Cejrowski: "W kategorii "pedofile" największym zagrożeniem społecznym są homoseksualiści"

753
Podziel się

"W poszukiwaniu pedofilów trzeba prześwietlić w pierwszej kolejności środowiska homoseksualistów" - napisał.

Cejrowski: "W kategorii "pedofile" największym zagrożeniem społecznym są homoseksualiści"

Kler Smarzowskiego jest z pewnością jednym z najgłośniejszych polskich filmów ostatnich lat. Na jego temat dyskutuje cały celebrycki półświatek. W sprawie wypowiadali się zarówno sportowcy, politycy, jak i wielkie gwiazdy kina i telewizji czy dziennikarze. Głos zabrali między innymi Grażyna Torbicka, Hanna Lis, Andrzej Saramonowicz, Zofia Klepacka, Piotr Marzec.

Teraz na temat filmu i sytuacji w Kościele Katolickim postanowił wypowiedzieć się Wojciech Cejrowski. Podróżnik ostrymi słowami odniósł się do komentarzy pojawiających się w sieci, sugerując, że "w kategorii "pedofile" najgroźniejsi dla społeczeństwa są homoseksualiści", których zdecydowanie więcej jest w stanie świeckim, niż wśród księży:

Kto więc w kategorii "pedofile" jest największym zagrożeniem społecznym? Kler? No nie. Homoseksualiści. A jest ich znacznie więcej w stanie świeckim niż wśród księży. Tylko że jedynie ci w sutannach brani są pod lupę. Ale tej debaty u nas nigdy nie było. Ile razy próbowano ją zapoczątkować, obrońcy zboczeń reagowali przemocą, nagonką, kneblem i pozywaniem do sądu. Chcą, żebyśmy bezmyślnie powtarzali: "ksiądz-pedofil", ale jednocześnie "gej jest dobry". Za (udowodnioną) pedofilię powinna być najwyższa kara. Tak samo dla księdza-pedofila jak i dla nauczyciela-pedofila, polityka-pedofila czy pedofila z organizacji LGBT. W poszukiwaniu pedofilów trzeba prześwietlić w pierwszej kolejności środowiska homoseksualistów. Ale nie tylko w Kościele Katolickim. Wszystkie. A na to lewica się nie godzi. Ochrona uczuć i reputacji pederastów jest dla nich większym interesem niż ochrona dzieci przed pedofilami - napisał, powołując się na statystyki cytowane przez Fox News i CNN.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy atakujących Cejrowskiego:

"Głupoty Pan bredzisz. Proszę sięgnąć do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego po dane, które jasno mówią co innego. Mielenie takich głupot przez osoby publiczne powinno być karane. Wodę z mózgu bydlętom Pan robi", "Boże człowieku, jaki Ty masz głupi umysł!" - pisali.

Wśród niepochlebnych wpisów znaleźli się też tacy, którzy zgadzali się z tezą Cejrowskiego:

"Bo lewica nie chce walczyć z pedofilią, tylko z Kościołem. Pedofilia jest tylko pretekstem", "Nagonka na chrześcijan jest nie bez powodu, zobaczcie, co się dzieje w Europie, kościół to fundament historii Europy, który trzeba zaorac w ich mniemaniu, a media są najlepszym środkiem, by manipulować ludźmi!" - czytamy.

Całe oświadczenie możecie przeczytać poniżej. Tym razem przesadził?

KOMENTARZE
(753)
Gość
rok temu
Myślę,ze pedofile pochodzą z rożnych środowisk. To nie sami księża, ani nie sami geje. Umiarkowane osądy są najbliższe prawdzie
Gość
rok temu
Nie kazdy ksiądz to pedofil i nie kazdy gej to pedofil. Taka prawda
Gość
rok temu
Nawet o nim nie piszcie, to zwykly i****a. Babka ze wsi to przy nim intelektualistka
Gość
rok temu
Taaak,bo codziennie się słyszy o homoseksualistach,ktorzy napastuja dzieci,o ksiezach przeciez w ogole nie ma mowy
Gość
rok temu
Ten pan jest skutecznym antidotum na religie, od razu chce sie trzymac co najmniej 100 metrow od wszelkich kosciolow
Najnowsze komentarze (753)
Gość
rok temu
Zamknij wredna gębe W. Cejrowski jesteś wsza chodzaca jesteś żałosny twój program jest beznadziejny wygladasz jak g****k mam nadzieję że telewizja przestanie pokazywać twój program
gość
rok temu
A co na to Michał?
gość
rok temu
Ja zgadzam sie z Cejrowskim w stu procentach!!!!!! Jezeli ktos ma sklonnosc***edofilskie to w przeszlosci Musial albo doswiadczyc tego samego albo psychika w pewnym momencie zaczeli pracowac nie tak....I niestety homoseksualisci zaczynaja sekualnosc w bardzo mlodym wieku....
nora
rok temu
Cejrowski powiedziałeś prawdę a prawda boli ,ot i tyle .
crgzhj
rok temu
Najwięcej pedofilów jest wśród lewackich celebrytów .Dlatego pasuje im że wszyscy skierowali uwagę na kościół.
gość
rok temu
Nie ma sie czemu dziwic. Ludziom na starosc odbija. Dzieki Bogu, nie wszystkim.
Cieśla
rok temu
Ksiądz jednak różni się od reszty dzieci bożych. Nucza w imieniu Boga . Nie powinno przechodzić się do porządku dziennego nad tą "funkcją" kapłanów . Dlatego komentarze, które tego nie zauważają są dotknięte tą wadą . Od kapłanów reszta społeczeństwa ma prawo i obowiązek wymagać więcej . To prawda , że nie każdy ksiądz to pedofil i każdy pedofil to ksiądz . Dla mnie osoby wierzącej jest duża różnica pomiędzy księdzem pedofilem i pedofilem, który księdzem nie jest.
gość
rok temu
Wojciechu - masz RACJE !!!
gość
rok temu
homoseksualizm to jest zboczenie !!!!!!!!
gość
rok temu
przeciez sam cejrowski jest gejem to o co mu chodzi?? broni pedofili z kosciola
gość
rok temu
Pan Cejrowski niestety już dawno odleciał. A szkoda
zacofany
rok temu
w wiekszosci ofiarami ksiezy sa chlopcy wiec.... Cejrowski ma racje. P****y zaczepiaja dzieci
gość
rok temu
OSZOŁOM ;(
gość
rok temu
czy ten co sobie robi sam...to jest homoseksualistą czy nie?...
...
Następna strona