strażaka i jest prawdziwym ambasadorem pokoju.

Jak już wspominaliśmy, zjednoczyło ich poczucie krzywdy. Gwit ma żal do ludzi, że pogubili się w jej wzajemnie wykluczających się wyznaniach na temat wagi i nie rozumieją, dlaczego cieszy się z tego, że przytyła, skoro dopiero co cieszyła się z tego, że schudła. Sprawę komplikuje fakt, że Dominika w każdej wersji rozmiarowej zapewnia, że dopiero teraz czuje się sobą. Michał zaś ciągle narzeka na dyskruminację z powodu pochodzenia i orientacji seksualnej. We wspólnym wywiadzie postanowili bronić siebie wzajemnie przed hejtem.

To jest trochę jak z grypą - tłumaczy Piróg. Kiedy się pojawia, a ty jej utrzesz nosa, pijąc ciepłą wodę w imbirem, cytryną i miodem to szybciej minie. Tak samo jest w życiu. Jeśli impertynencji albo poczuciu wyższości pozwolisz rozwinąć skrzydła, to cię zjedzą. Dlatego lubię ludziom utrzeć nosa i zapraszam do tego, by traktowali mnie podobnie. Jako homoseksualista nie powiem nikomu: "Bądź homoseksualistą, bo to takie fajne i modne". Powiem raczej: "Bądź tym, kim jesteś". Bo to nie jest kwestia wyboru. Dominika nigdy nikomu nie mówiła: "Utyj, a będziesz szczęśliwy".

Gwit skorzystała z okazji, by wtrącić swoją mantrę.

Otyłość jest chorobą, zawsze to powtarzam - przypomina. Ale mam prawo do szczęścia, jak każdy człowiek. Agresywny hejt nigdy nie jest konstruktywną krytyką. Hejt to słowa rzucane bezmyślnie: "Jesteś grubą świnią" albo "Ty żydowski pedale, wypie*dalaj z Polski". Wychodzę z założenia, że nie warto przejmować się pyskówkami. Mam swoje życie, które uwielbiam, cudownych przyjaciół, męża, który mnie kocha. To mnie interesuje. Jednocześnie czuję, że trzeba jednak tupnąć nogą, przede wszystkim w obronie nastoletnich, bardzo wrażliwych ludzi. Przecież młodzi popełniają samobójstwa z powodu przemocy w Internecie.

KOMENTARZE
(113)
Gość
rok temu
Że ona jeszcze piroga nie zjadła!
Gość
rok temu
Tam sa jacys aktorzy dyplomowani? Czy to jakas kpina z teatru? Pirof jest tancerze. Gwit chyba tez zadnych studiow nie akonczyla. Mroczek wiadomo. Stanek? Tez chyba po sredniej. Jakie to moze byc przedstawienie skoro sami amatorzy?
Roxy
rok temu
W*n z lewą, markhle dodonem i rozenkową z pudla. Oraz innymi patolami celebrytami, dubajkami. Stop promowaniu beztalenci, prostytutek. Chodzciepohezdzic ze mna na meliny w karetce za 1900 zl. Zobaczycie, co to prawdziwe zycie i problemy!!#
Gość
rok temu
ojejciu, jacy oni sa słitaśni...
Gość
rok temu
Ale wy jestescie durni. Laska jest otyla, ma tego swiadomosc. Kiedys schudla, napisala ksiazke, ale dopadl ja efekt jojo. Ma swiadomosc, ze wprowadzila ludzi w blad i jej nowe nawyki zywieniowe nie byly w stanie trwac u niej wystarczajaco. Ale jest sympatyczna babka. A wy wyzywacie ja i jej meza, ze jest feedersem, tylko dlatego ze jest szczuply, a ona gruba. I****i z was. Skupiacie sie u niej tylko na jej otylosci, a to wartosciowa kobieta, ktora stara sie byc szczesliwa. Jak to ja musi b***c, czytac takie wpisy o sobie samej.
Najnowsze komentarze (113)
gosc
rok temu
- Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin
gosc
rok temu
- Buy Amoxicillin Online Amoxicillin
gosc
rok temu
- Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin
gosc
rok temu
- Buy Amoxicillin Online Amoxicillin
gosc
rok temu
- Amoxicillin Online Amoxicillin For Sale
gosc
rok temu
- Buy Amoxicillin Amoxicillin Online
gosc
rok temu
- Amoxicillin Buy Amoxicillin
gosc
rok temu
- Amoxicillin Amoxicillin Online
gość
rok temu
ale wieloryb
Gość
rok temu
Kulki ale wadżinalne 😂😂
Gość
rok temu
Nikt mi nie powie że tłusta dziewczyna jest szczęśliwa, ja też mam męża bardzo dobrego i kiedyś też byłam dość tlusciutka i wydawało mi się że wszystko jest ok/ @le niestety źle się czułam we własnej skórze to było coś okropnego, ale któregoś dnia powiedziałam dość / schudłam 15 kg szybko i dziś mogę powiedzieć że jestem we własnej skórze i bardzo szczęśliwa 😀😁
gość
rok temu
Otyłość Dominisiu może być na tle chorobowym a to nie to samo co nazwanie jej choroba ...otyłość to obżarstwo .....ty już sama się gubisz w tych swoich wynurzeniach
gość
rok temu
taka prawda
Gość
rok temu
Ona spoko ale nie no czy jej super przyjaciele nie mogą jej pomoc j****c w ryj żeby przestała Żreć ? Prawdziwy przyjaciel by pomógł
...
Następna strona