Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polska medalistka olimpijska kłóci się z fanami o "Kler": "Przykro patrzeć, jak twój tata DLA SZWABÓW PRACUJE"

1116
Podziel się:

W kłótnię zaangażowało się jeszcze rodzeństwo windsurferki Zofii Klepackiej. "Cicho dziewucho, wstrętna to jesteś ty!".

Polska medalistka olimpijska kłóci się z fanami o "Kler": "Przykro patrzeć, jak twój tata DLA SZWABÓW PRACUJE"

W piątek do kin wszedł szeroko promowany film Kler w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Obraz, podobnie jak poprzednie dzieła reżysera, porusza problem patologii (tym razem wśród duchownych) i, jak można się było tego spodziewać, od początku wywołał kontrowersje, głównie po prawej stronie sceny politycznej. Problem polega także na tym, że premiera Kleru zbiega się w czasie z ujawnianiem skandali pedofilskich w kościele katolickim, więc obraz z miejsca określono jako "antypolski", starając się wyciszyć zbudowane wokół niego zainteresowanie.

W odpowiedzi na plakat Kleru Gazeta Polska stworzyła okładkę z przedstawicielami prymasem Stefanem Wyszyńskim, papieżem Janem Pawłem II, błogosławionym Jerzym Popiełuszką i świętym Maksymilianem Kolbe. Okładkę udostępniła na Facebooku między innymi Zofia Klepacka, 32-letnia medalistka olimpijska w windsurfingu. Sportsmenka pochwaliła pomysł Gazety Polskiej:

Dobro ze złem zawsze zwycięży ....Pamiętamy !!! - napisała, czym wywołała nieprzyjemną dyskusję.

Niektórzy fani stwierdzili, że profil medalistki olimpijskiej nie jest odpowiednim miejscem do tego typu agitacji, zauważając, że Gazeta Polska nadinterpretowała fakty, zrównując środowiska LGBT z nazistami.

Stawianie w jednym szeregu lgbt z nazizmem czy komunizmem to jednak oznaka problemów w samodzielnym rozumowaniu. Serio?! Że na da! I ktoś taki ma być przykładem dla młodych? Kibicowałam zawsze w Pani karierze, ale zawiodłam się. Oczywiście poglądy można mieć różne, ale żeby rozpowszechniać to, że zrównuje się nazistów ze środowiskiem LGBT? Klęska, serio, upadek. Wstydziłaby się Pani - pisali (zachowujemy oryginalną pisownię).

Klepacka zareagowała bardzo nerwowo, pisząc, że to jej profil, więc może zamieszczać na nim co tylko chce. Niestety, windsurferka zaangażowała się w konflikt i zaczęła obrażać uczestników dyskusji (napisała między innymi, że ojciec jednej internautki "pracuje dla szwabów"). Pod postem zaczęli wypowiadać się także członkowie jej rodziny (Klepacka ma pięcioro braci i sióstr).

Cicho dziewucho wstretna to jestes Ty skoro.oceniasz.innych poglądy i dziewucho zapamietaj jedno ze pedofilów wsród środowiska lgbt jest masa ile historii jest par gejowskich ktore brutalnie molestuja dzieci. O tym sie nie mówi ale.niestety prawda i tak w oczy kole. Czlowiek jest człowiekiem i tylko Pan Bóg tam na górze nas osądzi - napisała Julia Klepacka, najprawdopodobniej jedna z sióstr Zofii.

Przypomnijmy, że Zofia Klepacka oprócz medalu olimpijskiego oraz krążków z mistrzostw świata i Europy ma na koncie także Zloty Krzyż Zasługi. W 2016 roku została ambasadorką Światowych Dni Młodzieży.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1116)
gość
6 lat temu
Dlaczego katolicy są tacy nietolerancyjni? Stanowią zaprzeczenie chrześcijaństwa.
Gość
6 lat temu
Jestem wierząca, ale co to przeszkadza ze ktoś pracuje dla Niemców?
Gość
6 lat temu
Jaki wstyd, medalistka a taka ograniczona! :(
Gość
6 lat temu
Czekam na mecz Polska-Usa pozdrawia mocno !🙌👏
Gość
6 lat temu
Co za m***a, jechac komuś obcemu po rodzicach, wstyd!
Najnowsze komentarze (1116)
gość
5 lata temu
Brawo Zośka Klepacka. Stanęła odważnie w obronie wyznawanych wartości, a jeśli ktoś chce się bawić w szczegóły i atakować ją za porównywanie LGBT do Nazi to proszę bardzo - LGBT idzie ręka w rękę z aborcjonistami, a ile oni mają na sumieniu nienarodzonych istnień ludzkich?
gość
6 lat temu
może mieć swoj zdanie
Sceptyk
6 lat temu
PANI z Oxfordu użyła nieuczciwych chwytów artystycznych w dyskusji, nic więc dziwnego, że medalistka dała się ponieść emocjom. Jest przyzwyczajona do uczciwej walki z otwartą przyłbicą, ten atak był nieuczciwy i podstępny. Jeśli powiem, że jestem przeciw goleniu nóg i gwałtów, to nie znaczy, że stawiam znak równości między nimi. Mówi tylko i wyłącznie o moim do nich stosunku. To, że Oxford jest najlepszą uczelnią na świecie też nie jest prawdą, tak na marginesie.
Gość
6 lat temu
Pani Zofiu jest Pani inteligentną młodą kobietą z zasadami. MIŁO, ŻE MA PANI ODWAGĘ MÓWIĆ PRAWDĘ. TAK TRZYMAĆ
igor
6 lat temu
brawo dla Pani Klepackiej
gość
6 lat temu
Katolki i tyle...
gość
6 lat temu
Po co ona w ogóle wdaje się w dyskusje? Jak się komuś nie podobają wpisy na jej profilu, to niech go nie czyta...
gość
6 lat temu
Na swoim profilu p. Zofia ma prawo publikować co chce, o ile nie jest to sprzeczne z prawem, ani nie narusza dobrych obyczajów, jak się komuś to nie podoba, to niech nie wchodzi na jej profil. Pozdrawiam
agzl rols
6 lat temu
od razu widać, że wsiura pospolita
ukyik
6 lat temu
zydosko-niemiecka agentura robi wszystko zeby zmieszac polakow z blotem. POdzielic, sklucic, i rozbic zeby wyrabowac reszte co POzostala PO bandytach im na to POzwalajacym--PO PSL!!!! widac ze gra tam zygowina lewacka od urodzenia ..pies z 4ch rozjechanych
gość
6 lat temu
sportowcy zawsze byli z ksiazkami na bakier haha niech lepiej zdobywa te madale bo niczego innego nie potrafi
gość
6 lat temu
hahah a staruch wojtyla dobrze kryl zboko hahaha nasz skarb tylko katolicy moga miec tak wyprane mozgi katolicyzm = debilizm
gość
6 lat temu
hahaha w walce z nazizmem kosciol akurat tak pomagal ze wywozil nazistow do argentyny hahaha kosciol jest nazistowski
"Chrystus Zba...
6 lat temu
Kochani komunizm faszyzm NWO to jest robota jezuitów którzy wzorowali się na talmudzie ( religijnym rasizmie ) A przecież religia z genetyką nie ma nic wspólnego. Np. naukowo udowodniono,że geny dominujące to geny ojca jakim to cudem u rabinów Żydem zostaje się po matce? Ale najgorszy jest jezuicki satanizm wzorowany na sumeryjskiej kabale! CZYSTE ZŁO.
...
Następna strona